Projektowanie nowoczesnych stron internetowych Olsztyn

Każdy projekt strony internetowej opracowany przez naszą agencję jest w 100% zoptymalizowany pod kątem najlepszych rankingów wyszukiwarek. Oferujemy również usługi SEO dla strategii poza stroną, które obejmują audyty witryn, audyty infrastruktury treści i nasze niestandardowe strategie dla najlepszych rankingów. Świetne projektowanie stron internetowych wykracza poza estetykę i zapewnia potężne i atrakcyjne wrażenia cyfrowe, które zmuszają użytkowników do działania. Nasze projekty stron internetowych dla firm z Olsztynha odgrywają kluczową rolę w zwiększaniu ruchu, sprzedaży, konwersji, zaangażowania społecznego i innych.

Naszą misją jest pomaganie firmom w przekształcaniu ich przyszłości dzięki przemyślanemu, innowacyjnemu tworzeniu aplikacji internetowych. W OzonMedia codziennie współpracujemy ze inteligentnymi firmami, aby tworzyć niestandardowe, profesjonalne i nowoczesne strony internetowe oraz aplikacje internetowe i e-commerce, responsywne witryny www.

SEO jest ważnym czynnikiem w sprzedaży. Według najnowszych danych 40% konsumentów opuści stronę, której ładowanie trwa dłużej niż trzy sekundy. A 79% kupujących niezadowolonych z wydajności witryny twierdzi, że rzadziej kupuje w tej samej witrynie ponownie.

Witryny mobilne pozostają w tyle za witrynami komputerowymi pod względem kluczowych wskaźników zaangażowania, takich jak średni czas spędzony w witrynie, liczba stron na odwiedziny i współczynnik odrzuceń. Dla detalistów może to być szczególnie kosztowne, ponieważ 30% wszystkich zakupów dokonywanych przez Internet odbywa się teraz na telefonach komórkowych.

Skuteczność SEO jest również związana z doświadczeniem klienta. To, co tu znaleźliśmy, wydaje się stosunkowo proste: kupujący rzadziej dokonują konwersji na niezgrabnych, złożonych stronach witryny. Istnieje zaawansowana optymalizacja konwersji dla tych, którzy chcą wycisnąć jak najwięcej soku wydajności z ich obrazów, jak to możliwe.

projekt strony internetowej dla okulisty
projekt strony internetowej dla firmy transportowej

Strona internetowa powinna budować cyfrowe zaufanie i generować nowe źródła przychodów. Wyobraź sobie, jak budujesz woją firmę w Olsztynie. Musisz mieć markę, którą ludzie szanują, co ludzie rozumieją, i odniesienia do budowania siły. Jeśli jesteś w stanie uzyskać wszystkie trzy, ludzie zaczynają polecać ci biznes.
Dokładnie tak samo, gdy próbujesz uzyskać ruch z wyszukiwarek w Internecie.

Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych. Od w pełni responsywnego niestandardowego motywu WordPress, rozwoju wtyczek po rozwiązania eCommerce oparte na WooCommerce. 

Mamy ponad 9 lat doświadczenia w projektowaniu i programowaniu WordPress, każdy członek naszego zespołu łączy najnowocześniejsze technologie w projektowaniu stron internetowych z open source CMS WordPress, aby tworzyć unikalne projekty stron internetowych. 

Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla firm z Olsztyna

Aby przyciągnąć potencjalnych klientów z Olsztyna i innych miast województwa warmińsko-mazurskiego, twoja strona musi być profesjonalna i nowoczesna. Nowoczesna witryna pomoże Ci ustalić i ugruntować markę i jej obecność w internecie, W OzonMedia dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci zaprojektować i zbudować atrakcyjną i funkcjonalną stronę internetową, która nie tylko przyciąga potencjalnych klientów, ale także zachowuje twoich obecnych dzięki doskonałemu doświadczeniu i wrażeniach Twoich użytkowników.

