Projektowanie nowoczesnych stron internetowych Tarnów

OzonMedia to dynamiczna, wszechstronna i oferująca pełen zakres usług agencja marketingu cyfrowego, która nie opiera się na dymie i lustrach w celu przyciągnięcia nowych klientów. Zamiast tego Ozonmedia ufa własnym umiejętnościom SEO i marketingowym, aby przyciągać nowych klientów do naszej witryny.

Nie jesteśmy statyczną firmą. Nie ograniczamy się do konkretnych branż. OzonMedia ma doświadczenie i specjalistów do tworzenia stron internetowych w Tarnowie i korzystania z wielu cyfrowych usług marketingowych w celu wspierania dowolnej firmy w dowolnej branży.

Tak wiele innych agencji opiera się na uniwersalnym podejściu, wiele razy oferując tę ​​samą strategię i witrynę. OzonMedia współpracuje z Tobą, tworząc niestandardowe cyfrowe usługi marketingowe i plan, który jest dostosowany do twoich unikalnych potrzeb biznesowych. Stajemy się przedłużeniem Twojego zespołu, partnerem, który rozumie Twój rynek i cele, a nie tylko agencją, która ślepo realizuje strategie.

W przeciwieństwie do wielu innych agencji, które używają blichtru i glamour do zamykania sprzedaży, a następnie nie realizują celów, OzonMedia koncentruje się na relacjach z klientami i wynikach . Zawsze dostarczamy treść, a nie fałszywe obietnice, zapewniając maksymalizację budżetu, aby uzyskać jak największy zwrot z inwestycji.

 

Responsywne projektowanie stron internetowych to po prostu metoda tworzenia stron internetowych, która tworzy stronę internetową, która skaluje się do dowolnego rozmiaru ekranu. Umożliwia odwiedzającym łatwy dostęp, nawigację i korzystanie z Twojej witryny w wielu przeglądarkach internetowych, urządzeniach inteligentnych i komputerach. Czy zauważyłeś, jak ta strona pasuje do grafiki i treści wygodnie na smartfonie lub tablecie? Wynika to ze specyficznego stylu kodowania, który nakazuje naszej stronie dostosowanie się do dowolnego urządzenia, które ma do niej dostęp.

Elastyczne usługi projektowania stron internetowych

Mobilizujemy i optymalizujemy Twoją witrynę pod kątem dowolnego urządzenia inteligentnego, używając:

 • Płynne siatki:  elastyczny system siatki, który zmienia szerokość i marginesy witryny w celu dopasowania do ekranów telefonów użytkowników.
 • Obrazy płynów:  kodowanie, które dostosowuje wszystkie obrazy witryny do rozmiaru dowolnego urządzenia inteligentnego, dzięki czemu Twoje obrazy nigdy nie wyglądają na rozciągnięte lub pikselowane.
 • Zapytania o media:  technologia CSS, która przestawia treść witryny tak, aby pasowała do dowolnego rozmiaru ekranu urządzenia inteligentnego. Żadna treść nie zostanie pominięta!
projekt strony internetowej dla okulisty
projekt strony internetowej dla firmy transportowej
 • Elastyczność projektu: WordPress, w rękach eksperta, jest w pełni konfigurowalną platformą, która jest idealnym narzędziem do tworzenia praktycznie każdego rodzaju strony internetowej. Aby zapoznać się z rodzajem różnorodności, który można osiągnąć w WordPress, sprawdź nasze portfolio projektowania stron internetowych.
 • Potężne wtyczki: Dzięki wtyczkom możesz dodawać niestandardowe formularze, wizualne suwaki i inne przyciągające wzrok elementy do swojej witryny, a także potężne narzędzia analityczne i optymalizujące wyszukiwarki. Korzystając z stale rosnącej liczby wysokiej jakości wtyczek, możemy sprawić, że Twoja witryna zrobi prawie wszystko, czego potrzebujesz, bez wykorzystywania budżetu na sami.
 • Idealne do optymalizacji pod kątem wyszukiwarek: WordPress, oprócz świetnych wtyczek SEO, sprawia, że ​​optymalizacja witryny jest tak prosta, jak to możliwe. Narzędzia te współpracę z naszym zespołem znakomitych pisarzy treści SEO i SEO S p ecialists pomocą możemy połączyć stronę, która jest bardzo widoczna w wyszukiwarkach i odwołań do grupy docelowej.
 • Klienci z Tarnowa to uwielbiają: WordPress został zaprojektowany jako intuicyjny i przyjazny dla nietechnicznych odbiorców.

Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla firm w Tarnowie

Aby przyciągnąć potencjalnych klientów z Tarnowai innych miast województwa małopolskiego, twoja strona musi być profesjonalna i nowoczesna. Nowoczesna witryna pomoże Ci ustalić i ugruntować markę i jej obecność w internecie. W OzonMedia dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci zaprojektować i zbudować atrakcyjną i funkcjonalną stronę internetową, która nie tylko przyciąga potencjalnych klientów, ale także zachowuje twoich obecnych dzięki doskonałemu doświadczeniu i wrażeniach Twoich użytkowników.

Dostosowane do urządzeń mobilnych strony RWD

Projektowane przez nas strony internetowe są responsywne i ściśle współpracują ze wszystkimi urządzeniami: telefony, tablety czy komputery stacjonarne. Decydując sie na realizację projektu z OzonMedia masz pewność, że użytkownicy witryny doświadczą tych samych wrażeń bez względu na to jakiego urządzenia użyją do przeglądania strony WWW.

Strony internetowe szybkie w działaniu

Prędkość wczytywania strony internetowej to jeden z czynników w rankigu Google. Szybkie strony WWW to również większe zaangażowanie użytkowników, którzy chętniej pozostają na szybkiej stronie i częściej z niej korzystają angażując się w jej treści oraz wchodząc chętniej w interakcje z jej elementami takimi jak formularz kontaktowy czy koszyk produktów zwiększając sprzedaż i generując większą ilość klientów dla Twojej firmy.

Przyjazne dla SEO i optymalne dla Google

Strony internetowe projektowane przez OzonMedia są przyjazne i optymalne dla wyszukiwarki Google i płatnego wyszukiwania. Budowana przez nas witryna ma na celu zwiększenie ruchu w wyszukiwarkach i uzyskanie jak najwyższych pozycji w Google czy Bing. Realizaując z nami projekt nowej strony WWW inwestujesz w przyszłość i przyszłych klientów dla swoich usług.

Nowoczesne i profesjonalne strony internetowe

Projektujemy nowoczesne strony internetowe i dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zwiększają wartość strony internetowej i znacznie bardziej angażują jej użytkowników. Strony zaprojektowane przez OzonMedia to nowoczesny produkt najwyższej jakości.

Atrakcyjne strony i wciągający design

Projektując strony internetowe w OzonMedia wdrażamy atrakcyjny design i wciągające rozwiązania, które sprawiają że użytkownik częściej i chętniej korzysta z witryny internetowej. Projektujemy strony WWW w wersji minimalistycznej lub bardziej tradycyjnej, a każdy projekt jest dla nas nowym i indywidualnym doświadczeniem. Decydując się na współpracę z OzonMedia otrzymasz stronę, która będzie wciągać użytkowników i angażować do interakcji.

Proste zarządzanie przez system CMS

Nie będziesz musiał do nas dzwonić i korzystać z dodatkowo płatnych usług za każdym razem, gdy potrzebujesz drobnej zmiany na stronie internetowej, nasz prosty do zarządzania system CMS WordPress ułatwia ci autonomiczną pracę nad stroną internetową. Dodawanie treści, tworzenie nowych stron, wstawianie zdjęć do galerii, z naszym systemem CMS mozesz robić to bez dodatkowych kosztów.

Najnowsze realizacje i projekty stron www

Świetny projekt strony internetowej to jak pierwsza randka. Pierwsze wrażenia mają znaczenie.
Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych, która ma głębokie korzenie w opowiadaniu historii. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół projektantów stron internetowych tworzy niestandardowe projekty, które są konwertowane, a wszystko to przy jednoczesnym podnoszeniu komfortu użytkowania. Przekraczamy granice projektowania stron internetowych, a następnie całkowicie je eliminujemy.

TEST.PL

Realizacja nowoczesnej i responsywnej strony internetowej dla branży przemysłowej i firmy z Częstochowy.

Europak

Wykonanie nowoczesnego i profesjonalonego serwisu internetowego dla wrocławskiego producenta & dystrybutora zapachów i aromatów.

xaTAX

Realizacja projektu strony WWW i wdrożenie serwisu dla Kancelarii Podatkowej z Wrocławia.

PMU

Realizacja projektu nowoczesnej strony WWW i wdrożenie serwisu dla Salonu Kosmetycznego z Rudy Śląskiej.

