Projektowanie nowoczesnych stron internetowych Koszalin

W dzisiejszym świecie witryna internetowa firmy stała się koniecznością dla każdej firmy na rynku w Koszalinie. To era, w której ludzie i firmy są połączone z Internetem w celu uzyskania informacji. Głównym powodem, dla którego ludzie uzyskują dostęp do Internetu, jest wyszukiwanie informacji. Informacje stają się kluczowe, gdy stajesz się częścią świata biznesu, a strona internetowa pozwala dostarczać te informacje swoim klientom.

Oferujemy wydajne i elastyczne tworzenie stron internetowych w Koszalinie, które działają płynnie na różnych urządzeniach, przeglądarkach i systemach operacyjnych. Nasze wyrafinowane rozwiązania internetowe pomagają w rozwiązywaniu złożonych problemów biznesowych. Jako Twój partner cyfrowy, na bieżąco informujemy Cię o najnowszych wymaganiach i technologiach dostępności.

Nasze podejście wykracza poza kodowanie i dostosowujemy każde oprogramowanie do potrzeb Twojej firmy. Dajemy Ci pełną kontrolę nad procesem.

Strona internetowa to znacznie więcej niż broszura online. Jest to narzędzie, które pomoże Ci przyciągnąć potencjalnych klientów, przeprowadzić badania, zebrać potencjalnych klientów, zintegrować działania marketingowe i przekazać swoją wartość docelowym odbiorcom – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Jeśli Twoja witryna nie zapewnia oczekiwanych rezultatów, prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że półśrodki nie pozwolą Ci osiągnąć sukcesu w Koszalinie. Aby przyspieszyć rozwój, umocnić pozycję lidera w branży i zrobić kolejny krok, potrzebujesz sprawdzonego planu, który da realne wyniki… potrzebujesz skutecznej strony internetowej. 

Każdy udany projekt strony internetowej zaczyna się od badań i strategii. Dzięki dogłębnemu spojrzeniu na rynek i określeniu, kto najlepiej służy Twojej firmie, możesz zaproponować strategię, która pomoże Ci szybciej uzyskać wyniki i połączyć swoją firmę z idealnymi klientami.

projekt strony internetowej dla okulisty
projekt strony internetowej dla firmy transportowej

Twoja strona internetowa powinna być czymś więcej niż tylko ładnie wyglądająca wizytówką. Powinna być zoptymalizowana pod kątem rankingów wyszukiwania, a także użytkowników, którzy go odwiedzają. Twoja strona internetowa powinna wyświetlać się doskonale na wszystkich typach urządzeń, a co najważniejsze skutecznie przekazywać wartość, jaką zapewnia Twoja firma w Koszalinie.

Po uruchomieniu witryny to naprawdę dopiero początek! Odnoszące największe sukcesy witryny są stale monitorowane, testowane i ulepszane z upływem czasu, aby zapewnić najwyższy zwrot z inwestycji i zachować trafność zarówno dla użytkowników, jak i wyszukiwarek.

Projektowanie i rozwój stron internetowych jest podstawą tego, co robimy dla klientów z Koszalina – i najważniejszym atutem każdego marketingu. Wysiłki Twojej firmy można śledzić, analizować i usprawniać za pośrednictwem strategicznej strony internetowej, która napędza Twój biznes.

Strona internetowa to nie tylko ładne zdjęcia i opisy twoich produktów. Dzisiejsze narzędzia mogą pomóc w uzyskaniu wglądu w klientów i zapewnić narzędzie marketingowe do śledzenia, analizy i poprawy wszystkich działań marketingowych.

Twoja firma w Koszalinie potrzebuje nowoczesnej strony internetowej i kompleksowej strategii, która maksymalizuje ekspozycję i przyciąga idealnego klienta. Dzięki temu Twoje kampanie marketingowe mogą być skalowane z czasem, zachowując elastyczność w ciągle zmieniającym się świecie.

Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla firm w Koszalinie

Aby przyciągnąć potencjalnych klientów Koszalina, twoja strona musi być atrakcyjna i skuteczna. Profesjonalna strona www pomoże Ci w rozwoju marki i jej obecności w internecie. W Agencji Marketingowej OzonMedia dokładamy wszelkich starań, aby zaprojektować i zbudować atrakcyjną i funkcjonalną stronę www, która nie tylko zaangażuje potencjalnych klientów, ale także utrzyma twoich obecnych klientów z Koszalina.