Dostosowane do urządzeń mobilnych strony RWD

Projektowane przez nas strony internetowe są responsywne i ściśle współpracują ze wszystkimi urządzeniami: telefony, tablety czy komputery stacjonarne. Decydując sie na realizację projektu z OzonMedia masz pewność, że użytkownicy witryny doświadczą tych samych wrażeń bez względu na to jakiego urządzenia użyją do przeglądania strony WWW.

Strony internetowe szybkie w działaniu

Prędkość wczytywania strony internetowej to jeden z czynników w rankigu Google. Szybkie strony WWW to również większe zaangażowanie użytkowników, którzy chętniej pozostają na szybkiej stronie i częściej z niej korzystają angażując się w jej treści oraz wchodząc chętniej w interakcje z jej elementami takimi jak formularz kontaktowy czy koszyk produktów zwiększając sprzedaż i generując większą ilość klientów dla Twojej firmy.

Przyjazne dla SEO i optymalne dla Google

Strony internetowe projektowane przez OzonMedia są przyjazne i optymalne dla wyszukiwarki Google i płatnego wyszukiwania. Budowana przez nas witryna ma na celu zwiększenie ruchu w wyszukiwarkach i uzyskanie jak najwyższych pozycji w Google czy Bing. Realizaując z nami projekt nowej strony WWW inwestujesz w przyszłość i przyszłych klientów dla swoich usług.

Nowoczesne i profesjonalne strony internetowe

Projektujemy nowoczesne strony internetowe i dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zwiększają wartość strony internetowej i znacznie bardziej angażują jej użytkowników. Strony zaprojektowane przez OzonMedia to nowoczesny produkt najwyższej jakości.

Atrakcyjne strony i wciągający design

Projektując strony internetowe w OzonMedia wdrażamy atrakcyjny design i wciągające rozwiązania, które sprawiają że użytkownik częściej i chętniej korzysta z witryny internetowej. Projektujemy strony WWW w wersji minimalistycznej lub bardziej tradycyjnej, a każdy projekt jest dla nas nowym i indywidualnym doświadczeniem. Decydując się na współpracę z OzonMedia otrzymasz stronę, która będzie wciągać użytkowników i angażować do interakcji.

Proste zarządzanie przez system CMS

Nie będziesz musiał do nas dzwonić i korzystać z dodatkowo płatnych usług za każdym razem, gdy potrzebujesz drobnej zmiany na stronie internetowej, nasz prosty do zarządzania system CMS WordPress ułatwia ci autonomiczną pracę nad stroną internetową. Dodawanie treści, tworzenie nowych stron, wstawianie zdjęć do galerii, z naszym systemem CMS mozesz robić to bez dodatkowych kosztów.

Najnowsze realizacje i projekty stron www

Świetny projekt strony internetowej to jak pierwsza randka. Pierwsze wrażenia mają znaczenie.
Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych, która ma głębokie korzenie w opowiadaniu historii. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół projektantów stron internetowych tworzy niestandardowe projekty, które są konwertowane, a wszystko to przy jednoczesnym podnoszeniu komfortu użytkowania. Przekraczamy granice projektowania stron internetowych, a następnie całkowicie je eliminujemy.

TEST.PL

Realizacja nowoczesnej i responsywnej strony internetowej dla branży przemysłowej i firmy z Częstochowy.

Europak

Wykonanie nowoczesnego i profesjonalonego serwisu internetowego dla wrocławskiego producenta & dystrybutora zapachów i aromatów.

xaTAX

Realizacja projektu strony WWW i wdrożenie serwisu dla Kancelarii Podatkowej z Wrocławia.

PMU

Realizacja projektu nowoczesnej strony WWW i wdrożenie serwisu dla Salonu Kosmetycznego z Rudy Śląskiej.

SadybaWynki

Projekt i wykonanie nowoczesnej strony internetowej
dla dewelopera z Warszawy.

Zamów stronę internetową i odbierz Web Pakiet Korzyści za 0zł

Tylko teraz dla klientów w Olsztynie roczny pakiet niezbędnych usług o wartości 899pln całkowicie GRATIS!

Z

Nowa domena za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz rejestrację nowej domeny internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Hosting strony za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz szybki istabilny hosting strony internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Przedłużona gwarancja

Nasze strony to produkt najwyższej jakości, dlatego oferujemy naszym klientom przedłużoną gwarancję na jej funkcjonalność i bezawaryjne działanie.

Z

SSL za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie silver, golden i platinum, otrzymasz stronę zabezpieczoną SSL wraz z wdrożeniem za 0zł.

Z

SEO Pakiet za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie golden i platinum, otrzymasz pakiet usług optymalizacji twojej strony pod kątem Google i SEO za 0zł.

Z

Wsparcie techniczne 24h/7dni

Oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne 24h/7dni. W przypadku awarii lub problemów technicznych możesz liczyć na szybką pomoc.

Klienci z Olsztyna cenią profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Bądź również widoczny w swoim mieście. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla następujących miast w regionie Olsztyna:
Ostróda, Iława, Kętrzyn, Szczytno, Bartoszyce, Mrągowo, Lidzbark Warmiński, Nidzica, Morąg, Biskupiec, Dobre Miasto, Lubawa, Olsztynek, Barczewo, Reszel, Korsze, Górowo Iławeckie.
Dołącz do naszych zadowolonych klientów i zamów profesjoanlną i nowoczesną strone internetową!

„Nowoczesna strona internetowa dla firmy transportowej to ważny element dla prowadzenia biznesu, znalezienie odpowiedniej firmy nie było łątwe. Szukałem tej firmy, która ma możliwość tworzenia, projektowania i optymalizacji mojej nowej strony internetowej. Agencja Marketingowa OzonMedia ma świetny gust projektowy i stworzyli dla nas doskonałą stronę internetową.”

Dariusz Szczygło - MaxTranx

“Zespół OzonMedia zaprojektował logo i stronę internetową! Świetnie słuchali, rozumieli i wizualizowali nasze pomysły, które ostatecznie opracowali i urzeczywistnili. Poprosiłam o bardzo konkretny projekt mojej strony głównej, a wyniki były nawet lepsze niż oczekiwałam. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak wygląda i działa moja strona e-commerce. Polecę OzonMedia każdemu, kto potrzebuje profesjonalnie wyglądającej i działającej strony www.”

Krystyna Pawłowska - SPA2YOU

“Nasza firma współpracuje z OzonMedia od 2014 roku. Niedawno współpracowaliśmy z nimi przy zaprojektowaniu nowej strony internetowej. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z nienagannej obsługi i z efektów końcowych strony.  Kompetentny zespół odpowiedzialny za naszą stronę internetową był niezwykle pomocny w prowadzeniu nas przez cały proces. Zwracał szczególną uwagę na szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

Arkadiusz Maroński - xaTax

Ceny stron internetowych Olsztyn

Wypełnij formularz i wyceń projekt strony internetowej!
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i ustalimy szczegóły dla Twojego projektu i ceny stworzenia nowej witryny WWW.

Strony internetowe dla klientów z Olsztyna

Olsztyn to miasto na prawach powiatu, stolica województwa warmińsko-mazurskiego, siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy, siedziba władz i instytucji regionu, a także węzeł kolejowy i drogowy. Miasto centralne aglomeracji olsztyńskiej. 

Zarówno położenie geograficzne jak i liczebność mieszkańców oraz specyfika rynku bieznesowego Olsztyna, powodują że miasto to jest doskonałym regionem do prowadzenia biznesu. Agencja Marketingowa OzonMedia jest wspiera przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego i miasta Olsztyn w rowoju ich biznesu poprzez wsparcie marketingowe online i zwiększanie widoczności w sieci internet oraz projektowanie profesjoanlnych i nowoczesnych stron internetowych.

Obsługujemy klientów z Olsztyna pracujących w różnych sektorach, od firmy, która świadczy usługi dla korporacji biznesowych. Przed podjęciem inicjatywy stworzenia niestandardowej strony internetowej dla klienta, najpierw poświęcamy czas na zrozumienie koncepcji bieżącej strony internetowej, zaczynając od konwersji strony i dostępnych szczegółowych informacji. Nasze specjalizacje w zakresie projektowania stron internetowych obejmują:

– Projektowanie i tworzenie stron internetowych
– Projekt strony internetowej WordPress
– Shopify projektowanie stron internetowych
– Projektowanie i rozwój eCommerce
– Tworzenie niestandardowych aplikacji internetowych
– Wsparcie i konserwacja sieci

Co więcej, musisz także zrozumieć, że aspekty działające za kulisami są bardzo ważne dla funkcjonowania strony internetowej. Dlatego ściśle współpracujemy z naszymi projektantami witryn internetowych z Olsztyna i angażujemy ich w każdy proces, który obejmuje kodowanie, opracowywanie treści, budowanie marki, burzę mózgów i zbieranie wstępnych informacji. Ułatwia nam to tworzenie stron, o których zawsze marzysz.

Agencja Marketingowa OzonMedia wspiera Twój biznes w Olsztynie, więc zadbaj o swoją stronę internetową i zdecyduj sie na usługi projektowania stron internetowych.

Inne miasta niż Olsztyn w których świadczymy usługi projektowania stron internetowych

Strony internetowe KatowiceStrony internetowe WarszawaStrony internetowe GdańskStrony internetowe PoznańStrony internetowe KrakówStrony internetowe BydgoszczStrony internetowe WrocławStrony internetowe KielceStrony internetowe Łódź | Strony internetowe LublinStrony internetowe OpoleStrony internetowe SzczecinStrony internetowe Bielsko-BiałaStrony internetowe CzęstochowaStrony internetowe OlsztynStrony internetowe Piotrków Trybunalski | Strony internetowe Nowy Sącz | Strony internetowe Wałbrzych | Strony internetowe Kalisz | Strony internetowe Białystok | Strony internetowe Tarnów | Strony internetowe Zielona Góra | Strony internetowe Toruń | Strony internetowe Siedlce | Strony internetowe Rzeszów | Strony internetowe Radom | Strony internetowe Tarnobrzeg | Strony internetowe Koszalin | Strony internetowe LegnicaStrony internetowe Jelenia Góra | Strony internetowe Płock | Strony internetowe Krosno | Strony internetowe Piła | Strony internetowe Elbląg | Strony internetowe ZamośćStrony internetowe SuwałkiStrony internetowe KoninStrony internetowe CiechanówStrony internetowe WłocławekStrony internetowe Słupsk | Strony internetowe Skierniewice | Strony internetowe Przemyśl | Strony internetowe Ostrołęka | Strony internetowe Sieradz | Strony internetowe Leszno | Strony internetowe Łomża | Strony internetowe Gliwice | Strony internetowe SosnowiecStrony internetowe Świnoujście | Strony internetowe Jaworzno | Strony internetowe Gorzów Wielkopolski |

Strona internetowa to ważny element prowadzenia biznesu w Olsztynie

OzonMedia, znana jako jedna z najlepszych pełnozakresowych agencji zajmujących się tworzeniem stron internetowych w Olsztynie, wie, że inteligentne tworzenie stron internetowych prowadzi do większego ruchu, sprzedaży i nowych możliwości rozwoju dla dużych i małych firm. Nasi utalentowani projektanci dostarczają w pełni przetestowane strony internetowe, solidne aplikacje internetowe i niestandardowe usługi tworzenia stron internetowych firmom z Olsztyna.