SadybaWynki

Projekt i wykonanie nowoczesnej strony internetowej
dla dewelopera z Warszawy.

Zamów stronę internetową i odbierz Web Pakiet Korzyści za 0zł

Tylko teraz dla klientów z Tarnowa roczny pakiet niezbędnych usług o wartości 899pln całkowicie GRATIS!

Z

Nowa domena za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz rejestrację nowej domeny internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Hosting strony za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz szybki istabilny hosting strony internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Przedłużona gwarancja

Nasze strony to produkt najwyższej jakości, dlatego oferujemy naszym klientom przedłużoną gwarancję na jej funkcjonalność i bezawaryjne działanie.

Z

SSL za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie silver, golden i platinum, otrzymasz stronę zabezpieczoną SSL wraz z wdrożeniem za 0zł.

Z

SEO Pakiet za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie golden i platinum, otrzymasz pakiet usług optymalizacji twojej strony pod kątem Google i SEO za 0zł.

Z

Wsparcie techniczne 24h/7dni

Oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne 24h/7dni. W przypadku awarii lub problemów technicznych możesz liczyć na szybką pomoc.

Klienci z Tarnowa cenią profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Bądź również widoczny w swoim mieście. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla następujących miast w regionie Tarnowa:
Tarnów, Dębica, Bochnia, Brzesko, Dąbrowa Tarnowska.
Dołącz do naszych zadowolonych klientów i zamów profesjoanlną i nowoczesną strone internetową!

„Nowoczesna strona internetowa dla firmy transportowej to ważny element dla prowadzenia biznesu, znalezienie odpowiedniej firmy nie było łątwe. Szukałem tej firmy, która ma możliwość tworzenia, projektowania i optymalizacji mojej nowej strony internetowej. Agencja Marketingowa OzonMedia ma świetny gust projektowy i stworzyli dla nas doskonałą stronę internetową.”

Dariusz Szczygło - MaxTranx

“Zespół OzonMedia zaprojektował logo i stronę internetową! Świetnie słuchali, rozumieli i wizualizowali nasze pomysły, które ostatecznie opracowali i urzeczywistnili. Poprosiłam o bardzo konkretny projekt mojej strony głównej, a wyniki były nawet lepsze niż oczekiwałam. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak wygląda i działa moja strona e-commerce. Polecę OzonMedia każdemu, kto potrzebuje profesjonalnie wyglądającej i działającej strony www.”

Krystyna Pawłowska - SPA2YOU

“Nasza firma współpracuje z OzonMedia od 2014 roku. Niedawno współpracowaliśmy z nimi przy zaprojektowaniu nowej strony internetowej. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z nienagannej obsługi i z efektów końcowych strony.  Kompetentny zespół odpowiedzialny za naszą stronę internetową był niezwykle pomocny w prowadzeniu nas przez cały proces. Zwracał szczególną uwagę na szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

Arkadiusz Maroński - xaTax

Ceny stron internetowych Tarnów

Wypełnij formularz i wyceń projekt strony internetowej!
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i ustalimy szczegóły dla Twojego projektu i ceny stworzenia nowej witryny WWW.

Strony internetowe Tarnów

Tarnów to miasto w Polsce, na prawach powiatu, położone w województwie małopolskim. Leży przy ujściu Białej do Dunajca. Jest miastem centralnym aglomeracji tarnowskiej. W mieście znajduje się siedziba powiatu tarnowskiego i diecezji tarnowskiej. Miasto lokowane przez Spycimira herbu Leliwa, na podstawie dokumentu wystawionego przez kancelarię króla Władysława Łokietka z 7 marca 1330 roku. Zachował się historyczny zespół architektoniczno-urbanistyczny miasta. Tarnów zajmuje powierzchnię 72,38 km², którą zamieszkuje ponad 100 tysięcy mieszkańców.

Tarnów jest ważnym ośrodkiem turystycznym, kulturalnym i gospodarczym w Małopolsce. Węzłem komunikacyjnym przy autostradzie A4 oraz linii kolejowej E 30. Na terenie osiedla Mościce znajduje się siedziba Grupy Azoty.