Strony internetowe szybkie w działaniu

Prędkość wczytywania strony internetowej to jeden z czynników w rankigu Google. Szybkie strony WWW to również większe zaangażowanie użytkowników, którzy chętniej pozostają na szybkiej stronie i częściej z niej korzystają angażując się w jej treści oraz wchodząc chętniej w interakcje z jej elementami takimi jak formularz kontaktowy czy koszyk produktów zwiększając sprzedaż i generując większą ilość klientów dla Twojej firmy.

Dostosowane do urządzeń mobilnych strony RWD

Projektowane przez nas strony internetowe są responsywne i ściśle współpracują ze wszystkimi urządzeniami: telefony, tablety czy komputery stacjonarne. Decydując sie na realizację projektu z OzonMedia masz pewność, że użytkownicy witryny doświadczą tych samych wrażeń bez względu na to jakiego urządzenia użyją do przeglądania strony WWW.

Przyjazne dla SEO i optymalne dla Google

Strony internetowe projektowane przez OzonMedia są przyjazne i optymalne dla wyszukiwarki Google i płatnego wyszukiwania. Budowana przez nas witryna ma na celu zwiększenie ruchu w wyszukiwarkach i uzyskanie jak najwyższych pozycji w Google czy Bing. Realizaując z nami projekt nowej strony WWW inwestujesz w przyszłość i przyszłych klientów dla swoich usług.

Nowoczesne strony internetowe Koszalin

Proste zarządzanie przez system CMS

Nie będziesz musiał do nas dzwonić i korzystać z dodatkowo płatnych usług za każdym razem, gdy potrzebujesz drobnej zmiany na stronie internetowej, nasz prosty do zarządzania system CMS WordPress ułatwia ci autonomiczną pracę nad stroną internetową. Dodawanie treści, tworzenie nowych stron, wstawianie zdjęć do galerii, z naszym systemem CMS mozesz robić to bez dodatkowych kosztów.

Nowoczesne i profesjonalne strony internetowe

Projektujemy nowoczesne strony internetowe i dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zwiększają wartość strony internetowej i znacznie bardziej angażują jej użytkowników. Strony zaprojektowane przez OzonMedia to nowoczesny produkt najwyższej jakości.

Atrakcyjne strony i wciągający design

Projektując strony internetowe w OzonMedia wdrażamy atrakcyjny design i wciągające rozwiązania, które sprawiają że użytkownik częściej i chętniej korzysta z witryny internetowej. Projektujemy strony WWW w wersji minimalistycznej lub bardziej tradycyjnej, a każdy projekt jest dla nas nowym i indywidualnym doświadczeniem. Decydując się na współpracę z OzonMedia otrzymasz stronę, która będzie wciągać użytkowników i angażować do interakcji.

Najnowsze realizacje i projekty stron www

Świetny projekt strony internetowej to jak pierwsza randka. Pierwsze wrażenia mają znaczenie.
Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych, która ma głębokie korzenie w opowiadaniu historii. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół projektantów stron internetowych tworzy niestandardowe projekty, które są konwertowane, a wszystko to przy jednoczesnym podnoszeniu komfortu użytkowania. Przekraczamy granice projektowania stron internetowych, a następnie całkowicie je eliminujemy.

TEST.PL

Realizacja nowoczesnej i responsywnej strony internetowej dla branży przemysłowej i firmy z Częstochowy.

Europak

Wykonanie nowoczesnego i profesjonalonego serwisu internetowego dla wrocławskiego producenta & dystrybutora zapachów i aromatów.

xaTAX

Realizacja projektu strony WWW i wdrożenie serwisu dla Kancelarii Podatkowej z Wrocławia.

PMU

Realizacja projektu nowoczesnej strony WWW i wdrożenie serwisu dla Salonu Kosmetycznego z Rudy Śląskiej.

SadybaWynki

Projekt i wykonanie nowoczesnej strony internetowej
dla dewelopera z Warszawy.

Zamów stronę internetową a otrzymasz Web Pakiet Korzyści o wartości 899pln

Tylko teraz dla klientów ze Koszalina roczny pakiet niezbędnych usług o wartości 899pln całkowicie GRATIS!

Z

SSL za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie silver, golden i platinum, otrzymasz stronę zabezpieczoną SSL wraz z wdrożeniem za 0zł.

Z

SEO Pakiet za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie golden i platinum, otrzymasz pakiet usług optymalizacji twojej strony pod kątem Google i SEO za 0zł.

Z

Wsparcie techniczne 24h/7dni

Oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne 24h/7dni. W przypadku awarii lub problemów technicznych możesz liczyć na szybką pomoc.

Z

Nowa domena za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz rejestrację nowej domeny internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Hosting strony za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz szybki istabilny hosting strony internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Przedłużona gwarancja

Nasze strony to produkt najwyższej jakości, dlatego oferujemy naszym klientom przedłużoną gwarancję na jej funkcjonalność i bezawaryjne działanie.

Klienci z Koszalina cenią profesjonalne strony internetowe

Bądź również widoczny w swoim mieście. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla następujących miast w regionie Koszalina:
Kołobrzeg, Szczecinek, Białogard, Świdwin, Darłowo, Złocieniec, Drawsko Pomorskie.
Dołącz do naszych zadowolonych klientów i zamów profesjoanlną i nowoczesną strone internetową!

„Nowoczesna strona internetowa dla firmy transportowej to ważny element dla prowadzenia biznesu, znalezienie odpowiedniej firmy nie było łątwe. Szukałem tej firmy, która ma możliwość tworzenia, projektowania i optymalizacji mojej nowej strony internetowej. Agencja Marketingowa OzonMedia ma świetny gust projektowy i stworzyli dla nas doskonałą stronę internetową.”

Dariusz Szczygło - MaxTranx

“Nasza firma współpracuje z OzonMedia od 2014 roku. Niedawno współpracowaliśmy z nimi przy zaprojektowaniu nowej strony internetowej. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z nienagannej obsługi i z efektów końcowych strony.  Kompetentny zespół odpowiedzialny za naszą stronę internetową był niezwykle pomocny w prowadzeniu nas przez cały proces. Zwracał szczególną uwagę na szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

Arkadiusz Maroński - xaTax

“Zespół OzonMedia zaprojektował logo i stronę internetową! Świetnie słuchali, rozumieli i wizualizowali nasze pomysły, które ostatecznie opracowali i urzeczywistnili. Poprosiłam o bardzo konkretny projekt mojej strony głównej, a wyniki były nawet lepsze niż oczekiwałam. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak wygląda i działa moja strona e-commerce. Polecę OzonMedia każdemu, kto potrzebuje profesjonalnie wyglądającej i działającej strony www.”

Krystyna Pawłowska - SPA2YOU

Cennik stron internetowych Koszalin

Wypełnij formularz i wyceń projekt strony internetowej!
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i ustalimy szczegóły dla Twojego projektu i ceny stworzenia nowej witryny WWW.

Strony internetowe dla klientów z Koszalina

Koszalin to miasto na prawach powiatu w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, drugie co do wielkości miasto na Pomorzu Zachodnim. Największe miasto regionu środkowopomorskiego. Położone na Pobrzeżu Koszalińskim, nad rzeką Dzierżęcinką, nad jeziorami: Jamno i Lubiatowo Północne. Siedziba powiatu koszalińskiego, sądu okręgowego, wydziału zamiejscowego urzędu marszałkowskiego i delegatury urzędu wojewódzkiego. Koszalin ma 107 670 mieszkańców, a miasto jest największym ośrodkiem kulturalnym w regionie, w którym znajdują się teatry, kina, filharmonia, amfiteatr oraz muzea. Jest także siedzibą lokalnych mediów. Centrum miasta znajduje się ok. 11 km od Morza Bałtyckiego. Obszar miasta sięga południowego brzegu nadmorskiego jeziora Jamno.

Na terenie miasta ustanowiono podstrefę Koszalin – Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która obejmuje 21 kompleksów o łącznej powierzchni 105,05 ha. Teren podstrefy zlokalizowany jest w przemysłowej części miasta wzdłuż południowej granicy miasta. Agencja Marketingowa OzonMedia oferuje klientom z Koszalina usługi marketingowe i tworzenie stron www w promocyjnych cenach i w atrakcyjnych pakietach.

Agencja Marketingowa OzonMedia koncentruje się na tworzeniu niesamowitych stron internetowych. Począwszy od prostej koncepcji lub pomysłu, zawsze jest ekscytujące zobaczyć gotowy produkt unikalny dla Twojej firmy. Jeżeli potrzebujesz projektować i rozwijać strony internetowe w Koszalinie to koniecznie poznaj nasz proces projektowania i tworzenie stron www.

BADANIA I ANALIZA KONKURENCJI

Udana strona internetowa nie dzieje się przypadkowo. Przed umieszczeniem każdego piksela należy przeprowadzić badania i strategię, aby upewnić się, że podoba Ci się rynek docelowy i wyróżniasz się na tle konkurencji. Pamiętaj, że twoja strona jest dla użytkowników – nie dla ciebie!

SPÓJNOŚĆ MARKI

Twoja witryna jest rozszerzeniem Twojej marki – oznacza to, że kolory, typografia, fotografia i, co ważne, przekaz pozostaje spójny. Pomaga to klientom łatwo rozpoznać i odróżnić Cię od konkurencji.

RESPONSYWNY PROJEKT STRONY INTERNETOWEJ

Bardzo ważne jest, aby Twoja witryna wyglądała i działała doskonale we współczesnej szerokiej gamie rozmiarów i typów urządzeń. Zaczyna się od „responsywnego” projektu, który automatycznie dostosowuje się do urządzenia użytkownika, zapewniając łatwą nawigację w dowolnym środowisku.

OPTYMALIZACJA WYSZUKIWARKI

SEO to ciągłe starania, aby pomóc Ci przyciągnąć wysoce ukierunkowany ruch do Twojej witryny poprzez poprawę wyników wyszukiwania. Potrzeba szerokiej gamy technik i zrozumienia rynku, aby uzyskać oczekiwane rezultaty.

SYSTEMY GENERACJI RUCHU

Ruch na Twojej stronie jest świetny, ale nie płaci rachunków! Konieczne jest, aby wykorzystać ruch do swojej witryny i przekształcić idealne perspektywy w nowych potencjalnych klientów, a ostatecznie klientów dla Twojej firmy.

ANALITYKA I ŚLEDZENIE UŻYTKOWNIKÓW

Analizy sprawiają, że marketing cyfrowy jest najpotężniejszym narzędziem na świecie. Zdobywając wiedzę na temat użytkowników, możesz stale testować, dostosowywać i stosować zmiany w swojej witrynie, aby poprawić swoje wyniki i zwrot z inwestycji.

KONTYNUACJA STRATEGII SUKCESU

Strona internetowa jest tak dobra, jak włożona w nią praca. Dzięki strategii ciągłego sukcesu możesz z czasem ulepszać swoją witrynę, zapewniać jej niezawodność, monitorować wyniki i być na bieżąco z rozwojem i ewolucją firmy.

PARTNER STRATEGICZNY

Jeśli masz pytania, potrzebujesz wsparcia lub nie jesteś pewien, gdzie pójść dalej – potrzebujesz strategicznego partnera z doświadczeniem i umiejętnościami, które pomogą Ci przenieść Twoją firmę z Koszalina na wyższy poziom.

Inne miasta niż Koszalin w których świadczymy usługi projektowania stron internetowych

Strony internetowe KatowiceStrony internetowe WarszawaStrony internetowe GdańskStrony internetowe PoznańStrony internetowe KrakówStrony internetowe BydgoszczStrony internetowe WrocławStrony internetowe KielceStrony internetowe Łódź | Strony internetowe LublinStrony internetowe OpoleStrony internetowe SzczecinStrony internetowe Bielsko-BiałaStrony internetowe CzęstochowaStrony internetowe OlsztynStrony internetowe Piotrków Trybunalski | Strony internetowe Nowy Sącz | Strony internetowe Wałbrzych | Strony internetowe Kalisz | Strony internetowe Białystok | Strony internetowe Tarnów | Strony internetowe Zielona Góra | Strony internetowe Toruń | Strony internetowe Siedlce | Strony internetowe Rzeszów | Strony internetowe Radom | Strony internetowe Tarnobrzeg | Strony internetowe Koszalin | Strony internetowe LegnicaStrony internetowe Jelenia Góra | Strony internetowe Płock | Strony internetowe Krosno | Strony internetowe Piła | Strony internetowe Elbląg | Strony internetowe ZamośćStrony internetowe SuwałkiStrony internetowe KoninStrony internetowe CiechanówStrony internetowe WłocławekStrony internetowe Słupsk | Strony internetowe Skierniewice | Strony internetowe Przemyśl | Strony internetowe Ostrołęka | Strony internetowe Sieradz | Strony internetowe Leszno | Strony internetowe Łomża | Strony internetowe Gliwice | Strony internetowe SosnowiecStrony internetowe Świnoujście | Strony internetowe Jaworzno | Strony internetowe Gorzów Wielkopolski |

Strona internetowa WordPress – dla biznesu w Koszalinie

Niezależnie od tego, czy utknąłeś na swojej pierwszej wersji witryny biznesowej, czy po prostu nie możesz uzyskać czegoś na 100%. Chcielibyśmy z tobą pracować i poprowadzić Cię we właściwym kierunku! Zarezerwuj konsultację już dziś i uzyskaj porady i pomoc, której potrzebujesz, aby przyspieszyć i poprawić swoją strone internetową i zapewnić klientom z Koszalina łatwy i przyjazny interfejs. Świetny projekt strony internetowej może być najbardziej opłacalną metodą reklamową dla Twojej firmy. Wygląd i funkcjonowanie Twojej witryny ma duży wpływ na postrzeganie Twojej firmy przez klienta. Oferujemy również usługi tworzenia stron internetowych, aby zapewnić swoim klientom niesamowitą funkcjonalność.

OzonMedia tworzy nowoczesne, przyjazne dla urządzeń mobilnych strony internetowe w Koszalinie przy użyciu najnowszych standardów branżowych. Koncentrujemy się na intuicyjnej nawigacji i usuwaniu bałaganu, aby Twój komunikat był jasny, zwięzły i atrakcyjny. Niezależnie od tego, czy masz własną fotografię, czy potrzebujesz fotografii stockowej, pomożemy Ci wybrać najlepsze obrazy, które przekażą Twoją wiadomość i dodadzą urody Twojemu projektowi.

Projektujemy strony www zbudowane w WordPress, który obsługuje ponad 74 miliony stron internetowych, WordPress jest obecnie najpopularniejszym profesjonalnym systemem zarządzania treścią. WordPress zapewnia narzędzia do łatwego zarządzania witryną, w tym dodawania / edytowania stron, przesyłania zdjęć, blogowania i zarządzania użytkownikami witryny.

Chociaż fotografia niestandardowa jest idealna, często jest ona poza budżetem na nową stronę internetową. Dlatego dołączamy do 20 zdjęć stockowych jako część pakietu do projektowania stron internetowych.

Optymalizacja SEO jest zawarta w każdym pakiecie projektowania stron internetowych. Zadbamy o to, aby wszystkie tagi tytułowe, opisowe i tagi alt obrazu były kierowane na odpowiednie słowo kluczowe dla każdej strony. Po uruchomieniu dodajemy Twoją witrynę do Google Search Console i przesyłamy mapę witryny, zachęcając Google do zaindeksowania Twojej witryny. Google Analytics pozwala przeglądać informacje o odwiedzających witrynę, w tym dane wysokiego poziomu, takie jak odwiedzający dziennie, a także określone dane, takie jak przeglądarka lub urządzenie, z którego korzystają użytkownicy.

Agencja Marketingowa OzonMedia nie tylko sprawi, że ​​twoja strona będzie wyglądać świetnie, ale także może zaprogramować twoją stronę do interakcji z odwiedzającymi i pomóc pracownikom w zwiększeniu produktywności. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, co OzonMedia może zrobić, aby pomóc Twojej firmie w Koszalinie.

Responsywne strony internetowe RWD
Projekt-nowoczesnej strony internetowej

Tworzymy nowoczesne witryny biznesowe, e-commerce i social media dla firm lokalnie w Koszalinie. Nasze strony są przyjazne dla urządzeń mobilnych i wykorzystują najnowsze responsywne techniki projektowania. Dbamy o to, aby Twoja strona świetnie wyglądała na wszystkich urządzeniach i przeglądarkach internetowych. Nasi doświadczeni programiści i projektanci stron internetowych mogą zbudować stronę internetową, którą można łatwo zaktualizować za pomocą naszego systemu zarządzania treścią, który zapewni sukces w Koszalinie.

Jako wiodąca internetowa agencja cyfrowa w Koszalinie, OzonMedia może pomóc w ustaleniu tożsamości marki i zaprojektowaniu logo. Nasi graficy pomogą Ci wybrać odpowiednie kolory i czcionki dla Twojej firmy. Nasze niestandardowe projekty internetowe są zawsze wyjątkowe i tworzone „specjalnie dla Ciebie” – nigdy nie używamy gotowych szablonów. Możemy nawet pomóc Ci we wszystkich twoich potrzebach związanych z fotografowaniem i pisaniem kopii. Nasi specjaliści SEO mogą pomóc zoptymalizować Twoje treści, aby promować maksymalną widoczność bezpłatnych wyników wyszukiwania.

Zatrudniamy jednych z najbardziej utalentowanych i doświadczonych programistów internetowych w Koszalinie. Używamy języka programowania PHP typu open source i możemy budować nawet najbardziej złożone aplikacje internetowe. Jesteśmy dobrze zaznajomieni z najnowszymi technikami HTML 5, CSS, JavaScript i jQuery, aby zbudować Ci stronę swoich marzeń.

OzonMedia buduje strony internetowe z myślą o optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). Nasz system zarządzania treścią pozwala mieć pełną kontrolę nad tagiem tytułu każdej strony, opisem META i czystym adresem URL. Wszystkie te elementy są ważne, gdy próbujesz uzyskać wysoką pozycję witryny na stronie wyników wyszukiwania (SERP).

Koncentrujemy się również na tworzeniu wysokiej jakości treści, które angażują użytkowników, zachęcają do udostępniania w mediach społecznościowych i budują linki zwrotne z renomowanych źródeł.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie kluczowe czynniki wpływają na ranking wyszukiwarek, kliknij tutaj. Staramy się maksymalizować pozytywne czynniki w rankingu stron i minimalizować czynniki negatywne.

SEO to ciągłe działanie w ramach usług wsparcia każdego klienta. Nasza głęboka wiedza na temat optymalizacji wyszukiwarek pochodzi z budowania stron internetowych od 1996 roku. OzonMedia stale analizuje najnowsze zmiany w działaniu wyszukiwarek, a następnie dostosowuje nasze podejście do potrzeb naszych klientów.

Zadzwoń do nas pod numer 725-25-25-22, aby omówić swoją stronę internetową i uzyskać najwyższą możliwą pozycję w wyszukiwarce Google.

koszty stron internetowych

Dołącz do naszych zadowolonych klientów z Koszalina. Zadzwoń lub napisz.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania stron internetowych

Ile czasu potrwa tworzenie nowej strony internetowej?

Krótka odpowiedź: to naprawdę zależy. Niektórzy klienci potrzebują tylko szybkiego odświeżenia strony docelowej, które można zakończyć w niecały tydzień. Niektórzy klienci potrzebują zupełnie nowej strony internetowej, wraz z nowym systemem automatyzacji marketingu na zapleczu. Może to potrwać kilka miesięcy, a po drodze recenzje, iteracje i testy. Twój oddany kierownik projektu oceni twoje cele i potrzeby oraz określi oczekiwania dotyczące tego, ile czasu zajmie realizacja twoich wniosków.

Jaki wybrać system CMS dla nowej strony internetowej?

Przed porównaniem najlepszych twórców stron internetowych zalecamy zapisanie tego, co chcesz zrobić ze swoją witryną? Jakie są twoje cele i jakie funkcje chciałbyś zobaczyć na swojej stronie?

Na przykład możesz zapisać takie rzeczy jak: mieć blog, galerię zdjęć, sklep internetowy, system rezerwacji, formularz kontaktowy, suwak itp.

Jeśli nie masz pewności, czego chcesz, sprawdź inspiracje u konkurencji lub innych witryn. Większość twórców stron internetowych oferuje interfejs użytkownika typu „przeciągnij i upuść”, aby zbudować witrynę. Możesz skorzystać z kont testowych, aby przetestować jazdę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Następnie musisz rozważyć opcje wzrostu. Czy będziesz dodawać regularne aktualizacje do swojej witryny? Potrzebujesz sekcji blogu? Czy w przyszłości sprzedawałbyś więcej produktów na swojej stronie?

Musisz upewnić się, że wybrany przez Ciebie kreator stron internetowych jest w stanie obsłużyć Twoje potrzeby w miarę rozwoju firmy.

Komu zlecić wykonanie strony internetowej?

Różnica między pracą z agencją projektującą strony internetowe, taką jak OzonMEdia, a pracą z freelancerami, jest bardzo podobna do różnicy między byciem CEO a byciem managerem projektu. Agencja (jeśli jest to agencja marketingowa oferująca pełen zakres usług, taka jak OzonMedia), stawia cię w roli CEO. Ty wyznaczasz kierunek, a my wykonujemy dla ciebie ciężkie podnoszenie. Ocenimy Twoje potrzeby, doradzimy, co jest możliwe, nakreślimy plany i opcje, aby osiągnąć Twoje cele, zobacz projekt i rozwój aż do jego zakończenia, i będziemy często monitorować, aby upewnić się, że wszystko działa na optymalnych poziomach. Wcielasz się w rolę doświadczonego CEO, który inwestuje w inteligentne rozwiązanie i osiąga satysfakcjonujący zwrot z inwestycji.

Z drugiej strony, zatrudnianie freelancerów jest bardziej podobne do działania jako skąpy, pracowity kierownik projektu. Oceniasz potrzeby, przeprowadzasz wszystkie badania i sam decydujesz, co należy zrobić. Następnie wyszukujesz jednego lub dwóch freelancerów, zatrudniasz ich i zarządzasz wszystkimi postępami, komunikacją i problemami, podczas gdy oni próbują to zrobić. Krótko mówiąc, jest to dla ciebie praca na pełen etat.

Ale zatrudnienie freelancerów może być świetnym rozwiązaniem we właściwych okolicznościach. Możesz wybrać opcję freelancer, jeśli…
1. Dokładnie wiesz, jaka powinna być Twoja strona internetowa. Ustaliłeś, gdzie pasuje do ogólnego planu marketingowego, przedstawiłeś wszystkie niezbędne funkcje i zrozumiałeś, jakie będą potrzeby w zakresie projektowania, kopiowania i techniki.
2. Masz czas na komunikację z freelancerami i zarządzanie nimi. Czujesz się swobodnie, udzielając miłej, szczerej opinii i stawiając jasne oczekiwania.
3. Posiadasz wiedzę marketingową, aby upewnić się, że wszystkie funkcje witryny, gromadzenie danych i automatyzacja działają poprawnie po dostarczeniu.

Wybierz agencję, jeśli…
1. Potrzebujesz wskazówek ekspertów i pomocy w ogólnych celach marketingowych i planach.
2. Nie masz jeszcze jasnego zrozumienia projektu interfejsu użytkownika i jego funkcji, których potrzebuje Twoja witryna.
3. Musisz się szybko poruszać lub utworzyć dużą zawartość strony.
4. Nie masz czasu na zarządzanie niezależnymi programistami, projektantami lub autorami tekstów w codziennej pracy. Lub nie jesteś pewien, jak ustalić rozsądne terminy i standardy jakości dla tego rodzaju pracowników.
5. Nie jesteś przygotowany do ciągłej oceny i ulepszania SEO i wydajności konwersji swojej witryny.

Zatrudnianie freelancerów jest prawdopodobnie tańsze na początku, ale ostatecznie czas i frustracja, jaką to będzie kosztować, zjedzą te oszczędności na lunch. Co najgorsze, w wielu przypadkach nie dostaniesz strony, na którą liczyłeś. Współpraca z OzonMedia – renomowaną agencją zajmującą się projektowaniem stron internetowych – jest najbardziej efektywnym sposobem na uzyskanie wyników.

Czy potrzebny jest programista od obsługi strony internetowej?

OzonMedia to kompleksowa agencja marketingowa. Możemy pomóc w każdym aspekcie twoich celów marketingowych, od planowania, przez projektowanie i rozwój stron internetowych, aż po reklamę i automatyzację. Możemy współpracować z Tobą na każdym etapie Twojej podróży marketingowej – niezależnie od tego, czy założyłeś swoją firmę na rynku z silną marką, czy też po prostu zajmujesz się tą sprawą marketingową. Nasi klienci pochodzą ze wszystkich faz podróży marketingowej. Zaczynamy tam, gdzie jesteś, i pomagamy ci dotrzeć tam, gdzie musisz.

Ile kosztuje nowa strona internetowa?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Projekt strony internetowej jest cytowany w oparciu o potrzeby każdego projektu. Każda strona internetowa jest wyjątkowa i wymaga różnych komponentów; projektujemy i tworzymy niestandardowe strony internetowe specjalnie dla  Twojej  małej firmy. Zadamy wiele pytań, ocenimy twoje potrzeby i podamy wycenę na podstawie tej oceny. Większość naszych witryn działa w przedziale od 1000 do 12000PLN, ale może być mniej więcej w zależności od potrzeb.

Jak wygląda proces projektowania nowej strony internetowej?

Nasz proces projektowania strony internetowej składa się z sześciu kroków

Rozpoznanie potrzeb i planowanie. Jeśli projekt jest przebudowywany, sprawdzamy twoją obecną zawartość i rekomendujemy ulepszenia. Jeśli jest to nowa witryna, zaczniemy od omówienia tematów i funkcji, które przewidujesz dla swojej witryny, i opracujemy dla Ciebie zarys.

Stowrzenie treści. Istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu związanego z tworzeniem treści.
– Ty piszesz treści i wysyłasz do nas, gdy skończysz.
Pracujemy z Tobą krok po kroku. Najpierw wybierasz stronę, na której chcesz pracować, i opracowujesz jej zarys. Sprawdzamy go i przekazujemy opinie. Potem piszesz to bardziej formalnie. Kiedy skończysz, ponownie go przejrzymy. Jest to zwykle najlepsza opcja, szczególnie jeśli Twoja wiedza na temat SEO jest ograniczona.
– My piszemy dla Ciebie treść.

Stosujemy podejście Content First, co oznacza, że ​​projektowanie rozpoczyna się po otrzymaniu od Ciebie całej treści. Zamiast zaczynać od struktury – przewodnika po stylu lub makiety programu Photoshop – zaczynamy od treści i budujemy strukturę, która ją obsługuje

Projektowanie. Poprosimy Cię o udostępnienie nam linków do stron, których układ i wygląd Ci się podoba. Przyjrzymy się tym stronom, a następnie udostępnimy Ci listę stron, które lubimy. Na podstawie twoich opinii stworzymy projekt i dopracujemy go, aż będziesz zadowolony.

Optymalizacja strony i SEO. To tutaj zatwierdzony projekt staje się konkretny. Przenosimy zawartość do systemu zarządzania treścią i wdrażamy funkcje specyficzne dla witryny. Ponadto wykonamy podstawową optymalizację i dodamy przyciski udostępniania społecznościowego.

Testowanie. W tej fazie przetestujemy witrynę, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

Uruchomienie. Po ostatecznym zatwierdzeniu uruchamiamy witrynę. Oznacza koniec projektu.

Dlaczego OzonMedia powinna stworzyć Twoją stronę WWW?

OzonMedia rozwinęło się z firmy zajmującej się oprogramowaniem i sieciami w jedną z największych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych w kraju. Pomimo naszego wzrostu OzonMedia pozostaje rodzinną i zarządzaną firmą, która koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika usług projektowania, rozwoju i hostingu stron internetowych klientom różnej wielkości w wielu branżach. Mamy dział obsługi klienta w pełnym wymiarze godzin i personel serwera 24/7, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić o swoją witrynę. Ponadto mamy doświadczenie w zakresie strategii online, SEO, integracji stron trzecich, a także wdrażania i ciągłego wsparcia dla wielu największych systemów zarządzania treścią na rynku. Doświadczenie i sprawdzona wiedza Agencji Marketingowej OzonMedia, a także fakt, że zapewniamy wszystkie usługi online, których potrzebujesz, odróżnić nas od konkurencji. Naszym celem jest utrzymywanie długoterminowych, udanych relacji z naszymi klientami, a jedynym sposobem na to będzie, jeśli nasza praca przyniesie rezultaty. Na szczęście dowód jest wyraźnie widoczny, ponieważ mieliśmy wielu klientów, którzy są z nami od wielu lat, poprzez wiele przeprojektowań, a także ciągłe wsparcie.

Komu zlecić administrację strony internetowej?

Administrację strony i opiekę nad nią możesz zlecić Agencji Marketingowej OzonMedia, ponieważ mamy ogromne doświadczenie opiece nad stronami klientów. Chociaż nie jest to wymagane, hostujemy przytłaczającą większość stron internetowych, które budujemy w naszych wielomilionowych centrach danych, które zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo. Prowadziliśmy witryny internetowe dla wielu klientów podczas wydarzeń o dużym natężeniu ruchu.
OzonMedia oferuje elastyczne pakiety hostingowe, które są dostosowane do wymagań przechowywania, transferu, bezpieczeństwa i bazy danych każdego klienta. Dostępne są zarówno współdzielone, jak i dedykowane środowiska hostingowe. Dodatkowo pakiety hostingowe obejmują czas konserwacji, statystyki ruchu oraz wsparcie techniczne 24×7 w przypadku awarii. OzonMedia jest również dumny z tego, że jest dostawcą usług poziomu pierwszego zgodnym ze standardem PCI, co stanowi najwyższy poziom zgodności. Kopie zapasowe wszystkich serwerów są wykonywane co noc, aw przypadku awarii mamy generatory zasilane bateryjnie i gazem ziemnym do zasilania centrów bezterminowo.

Jak optymalizaować stronę internetową pod seo?

Aby to osiągnąć, pamiętaj o pięciu krokach dobrego podstawowego SEO:
– Znajdź trafne słowa kluczowe o dobrym potencjale ruchu w sieci wyszukiwania.
– Twórz i optymalizuj strony dla wyszukiwarek i użytkowników.
– Upewnij się, że Twoja witryna jest dostępna zarówno dla botów, jak i ludzi.
– Twórz odpowiednie linki z innych witryn o wysokiej jakości.