Projektujemy wspaniałe i nowoczesne strony internetowe, których potrzebują klienci z Olsztyna do odniesienia sukcesu. Dzięki proaktywnemu, laserowemu skupieniu na użyteczności, skalowalności, wydajności oraz w pełni responsywnemu projektowi mobilnemu, nasze zespoły ekspertów współpracują z Tobą, aby stworzyć:

  • W pełni responsywne strony internetowe
  • Aplikacje e-commerce
  • Portale internetowe
  • Cyfrowe systemy zarządzania aktywami
  • Gry eLearningowe
  • Systemy dostarczania treści
  • Narzędzia umożliwiające sprzedaż
  • Twój świetny pomysł

Nasze gotowe produkty są w pełni zoptymalizowane, udokumentowane i przetestowane, aby zapewnić płynne i angażujące wrażenia użytkownika w różnych przeglądarkach, urządzeniach i systemach operacyjnych.

Oszczędzaj czas i znajdź spokój, wiedząc, że nasz kompetentny zespół może przeprowadzić audyt witryny, aby zlokalizować i rozwiązać problemy z wydajnością, których nawet Twój zespół wewnętrzny może nie dostrzec. Bez względu na to, czy potrzebujesz szybko uruchomić nową stronę internetową, zintegrować system innej firmy, czy odnowić swoją aplikację, OzonMedia zapewni rzetelne informacje zwrotne, niezawodne prace programistyczne i otwarte kanały komunikacji, aby Twoja firma z Olsztyna osiągnęła sukces.

Responsywne strony internetowe RWD
Projekt-nowoczesnej strony internetowej

Dlaczego klienci wybierają naszą firmę zajmującą się tworzeniem stron internetowych?

Podstawą każdego projektu rozwoju witryny jest połączenie między nami a tobą. Nasza mantra brzmi: „Słuchaj, buduj na małą skalę, testuj, słuchaj ponownie”, co oznacza, że ​​słuchamy, zanim zaczniemy pracę, zbudujemy wystarczająco produktu, w którym możemy zebrać cenne opinie od klientów, a następnie zdecydować, co zbudować dalej, zanim zbudujemy coś dla twoich klientów nie potrzebuję Nie buduj więcej, ale nie mniej. Jesteśmy zobowiązani do częstej, przejrzystej komunikacji na każdym etapie, od pierwszego połączenia z zasięgiem po niezawodne wsparcie i konserwację po uruchomieniu aplikacji. Będziesz w przejrzysty sposób wiedzieć, gdzie jesteśmy w każdym punkcie projektu i że słuchamy, zbieramy opinie użytkowników i budujemy dokładnie to, czego potrzebujesz.

Wysokie standardy bezpieczeństwa

Nasz zespół programistów stron internetowych dba o ochronę IP naszych klientów oraz bezpieczeństwo produktów naszych klientów i wyszukuje luki w zabezpieczeniach, aby były one usuwane przed wydaniem. W razie potrzeby możemy również zapewnić zewnętrzne audyty dowolnego oprogramowania, które tworzymy dla Ciebie. Nasi eksperci chronią twoją aplikację internetową przed nieautoryzowanym dostępem i włamaniem, umożliwiając szyfrowanie poufnych danych użytkownika, oddzielając dane użytkownika, aby nie mogli uzyskać do nich dostępu niewłaściwi ludzie i uwierzytelnianie dwuskładnikowe, a także poprzez wdrożenie bramek płatności e-commerce, które są w pełni zgodne z PCI.

Dołącz do naszych zadowolonych klientów z Olsztyna. Zadzwoń lub napisz.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania stron internetowych

Ile kosztuje nowa strona internetowa?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Projekt strony internetowej jest cytowany w oparciu o potrzeby każdego projektu. Każda strona internetowa jest wyjątkowa i wymaga różnych komponentów; projektujemy i tworzymy niestandardowe strony internetowe specjalnie dla  Twojej  małej firmy. Zadamy wiele pytań, ocenimy twoje potrzeby i podamy wycenę na podstawie tej oceny. Większość naszych witryn działa w przedziale od 1000 do 12000PLN, ale może być mniej więcej w zależności od potrzeb.

Jak wygląda proces projektowania nowej strony internetowej?

Nasz proces projektowania strony internetowej składa się z sześciu kroków

Rozpoznanie potrzeb i planowanie. Jeśli projekt jest przebudowywany, sprawdzamy twoją obecną zawartość i rekomendujemy ulepszenia. Jeśli jest to nowa witryna, zaczniemy od omówienia tematów i funkcji, które przewidujesz dla swojej witryny, i opracujemy dla Ciebie zarys.

Stowrzenie treści. Istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu związanego z tworzeniem treści.
– Ty piszesz treści i wysyłasz do nas, gdy skończysz.
Pracujemy z Tobą krok po kroku. Najpierw wybierasz stronę, na której chcesz pracować, i opracowujesz jej zarys. Sprawdzamy go i przekazujemy opinie. Potem piszesz to bardziej formalnie. Kiedy skończysz, ponownie go przejrzymy. Jest to zwykle najlepsza opcja, szczególnie jeśli Twoja wiedza na temat SEO jest ograniczona.
– My piszemy dla Ciebie treść.

Stosujemy podejście Content First, co oznacza, że ​​projektowanie rozpoczyna się po otrzymaniu od Ciebie całej treści. Zamiast zaczynać od struktury – przewodnika po stylu lub makiety programu Photoshop – zaczynamy od treści i budujemy strukturę, która ją obsługuje

Projektowanie. Poprosimy Cię o udostępnienie nam linków do stron, których układ i wygląd Ci się podoba. Przyjrzymy się tym stronom, a następnie udostępnimy Ci listę stron, które lubimy. Na podstawie twoich opinii stworzymy projekt i dopracujemy go, aż będziesz zadowolony.

Optymalizacja strony i SEO. To tutaj zatwierdzony projekt staje się konkretny. Przenosimy zawartość do systemu zarządzania treścią i wdrażamy funkcje specyficzne dla witryny. Ponadto wykonamy podstawową optymalizację i dodamy przyciski udostępniania społecznościowego.

Testowanie. W tej fazie przetestujemy witrynę, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

Uruchomienie. Po ostatecznym zatwierdzeniu uruchamiamy witrynę. Oznacza koniec projektu.

Dlaczego OzonMedia powinna stworzyć Twoją stronę WWW?

OzonMedia rozwinęło się z firmy zajmującej się oprogramowaniem i sieciami w jedną z największych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych w kraju. Pomimo naszego wzrostu OzonMedia pozostaje rodzinną i zarządzaną firmą, która koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika usług projektowania, rozwoju i hostingu stron internetowych klientom różnej wielkości w wielu branżach. Mamy dział obsługi klienta w pełnym wymiarze godzin i personel serwera 24/7, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić o swoją witrynę. Ponadto mamy doświadczenie w zakresie strategii online, SEO, integracji stron trzecich, a także wdrażania i ciągłego wsparcia dla wielu największych systemów zarządzania treścią na rynku. Doświadczenie i sprawdzona wiedza Agencji Marketingowej OzonMedia, a także fakt, że zapewniamy wszystkie usługi online, których potrzebujesz, odróżnić nas od konkurencji. Naszym celem jest utrzymywanie długoterminowych, udanych relacji z naszymi klientami, a jedynym sposobem na to będzie, jeśli nasza praca przyniesie rezultaty. Na szczęście dowód jest wyraźnie widoczny, ponieważ mieliśmy wielu klientów, którzy są z nami od wielu lat, poprzez wiele przeprojektowań, a także ciągłe wsparcie.

Komu zlecić administrację strony internetowej?

Administrację strony i opiekę nad nią możesz zlecić Agencji Marketingowej OzonMedia, ponieważ mamy ogromne doświadczenie opiece nad stronami klientów. Chociaż nie jest to wymagane, hostujemy przytłaczającą większość stron internetowych, które budujemy w naszych wielomilionowych centrach danych, które zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo. Prowadziliśmy witryny internetowe dla wielu klientów podczas wydarzeń o dużym natężeniu ruchu.
OzonMedia oferuje elastyczne pakiety hostingowe, które są dostosowane do wymagań przechowywania, transferu, bezpieczeństwa i bazy danych każdego klienta. Dostępne są zarówno współdzielone, jak i dedykowane środowiska hostingowe. Dodatkowo pakiety hostingowe obejmują czas konserwacji, statystyki ruchu oraz wsparcie techniczne 24×7 w przypadku awarii. OzonMedia jest również dumny z tego, że jest dostawcą usług poziomu pierwszego zgodnym ze standardem PCI, co stanowi najwyższy poziom zgodności. Kopie zapasowe wszystkich serwerów są wykonywane co noc, aw przypadku awarii mamy generatory zasilane bateryjnie i gazem ziemnym do zasilania centrów bezterminowo.

Jak optymalizaować stronę internetową pod seo?

Aby to osiągnąć, pamiętaj o pięciu krokach dobrego podstawowego SEO:
– Znajdź trafne słowa kluczowe o dobrym potencjale ruchu w sieci wyszukiwania.
– Twórz i optymalizuj strony dla wyszukiwarek i użytkowników.
– Upewnij się, że Twoja witryna jest dostępna zarówno dla botów, jak i ludzi.
– Twórz odpowiednie linki z innych witryn o wysokiej jakości.

Jaki wybrać system CMS dla nowej strony internetowej?

Przed porównaniem najlepszych twórców stron internetowych zalecamy zapisanie tego, co chcesz zrobić ze swoją witryną? Jakie są twoje cele i jakie funkcje chciałbyś zobaczyć na swojej stronie?

Na przykład możesz zapisać takie rzeczy jak: mieć blog, galerię zdjęć, sklep internetowy, system rezerwacji, formularz kontaktowy, suwak itp.

Jeśli nie masz pewności, czego chcesz, sprawdź inspiracje u konkurencji lub innych witryn. Większość twórców stron internetowych oferuje interfejs użytkownika typu „przeciągnij i upuść”, aby zbudować witrynę. Możesz skorzystać z kont testowych, aby przetestować jazdę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Następnie musisz rozważyć opcje wzrostu. Czy będziesz dodawać regularne aktualizacje do swojej witryny? Potrzebujesz sekcji blogu? Czy w przyszłości sprzedawałbyś więcej produktów na swojej stronie?

Musisz upewnić się, że wybrany przez Ciebie kreator stron internetowych jest w stanie obsłużyć Twoje potrzeby w miarę rozwoju firmy.

Komu zlecić wykonanie strony internetowej?

Różnica między pracą z agencją projektującą strony internetowe, taką jak OzonMEdia, a pracą z freelancerami, jest bardzo podobna do różnicy między byciem CEO a byciem managerem projektu. Agencja (jeśli jest to agencja marketingowa oferująca pełen zakres usług, taka jak OzonMedia), stawia cię w roli CEO. Ty wyznaczasz kierunek, a my wykonujemy dla ciebie ciężkie podnoszenie. Ocenimy Twoje potrzeby, doradzimy, co jest możliwe, nakreślimy plany i opcje, aby osiągnąć Twoje cele, zobacz projekt i rozwój aż do jego zakończenia, i będziemy często monitorować, aby upewnić się, że wszystko działa na optymalnych poziomach. Wcielasz się w rolę doświadczonego CEO, który inwestuje w inteligentne rozwiązanie i osiąga satysfakcjonujący zwrot z inwestycji.

Z drugiej strony, zatrudnianie freelancerów jest bardziej podobne do działania jako skąpy, pracowity kierownik projektu. Oceniasz potrzeby, przeprowadzasz wszystkie badania i sam decydujesz, co należy zrobić. Następnie wyszukujesz jednego lub dwóch freelancerów, zatrudniasz ich i zarządzasz wszystkimi postępami, komunikacją i problemami, podczas gdy oni próbują to zrobić. Krótko mówiąc, jest to dla ciebie praca na pełen etat.

Ale zatrudnienie freelancerów może być świetnym rozwiązaniem we właściwych okolicznościach. Możesz wybrać opcję freelancer, jeśli…
1. Dokładnie wiesz, jaka powinna być Twoja strona internetowa. Ustaliłeś, gdzie pasuje do ogólnego planu marketingowego, przedstawiłeś wszystkie niezbędne funkcje i zrozumiałeś, jakie będą potrzeby w zakresie projektowania, kopiowania i techniki.
2. Masz czas na komunikację z freelancerami i zarządzanie nimi. Czujesz się swobodnie, udzielając miłej, szczerej opinii i stawiając jasne oczekiwania.
3. Posiadasz wiedzę marketingową, aby upewnić się, że wszystkie funkcje witryny, gromadzenie danych i automatyzacja działają poprawnie po dostarczeniu.

Wybierz agencję, jeśli…
1. Potrzebujesz wskazówek ekspertów i pomocy w ogólnych celach marketingowych i planach.
2. Nie masz jeszcze jasnego zrozumienia projektu interfejsu użytkownika i jego funkcji, których potrzebuje Twoja witryna.
3. Musisz się szybko poruszać lub utworzyć dużą zawartość strony.
4. Nie masz czasu na zarządzanie niezależnymi programistami, projektantami lub autorami tekstów w codziennej pracy. Lub nie jesteś pewien, jak ustalić rozsądne terminy i standardy jakości dla tego rodzaju pracowników.
5. Nie jesteś przygotowany do ciągłej oceny i ulepszania SEO i wydajności konwersji swojej witryny.

Zatrudnianie freelancerów jest prawdopodobnie tańsze na początku, ale ostatecznie czas i frustracja, jaką to będzie kosztować, zjedzą te oszczędności na lunch. Co najgorsze, w wielu przypadkach nie dostaniesz strony, na którą liczyłeś. Współpraca z OzonMedia – renomowaną agencją zajmującą się projektowaniem stron internetowych – jest najbardziej efektywnym sposobem na uzyskanie wyników.

Czy potrzebny jest programista od obsługi strony internetowej?

OzonMedia to kompleksowa agencja marketingowa. Możemy pomóc w każdym aspekcie twoich celów marketingowych, od planowania, przez projektowanie i rozwój stron internetowych, aż po reklamę i automatyzację. Możemy współpracować z Tobą na każdym etapie Twojej podróży marketingowej – niezależnie od tego, czy założyłeś swoją firmę na rynku z silną marką, czy też po prostu zajmujesz się tą sprawą marketingową. Nasi klienci pochodzą ze wszystkich faz podróży marketingowej. Zaczynamy tam, gdzie jesteś, i pomagamy ci dotrzeć tam, gdzie musisz.

Ile czasu potrwa tworzenie nowej strony internetowej?

Krótka odpowiedź: to naprawdę zależy. Niektórzy klienci potrzebują tylko szybkiego odświeżenia strony docelowej, które można zakończyć w niecały tydzień. Niektórzy klienci potrzebują zupełnie nowej strony internetowej, wraz z nowym systemem automatyzacji marketingu na zapleczu. Może to potrwać kilka miesięcy, a po drodze recenzje, iteracje i testy. Twój oddany kierownik projektu oceni twoje cele i potrzeby oraz określi oczekiwania dotyczące tego, ile czasu zajmie realizacja twoich wniosków.