PHP – najczęściej używany język projektowania stron internetowych.

NARZĘDZIA I PROGRAMY, OPTYMALIZACJA STRON, WEB DESIGN

PHP jest jedną z zaufanych i akceptowanych na całym świecie technologii do tworzenia stron internetowych, kiedy myśli się o stworzeniu czegoś, co będzie dynamicznie technicznie z tego powodu, jest używane przez prawie każdą firmę zajmującą się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych . PHP jako technologia jest łatwa w użyciu, dzięki czemu można szybko się rozwijać. Oprogramowanie opracowane w PHP będzie szybkie i wyjątkowo chronione.

strony internetowe nowoczesne

Korzyści jakie niesie PHP:

PHP to technologia Open Source, którą każdy programista może pobrać z Internetu bez żadnych kosztów i wykorzystać ją do opracowania dowolnej strony internetowej lub aplikacji internetowych (znanych również jako oprogramowanie internetowe). PHP może być uruchamiane na prawie wszystkich strukturach [OS], takich jak Windows-x, oprócz Linuksa, co czyni go bardziej dostępnym w porównaniu do Windows.

PHP jest zwykle językiem o prostym designie połączonym z żywymi stronami internetowymi i łatwym zadaniem do łączenia się ze stronami internetowymi. Jest to jedna z jej najważniejszych funkcji, z której w przeszłości korzystały prawie wszystkie firmy zajmujące się projektowaniem stron internetowych – ciesząc się teraźniejszością i niestety, w przyszłości. Bardzo ważne jest, aby ludzie mieli stronę internetową, która jest przystępna cenowo i która zdecydowanie nie pobiera dużych opłat za tworzenie i projektowanie stron internetowych.

Dodatkową zaletą PHP jest to, że ten interfejs językowy bardzo dobrze korzysta z MySQL, który zazwyczaj korzysta z katalogu internetowego po prostu przez firmę projektową witryny. MYSQL to realna aplikacja katalogu jakości, która jest dostarczana bezpłatnie w ramach Open Source do wykorzystania przez ktoś. Kiedy masz bardzo dużą Firmę i masz bardzo duży katalog, użycie PHP pozwala twojej stronie kontrolować cały katalog, a to przy niewiarygodnie mniejszym wysiłku.

Zastosowanie PHP przeznaczonego do projektowania twojej strony internetowej pozwala ci tworzyć szybkie, bezpieczne i wydajne portale internetowe, które mają najwyższą jakość i są skutecznie drukowane. Funkcjonalność CMS opracowana z wykorzystaniem PHP / MySQL sprawia, że ​​twoja strona jest ciepła i przyjazna dla większości popularnych wyszukiwarek, takich jak Google i przeglądarki internetowe, w tym Internet Explorer, Mozilla, Opera, Safari i Netscape.

PHP wspólnie pomaga naszej witrynie osiągać najlepsze wyniki. PHP oferuje wiele interfejsów serwerowych, interfejsów informacyjnych i alternatywnych modułów. Odwiedzający spędza ponad 10-15 sekund w handlu online, podczas gdy surfuje po stronie internetowej.

Ponadto istnieje wiele frameworków opracowanych dla PHP, takich jak wordpress, joomla, magento, zend itp., Które pomagają w łatwiejszym projektowaniu i rozwoju w PHP. Istnieje wiele gotowych kodów, które można łatwo zintegrować z podstawowym modułem PHP.

Najnowsza wersja PHP (PHP 7.4) jest bardziej niezawodna i zawiera wiele funkcji.
Niektóre z nich są następujące:

Ponowne faktoring podstawowych struktur danych
Lepsza konwencja wywoływania maszyn wirtualnych
Typy zerowalne
Iterable And Void Returns
Nowe parametry analizujące API
Wiele ulepszeń w executorze VM
Obsługa wyjątków od wielu połowów
Znacząco zmniejszone zużycie pamięci
Poprawione __call () i __call
Funkcje statyczne ()
Poprawiona konkatenacja ciągów
Ulepszone wyszukiwanie znaków w ciągach
Teraz można używać kluczy na listach
Nowa platforma optymalizacji oparta na SSA (wbudowana w Opcache)
Globalna optymalizacja kodu bajtowego PHP na podstawie wnioskowania o typie
Wysoce wyspecjalizowane programy obsługi kodów maszyn wirtualnych
Dzięki takim ciągłym aktualizacjom PHP stanie się szybsze i zapewni podwójną wydajność przy mniejszym zużyciu pamięci.

Oto 10 znanych stron internetowych opracowanych przy użyciu PHP

Facebook
Wikipedia
Yahoo
Flickr
Tumblr
Friendster
Istockphoto
sourceforge
WordPress
PolicyMantra

Podsumowując, wiele firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych korzysta z technologii PHP z różnych powodów, takich jak – Open Source, dzięki czemu można korzystać w razie potrzeby, bezpłatny – dożywotnia żywotność, prawie wszystko jest możliwe przy użyciu tej technologii, kiedy mówisz o witrynie lub sieci oparta na apli