Co dostarczą nasze usługi projektowania stron internetowych? Oto tylko kilka celów, które możemy osiągnąć, projektując stronę internetową dostosowaną do Twojej firmy w Tarnowie:

 • Projektowanie i tworzenie stron internetowych, które sprawia, że ​​strona jest atrakcyjna wizualnie, łatwa w użyciu, zoptymalizowana, przekształca odwiedzających w klientów, jest przyjazna dla urządzeń mobilnych i zachęca do rozwoju z czasem.
 • Łatwy w obsłudze, responsywny projekt strony internetowej. 52 procent całej aktywności internetowej w Tarnowie pochodzi z urządzeń mobilnych, a Google wdraża swój pierwszy algorytm mobilny. Zaprojektujemy dla Ciebie witrynę, która wygląda i działa świetnie na każdym ekranie.
 • Witryna zoptymalizowana pod kątem SEO, zbudowana od podstaw z myślą o najlepszych praktykach SEO.
  Strona internetowa, która wyraźnie przekazuje komunikat Twojej firmy ze wszystkimi ważnymi informacjami na temat twoich produktów, usług i kultury firmy.
 • Witryna, która prowadzi potencjalnych klientów, wykorzystując metodologię projektowania witryny zoptymalizowaną pod kątem konwersji i zaawansowane doświadczenia użytkowników, aby zachęcić użytkowników do działania.
 • Wezwania do działania (CTA), które pomogą użytkownikom znaleźć potrzebne informacje i przekonać odwiedzających do klientów.
 • Zaawansowane funkcje, takie jak e-commerce, treści chronione hasłem, fora, rejestracje zdarzeń itp. nazwa użytkownika, możemy go zbudować.
 • Usługi pisania treści (content marketing), które budują Twoją markę, opowiadają Twoją historię i przyciągają ruch, stosując najlepsze praktyki przyjazne SEO.

Inne miasta niż Tarnów których świadczymy usługi projektowania stron internetowych

Strony internetowe KatowiceStrony internetowe WarszawaStrony internetowe GdańskStrony internetowe PoznańStrony internetowe KrakówStrony internetowe BydgoszczStrony internetowe WrocławStrony internetowe KielceStrony internetowe Łódź | Strony internetowe LublinStrony internetowe OpoleStrony internetowe SzczecinStrony internetowe Bielsko-BiałaStrony internetowe CzęstochowaStrony internetowe OlsztynStrony internetowe Piotrków Trybunalski | Strony internetowe Nowy Sącz | Strony internetowe Wałbrzych | Strony internetowe Kalisz | Strony internetowe Białystok | Strony internetowe Tarnów | Strony internetowe Zielona Góra | Strony internetowe Toruń | Strony internetowe Siedlce | Strony internetowe Rzeszów | Strony internetowe Radom | Strony internetowe Tarnobrzeg | Strony internetowe Koszalin | Strony internetowe LegnicaStrony internetowe Jelenia Góra | Strony internetowe Płock | Strony internetowe Krosno | Strony internetowe Piła | Strony internetowe Elbląg | Strony internetowe ZamośćStrony internetowe SuwałkiStrony internetowe KoninStrony internetowe CiechanówStrony internetowe WłocławekStrony internetowe Słupsk | Strony internetowe Skierniewice | Strony internetowe Przemyśl | Strony internetowe Ostrołęka | Strony internetowe Sieradz | Strony internetowe Leszno | Strony internetowe Łomża | Strony internetowe Gliwice | Strony internetowe SosnowiecStrony internetowe Świnoujście | Strony internetowe Jaworzno | Strony internetowe Gorzów Wielkopolski |

Strona internetowa i biznes e-commerce Tarnów

Nasze wieloletnie doświadczenie w budowaniu stron internetowych nauczyło nas, że aby zbudować lepszą stronę internetową dla naszych klientów, która plasuje ich na tle konkurencji, potrzebujemy każdego z następujących składników.

1. Pierwsze wrażenie użytkowników strony internetowej – Masz tylko jedną szansę, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Kiedy widzą twoją stronę po raz pierwszy? Ludzie podejmują natychmiastowe decyzje dotyczące wiarygodności Twojej firmy, Twojej marki lub produktów, kiedy widzą Twoją witrynę.

2. Strona przyjazna dla użytkowników – Jeśli nie można łatwo nawigować w witrynie, a cennych treści nie można łatwo znaleźć, użytkownicy pójdą gdzie indziej. Ciężko pracujemy, aby planować i budować witryny, które są intuicyjne, proste i łatwe w nawigacji. Chcemy, aby nasi użytkownicy czuli, że wszystko jest tam, gdzie się spodziewają.

3. Wysoka jakość, zoptymalizowana treść – Inwestowanie w piękną witrynę i zaniedbywanie treści jest jak kupowanie samochodu bez silnika. Doskonała witryna internetowa zawiera jasne, przekonujące i zwięzłe treści z wyraźnymi wezwaniami do działania. Współpracujemy z naszymi klientami, aby upewnić się, że treść na ich stronie jest dobrze napisana, zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek i stworzona z myślą o celach biznesowych klienta.

4. Przekształcenie odwiedzających stronę w klientów – Na początku procesu planowania określimy, jak wygląda „konwersja” lub wezwanie do działania w Twojej witrynie. Może to być przesłanie formularza kontaktowego, wykonanie połączenia telefonicznego lub zakup produktu. Następnie pamiętamy o tym celu w całym procesie, od projektowania, przez kodowanie, aż po pisanie treści. Chcemy, aby Twoja strona internetowa była podstawowym narzędziem rozwoju Twojej firmy w Tarnowie.

5. Wzrost ruchu w czasie – Chcemy, aby Twoja nowa strona internetowa wzniosła się na wyższy poziom. Aby to zrobić, potrzebujemy dużo ruchu wysokiej jakości. Będziemy współpracować z Tobą w celu ustanowienia stałego planu marketingu internetowego, który obejmuje optymalizację wyszukiwarek , marketing w mediach społecznościowych, e-mail marketing i inne.

 

 

Responsywne strony internetowe RWD
Projekt-nowoczesnej strony internetowej

Co zyskasz współpracując z Agencją Marketingową OzonMedia – firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych dla klientów z Tarnowa?

1. Niestandardowa witryna zaprojektowana dla Twojej firmy jest dostosowana do potrzeb internetowych klientów i chcemy, abyś był zaangażowany w każdy etap procesu! Projektując z nami stronę, będziesz mieć:

2. Bezpośrednia komunikacja z zespołem internetowym w celu omówienia projektu, w tym opracowanie strategii, wymagań projektowych, szczegółów budżetu, zakresu prac, harmonogramu itp. A dla wygody naszych klientów nasze spotkania odbywają się za pomocą wideokonferencji.

3. Współpraca z wyznaczonym Project Managerem w celu przeglądu procesu internetowego, ustalenia oczekiwań, odpowiedzi na wszelkie pytania i upewnienia się, że jesteś w pełni świadomy, jak twoja strona zostanie zbudowana.

4. Proces zatwierdzania strategii, projektu, treści i uruchomienia witryny.
Proces dostosowany do Twoich potrzeb. Oczywiście wiemy, że harmonogramy mogą być czasami gorączkowe, więc możemy z Tobą współpracować, niezależnie od tego, czy chcesz być w pełni zaangażowany, czy tylko nieznacznie zaangażowany.

Chcesz porozmawiać o tym, jak nasza firma projektująca witryny
może rozwinąć Twój biznes? Napisz do nas dzisiaj, aby uzyskać bezpłatną wycenę.

Dołącz do naszych zadowolonych klientów z Tarnów. Zadzwoń lub napisz.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania stron internetowych

Dlaczego OzonMedia powinna stworzyć Twoją stronę WWW?

OzonMedia rozwinęło się z firmy zajmującej się oprogramowaniem i sieciami w jedną z największych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych w kraju. Pomimo naszego wzrostu OzonMedia pozostaje rodzinną i zarządzaną firmą, która koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika usług projektowania, rozwoju i hostingu stron internetowych klientom różnej wielkości w wielu branżach. Mamy dział obsługi klienta w pełnym wymiarze godzin i personel serwera 24/7, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić o swoją witrynę. Ponadto mamy doświadczenie w zakresie strategii online, SEO, integracji stron trzecich, a także wdrażania i ciągłego wsparcia dla wielu największych systemów zarządzania treścią na rynku. Doświadczenie i sprawdzona wiedza Agencji Marketingowej OzonMedia, a także fakt, że zapewniamy wszystkie usługi online, których potrzebujesz, odróżnić nas od konkurencji. Naszym celem jest utrzymywanie długoterminowych, udanych relacji z naszymi klientami, a jedynym sposobem na to będzie, jeśli nasza praca przyniesie rezultaty. Na szczęście dowód jest wyraźnie widoczny, ponieważ mieliśmy wielu klientów, którzy są z nami od wielu lat, poprzez wiele przeprojektowań, a także ciągłe wsparcie.

Ile kosztuje nowa strona internetowa?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Projekt strony internetowej jest cytowany w oparciu o potrzeby każdego projektu. Każda strona internetowa jest wyjątkowa i wymaga różnych komponentów; projektujemy i tworzymy niestandardowe strony internetowe specjalnie dla  Twojej  małej firmy. Zadamy wiele pytań, ocenimy twoje potrzeby i podamy wycenę na podstawie tej oceny. Większość naszych witryn działa w przedziale od 1000 do 12000PLN, ale może być mniej więcej w zależności od potrzeb.

Jak wygląda proces projektowania nowej strony internetowej?

Nasz proces projektowania strony internetowej składa się z sześciu kroków

Rozpoznanie potrzeb i planowanie. Jeśli projekt jest przebudowywany, sprawdzamy twoją obecną zawartość i rekomendujemy ulepszenia. Jeśli jest to nowa witryna, zaczniemy od omówienia tematów i funkcji, które przewidujesz dla swojej witryny, i opracujemy dla Ciebie zarys.

Stowrzenie treści. Istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu związanego z tworzeniem treści.
– Ty piszesz treści i wysyłasz do nas, gdy skończysz.
Pracujemy z Tobą krok po kroku. Najpierw wybierasz stronę, na której chcesz pracować, i opracowujesz jej zarys. Sprawdzamy go i przekazujemy opinie. Potem piszesz to bardziej formalnie. Kiedy skończysz, ponownie go przejrzymy. Jest to zwykle najlepsza opcja, szczególnie jeśli Twoja wiedza na temat SEO jest ograniczona.
– My piszemy dla Ciebie treść.

Stosujemy podejście Content First, co oznacza, że ​​projektowanie rozpoczyna się po otrzymaniu od Ciebie całej treści. Zamiast zaczynać od struktury – przewodnika po stylu lub makiety programu Photoshop – zaczynamy od treści i budujemy strukturę, która ją obsługuje

Projektowanie. Poprosimy Cię o udostępnienie nam linków do stron, których układ i wygląd Ci się podoba. Przyjrzymy się tym stronom, a następnie udostępnimy Ci listę stron, które lubimy. Na podstawie twoich opinii stworzymy projekt i dopracujemy go, aż będziesz zadowolony.

Optymalizacja strony i SEO. To tutaj zatwierdzony projekt staje się konkretny. Przenosimy zawartość do systemu zarządzania treścią i wdrażamy funkcje specyficzne dla witryny. Ponadto wykonamy podstawową optymalizację i dodamy przyciski udostępniania społecznościowego.

Testowanie. W tej fazie przetestujemy witrynę, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

Uruchomienie. Po ostatecznym zatwierdzeniu uruchamiamy witrynę. Oznacza koniec projektu.

Komu zlecić administrację strony internetowej?

Administrację strony i opiekę nad nią możesz zlecić Agencji Marketingowej OzonMedia, ponieważ mamy ogromne doświadczenie opiece nad stronami klientów. Chociaż nie jest to wymagane, hostujemy przytłaczającą większość stron internetowych, które budujemy w naszych wielomilionowych centrach danych, które zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo. Prowadziliśmy witryny internetowe dla wielu klientów podczas wydarzeń o dużym natężeniu ruchu.
OzonMedia oferuje elastyczne pakiety hostingowe, które są dostosowane do wymagań przechowywania, transferu, bezpieczeństwa i bazy danych każdego klienta. Dostępne są zarówno współdzielone, jak i dedykowane środowiska hostingowe. Dodatkowo pakiety hostingowe obejmują czas konserwacji, statystyki ruchu oraz wsparcie techniczne 24×7 w przypadku awarii. OzonMedia jest również dumny z tego, że jest dostawcą usług poziomu pierwszego zgodnym ze standardem PCI, co stanowi najwyższy poziom zgodności. Kopie zapasowe wszystkich serwerów są wykonywane co noc, aw przypadku awarii mamy generatory zasilane bateryjnie i gazem ziemnym do zasilania centrów bezterminowo.

Jak optymalizaować stronę internetową pod seo?

Aby to osiągnąć, pamiętaj o pięciu krokach dobrego podstawowego SEO:
– Znajdź trafne słowa kluczowe o dobrym potencjale ruchu w sieci wyszukiwania.
– Twórz i optymalizuj strony dla wyszukiwarek i użytkowników.
– