Projektowanie nowoczesnych stron internetowych Rzeszów

Projektowanie nowoczesnych stron internetowych polega na cyfrowym tworzeniu atmosfery i emocji wśród odbiorców. Niesamowite zdjęcia i idealne piksele to tylko wierzchołek góry lodowej. Świetne pierwsze wrażenie to trwałe wrażenie!

Profesjonalny projekt strony internetowej

Co oznacza słowo „profesjonalny” w profesjonalnych witrynach internetowych? Dla nas chodzi o to, aby wziąć to, co wyjątkowe w Twojej marce i zacząć od tego. Nie chodzi o przeniesienie logo w dziwne miejsce. Chodzi o uczucie wywołane, gdy ktoś przybywa i zaczyna się przeglądać.

Doświadczenie użytkownika (UX)

Na pierwszym miejscu stawiamy wrażenia użytkownika. Wszystko, co zbudujesz, czy to samochód, czy strona internetowa, powinno być łatwe w obsłudze i niezawodne. Tworząc podstawowe prototypy, możemy przewidzieć, w jaki sposób użytkownicy wchodzą w interakcję z interfejsem i podejmować decyzje projektowe nagradzające typowe zachowania.

Projekt strony internetowej dla klienta Rzeszów
Stworzenie strony internetowej dla klienta z Rzeszów

Prototypowanie interfejsu użytkownika

Opierając się na solidnym UX, nakładamy obrazy. Wczesne projekty mogą być czarno-białe lub w pełnym kolorze, ale celem każdego z nich jest pomoc w sprawdzeniu, jak strony przepływają z jednej sekcji do drugiej. W ten sposób decydujemy, które elementy są potrzebne w każdym układzie.

Aplikacje mobilne i internetowe

W przypadku większości firm responsywna witryna mobilna jest najlepszym sposobem na dotarcie do użytkowników na wszystkich urządzeniach. Istnieją jednak pewne pomysły i przypadki, które są lepiej obsługiwane przez dedykowaną aplikację mobilną lub tablet. Dobra aplikacja rozwiązuje problem.

Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla firm z Rzeszowie

OzonMedia to niesamowita firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych, oferująca usługi konsultingowe i tworzenie stron internetowych dla małych i dużych firm w okolicy Rzeszowa i nie tylko. Jeśli Twoja firma znajduje się w Rzeszowie i szukasz usług projektowania stron internetowych, rozważ współpracę z agencją projektowania stron internetowych Rzeszów, taką jak OzonMedia. Wybór lokalnej firmy projektowania stron umożliwia regularniejsze spotkania, budowanie bardziej zaufanego partnerstwa i korzystanie z naszej lokalnej sieci innowacyjnych i specjalistycznych rozwiązań.

Przyjazne dla SEO i optymalne dla Google

Strony internetowe projektowane przez OzonMedia są przyjazne i optymalne dla wyszukiwarki Google i płatnego wyszukiwania. Budowana przez nas witryna ma na celu zwiększenie ruchu w wyszukiwarkach i uzyskanie jak najwyższych pozycji w Google czy Bing. Realizaując z nami projekt nowej strony WWW inwestujesz w przyszłość i przyszłych klientów dla swoich usług.

Strony internetowe szybkie w działaniu

Prędkość wczytywania strony internetowej to jeden z czynników w rankigu Google. Szybkie strony WWW to również większe zaangażowanie użytkowników, którzy chętniej pozostają na szybkiej stronie i częściej z niej korzystają angażując się w jej treści oraz wchodząc chętniej w interakcje z jej elementami takimi jak formularz kontaktowy czy koszyk produktów zwiększając sprzedaż i generując większą ilość klientów dla Twojej firmy.

Dostosowane do urządzeń mobilnych strony RWD

Projektowane przez nas strony internetowe są responsywne i ściśle współpracują ze wszystkimi urządzeniami: telefony, tablety czy komputery stacjonarne. Decydując sie na realizację projektu z OzonMedia masz pewność, że użytkownicy witryny doświadczą tych samych wrażeń bez względu na to jakiego urządzenia użyją do przeglądania strony WWW.

Tworzenie stron internetowych Rzeszów

Proste zarządzanie przez system CMS

Nie będziesz musiał do nas dzwonić i korzystać z dodatkowo płatnych usług za każdym razem, gdy potrzebujesz drobnej zmiany na stronie internetowej, nasz prosty do zarządzania system CMS WordPress ułatwia ci autonomiczną pracę nad stroną internetową. Dodawanie treści, tworzenie nowych stron, wstawianie zdjęć do galerii, z naszym systemem CMS mozesz robić to bez dodatkowych kosztów.

Atrakcyjne strony i wciągający design

Projektując strony internetowe w OzonMedia wdrażamy atrakcyjny design i wciągające rozwiązania, które sprawiają że użytkownik częściej i chętniej korzysta z witryny internetowej. Projektujemy strony WWW w wersji minimalistycznej lub bardziej tradycyjnej, a każdy projekt jest dla nas nowym i indywidualnym doświadczeniem. Decydując się na współpracę z OzonMedia otrzymasz stronę, która będzie wciągać użytkowników i angażować do interakcji.

Nowoczesne i profesjonalne strony internetowe

Projektujemy nowoczesne strony internetowe i dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zwiększają wartość strony internetowej i znacznie bardziej angażują jej użytkowników. Strony zaprojektowane przez OzonMedia to nowoczesny produkt najwyższej jakości.

Najnowsze realizacje i projekty stron www

Świetny projekt strony internetowej to jak pierwsza randka. Pierwsze wrażenia mają znaczenie.
Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych, która ma głębokie korzenie w opowiadaniu historii. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół projektantów stron internetowych tworzy niestandardowe projekty, które są konwertowane, a wszystko to przy jednoczesnym podnoszeniu komfortu użytkowania. Przekraczamy granice projektowania stron internetowych, a następnie całkowicie je eliminujemy.

TEST.PL

Realizacja nowoczesnej i responsywnej strony internetowej dla branży przemysłowej i firmy z Częstochowy.

Europak

Wykonanie nowoczesnego i profesjonalonego serwisu internetowego dla wrocławskiego producenta & dystrybutora zapachów i aromatów.

xaTAX

Realizacja projektu strony WWW i wdrożenie serwisu dla Kancelarii Podatkowej z Wrocławia.

PMU

Realizacja projektu nowoczesnej strony WWW i wdrożenie serwisu dla Salonu Kosmetycznego z Rudy Śląskiej.

SadybaWynki

Projekt i wykonanie nowoczesnej strony internetowej
dla dewelopera z Warszawy.

Zamów stronę internetową i odbierz Web Pakiet Korzyści za 0zł

Tylko teraz dla klientów z Rzeszowa roczny pakiet niezbędnych usług o wartości 899pln całkowicie GRATIS!

Z

Nowa domena za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz rejestrację nowej domeny internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Hosting strony za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz szybki istabilny hosting strony internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Przedłużona gwarancja

Nasze strony to produkt najwyższej jakości, dlatego oferujemy naszym klientom przedłużoną gwarancję na jej funkcjonalność i bezawaryjne działanie.

Z

SSL za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie silver, golden i platinum, otrzymasz stronę zabezpieczoną SSL wraz z wdrożeniem za 0zł.

Z

SEO Pakiet za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie golden i platinum, otrzymasz pakiet usług optymalizacji twojej strony pod kątem Google i SEO za 0zł.

Z

Wsparcie techniczne 24h/7dni

Oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne 24h/7dni. W przypadku awarii lub problemów technicznych możesz liczyć na szybką pomoc.

Klienci z Rzeszowa cenią profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Bądź również widoczny w swoim mieście. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla następujących miast w regionie miasta Rzeszów:
Mielec, Łańcut, Ropczyce, Leżajsk, Kolbuszowa, Strzyżów|Sędziszów Małopolski, Nowa Sarzyna, Głogów Małopolski, Sokołów Małopolski.
Dołącz do naszych zadowolonych klientów i zamów profesjoanlną i nowoczesną strone internetową!

„Nowoczesna strona internetowa dla firmy transportowej to ważny element dla prowadzenia biznesu, znalezienie odpowiedniej firmy nie było łątwe. Szukałem tej firmy, która ma możliwość tworzenia, projektowania i optymalizacji mojej nowej strony internetowej. Agencja Marketingowa OzonMedia ma świetny gust projektowy i stworzyli dla nas doskonałą stronę internetową.”

Dariusz Szczygło - MaxTranx

“Zespół OzonMedia zaprojektował logo i stronę internetową! Świetnie słuchali, rozumieli i wizualizowali nasze pomysły, które ostatecznie opracowali i urzeczywistnili. Poprosiłam o bardzo konkretny projekt mojej strony głównej, a wyniki były nawet lepsze niż oczekiwałam. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak wygląda i działa moja strona e-commerce. Polecę OzonMedia każdemu, kto potrzebuje profesjonalnie wyglądającej i działającej strony www.”

Krystyna Pawłowska - SPA2YOU

“Nasza firma współpracuje z OzonMedia od 2014 roku. Niedawno współpracowaliśmy z nimi przy zaprojektowaniu nowej strony internetowej. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z nienagannej obsługi i z efektów końcowych strony.  Kompetentny zespół odpowiedzialny za naszą stronę internetową był niezwykle pomocny w prowadzeniu nas przez cały proces. Zwracał szczególną uwagę na szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

Arkadiusz Maroński - xaTax

Cennik stron internetowych Rzeszów

Wypełnij formularz i wyceń projekt strony internetowej!
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i ustalimy szczegóły dla Twojego projektu i ceny stworzenia nowej witryny WWW.

Strony internetowe dla klientów z Rzeszowa

Rzeszów to miasto na prawach powiatu w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa podkarpackiego. Jest centralnym miastem aglomeracji rzeszowskiej. Rzeszów liczy 193 883 mieszkańców. Miasto systematycznie z roku na rok notuje trend wzrostowy a najnowsze dane z 31.10.2019 informują, że miasto Rzeszów zamieszkuje 195 101 osób. W mieście znajdują się dwie duże uczelnie państwowe (Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska), kilka niepublicznych, między innymi Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna, WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania oraz Wyższe Seminarium Duchowne.

Rzeszów należy do miast o najwyższym wskaźniku nasycenia powierzchni handlowej na 1000 mieszkańców. W latach 2011–2014 w Rzeszowie odnotowano wzrost wskaźnika łącznej powierzchni w centach handlowych o ponad 60%. Ma to niewątpliwie związek z faktem że Rzeszów nastawiony jest w dużej mierze na partnerów biznesowych oraz kupujących głównie zza wschodniej granicy.

Naszym celem jest „pomóc odbiorcom w wyraźnym odbiorze wiadomości”. Korzystamy z najnowszych rozwiązań w zakresie projektowania stron internetowych, rozwoju i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Dzięki naszemu łatwemu w użyciu systemowi zarządzania treścią WordPress każdy może aktualizować stronę internetową bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Dlatego jesteśmy najlepszą firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych w Rzeszowie.

Agencje reklamowe, firmy PR i eksperci branży kreatywnej uznają OzonMedia za jedną z najlepszych agencji projektowych w Rzeszowie, ponieważ niezawodnie dostarczamy niestandardowe strony internetowe na czas i zgodnie z budżetem. Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się dostawców stron internetowych w Rzeszowie, ponieważ zapewniamy przystępne ceny i najlepsze rozwiązania.

Jesteśmy grupą projektantów stron internetowych Rzeszów, programistów, konsultantów Rzeszów SEO , programistów, marketerów internetowych oraz innych kreatywnych techno twórców, którzy tworzą wyjątkowe strony internetowe dla naszych klientów.

Dużo robimy w biurze – od rysowania, szkicowania i kodowania, po naszą rutynową procedurę szybkiego kopania. Ale nie robimy nudnego projektowania. Przez nudę rozumiemy szablony wycinarek do ciastek, które zostały nieznacznie zmodyfikowane w celu dopasowania do indywidualnych klientów. Nie używamy szablonów – nie trzymamy nawet zapasowego w biurze na wypadek sytuacji kryzysowych. Wszystkie nasze strony internetowe są zaprojektowane na zamówienie i indywidualnie dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Agencja Marketingowa OzonMedia wspiera Twój biznes w Rzeszowie, więc zadbaj o swoją stronę internetową i zdecyduj sie na usługi projektowania stron internetowych.

Inne miasta niż Rzeszów w których świadczymy usługi projektowania stron internetowych

Strony internetowe KatowiceStrony internetowe WarszawaStrony internetowe GdańskStrony internetowe PoznańStrony internetowe KrakówStrony internetowe BydgoszczStrony internetowe WrocławStrony internetowe KielceStrony internetowe Łódź | Strony internetowe LublinStrony internetowe OpoleStrony internetowe SzczecinStrony internetowe Bielsko-BiałaStrony internetowe CzęstochowaStrony internetowe OlsztynStrony internetowe Piotrków Trybunalski | Strony internetowe Nowy Sącz | Strony internetowe Wałbrzych | Strony internetowe Kalisz | Strony internetowe Białystok | Strony internetowe Tarnów | Strony internetowe Zielona Góra | Strony internetowe Toruń | Strony internetowe Siedlce | Strony internetowe Rzeszów | Strony internetowe Radom | Strony internetowe Tarnobrzeg | Strony internetowe Koszalin | Strony internetowe LegnicaStrony internetowe Jelenia Góra | Strony internetowe Płock | Strony internetowe Krosno | Strony internetowe Piła | Strony internetowe Elbląg | Strony internetowe ZamośćStrony internetowe SuwałkiStrony internetowe KoninStrony internetowe CiechanówStrony internetowe WłocławekStrony internetowe Słupsk | Strony internetowe Skierniewice | Strony internetowe Przemyśl | Strony internetowe Ostrołęka | Strony internetowe Sieradz | Strony internetowe Leszno | Strony internetowe Łomża | Strony internetowe Gliwice | Strony internetowe SosnowiecStrony internetowe Świnoujście | Strony internetowe Jaworzno | Strony internetowe Gorzów Wielkopolski |

Strona internetowa dla biznesu w Rzeszowie

Proces projektowania strony internetowej dla biznesu i klientów z Rzeszowa

OzonMedia przechodzi przez procedurę krok po kroku, kiedy tworzymy niestandardową witrynę pod klucz.

Najpierw przeprowadzamy z Tobą pogłębioną konsultację na temat Twojego modelu biznesowego. Informacje są gromadzone, a my dowiadujemy się jak najwięcej o wewnętrznym funkcjonowaniu Twojej firmy i jej celach.

Następnie jest faktyczna budowa strony internetowej. Pozostajemy w bezpośredniej komunikacji z tobą, umożliwiając ci przesyłanie opinii na każdym etapie. W miarę postępu budowy wprowadzamy zmiany w pakiecie i uwzględniamy potrzeby osobiste i biznesowe.

Następna jest pełna akceptacja klienta. Dbamy o to, aby nasi klienci byli całkowicie zadowoleni z wyglądu strony. Zdajemy sobie sprawę, że strona internetowa reprezentuje Twój biznes, dlatego bardzo ważne jest, aby została publicznie przekazana we właściwy sposób.

Dalej jest faktyczna promocja strony internetowej. Przesyłamy twoją stronę do głównych wyszukiwarek. (Google, Yahoo i Bing) Wprowadzamy określone warunki, które odnoszą się do modelu biznesowego Twojej firmy. Będziemy nadal promować Twoją stronę internetową w ramach rocznej umowy serwisowej.

Responsywne strony internetowe RWD Rzeszów
Projekt-nowoczesnej strony internetowej dla klienta z Rzeszowa

Bez względu na urządzenie Twoja witryna powinna wyświetlać się bezbłędnie.

Rozmiar ekranu nie powinien decydować o wydajności i szybkości witryn. Powinien płynnie przepływać bez względu na rozmiar ekranu, od smartfona do komputera stacjonarnego, będzie działał w ten sam sposób.

W OzonMedia tworzymy strony internetowe w systemie RWD, a ich responsywność sprawia, że Twoi klienci z Rzeszowa będą mogli przeglądać Twoją stronę internetową na urządzeniach mobilnych z takim samym efektem jak na urządzeniach stacjonarnch.

WordPress jest ulubionym na świecie systemem zarządzania treścią (CMS). Pozwala nie-programistom, takim jak nasi klienci, aktualizować zawartość swojej witryny. Oferujemy bezpłatne szkolenie WordPress i wsparcie dla każdej strony internetowej.

Twoja strona będzie wyglądać świetnie na każdym urządzeniu, które ogląda – telefonach komórkowych, tabletach, dużych monitorach, pionie lub poziomie, wszystkie będą wyglądać i funkcjonować tak, jak powinny.

Każda budowana przez nas witryna zawiera popularną wtyczkę yoast SEO , bogate w słowa kluczowe tagi tytułowe, bogate w słowa kluczowe adresy URL, bogate w słowa kluczowe tagi alt oraz atrakcyjne opisy meta.

Dołącz do naszych zadowolonych klientów z Rzeszowa. Zadzwoń lub napisz.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania stron internetowych

Dlaczego jesteście o wiele tańsi niż inni projektanci stron internetowych?

Ponieważ nasze koszty ogólne są znacznie niższe niż w przypadku większości innych projektantów stron internetowych. Bardzo mało wydajemy na reklamę. Uważamy, że nasza reputacja mówi sama za siebie.

Ile kosztuje zbudowanie strony internetowej?

Pobieramy niewielką jednorazową opłatę za budowę nowej witryny. Opłata zależy od liczby stron (strona główna, skontaktuj się z nami itp.), W których znajduje się Twoja witryna. Zadzwoń do nas, aby uzyskać DARMOWĄ wycenę.

Co dokładnie obejmuje roczna umowa o świadczenie usług internetowych?

Nasza roczna umowa serwisowa obejmuje wszystko, w tym wszystkie aktualizacje lub zmiany w Twojej witrynie. Twoja strona będzie dla Ciebie całkowicie pod klucz. Zadbamy o twoją stronę internetową i pozwolimy ci skupić się na rozwijaniu biznesu.

Co jeśli mam już własną nazwę domeny i / lub hosting?

Nie ma problemu, możemy przenieść twoją nazwę domeny / witrynę na nasze serwery internetowe z zerowym czasem przestoju.

Czy podczas tworzenia mojej witryny będę mógł wziąć udział i wyrazić opinię?

Oczywiście będziesz mógł oglądać i wyrażać opinie na każdym etapie budowy. Jesteśmy przekonani, że twoja nowa strona internetowa reprezentuje twoją firmę, a także OzonMedia, dlatego oboje jesteśmy zainteresowani jej zaprojektowaniem, aby obie strony były w pełni zadowolone.

Czy oferujecie optymalizację wyszukiwarek (SEO)?

Tak, jest dołączony do rocznej umowy serwisowej. Przesyłamy twoją nową stronę do wszystkich głównych wyszukiwarek. Optymalizujemy witrynę pod kątem Google, Yahoo i Bing, ponieważ stanowią one około 90% rynku wyszukiwania.

Jak zacząć budować stronę internetową dla mojej firmy?

Zadzwoń do nas, aby zacząć korzystać z nowej witryny.

Czy możesz robić filmy i zdjęcia do mojej nowej witryny?

Tak, jeśli nie masz multimediów dla swojej witryny, a jesteś lokalny, chętnie przyjedziemy i nakręcę trochę multimediów dla Twojej witryny.

Jak skuteczna będzie moja strona internetowa?

Każda strona internetowa jest wyjątkowa, tak naprawdę zależy bardziej od modelu biznesowego niż strona internetowa. Mieliśmy bardzo udane kampanie marketingowe w witrynie. Zawsze zachęcamy do skontaktowania się z każdym z naszych klientów wymienionych na naszej stronie portfela i bezpośredniego zapytania, jak oceniają nasze usługi.

Jak długo zajmie ukończenie mojej witryny?

Przy udzielaniu odpowiedzi na to pytanie bierze się pod uwagę wiele czynników. Gdziekolwiek od jednego dnia do kilku tygodni.

Jak sobie radzisz z budowaniem strony internetowej mojej firmy?

Stosujemy procedurę krok po kroku. Pełna procedura zawiera nasza umowa.

Czy oferujecie usługi doradcze wraz z budowaniem mojej strony internetowej?

Oczywiście konsultacje dotyczące Twojej firmy, marketingu w mediach społecznościowych, reklamy online, reklam Google i ogólnie witryny są zawarte w naszej rocznej umowie o świadczenie usług internetowych.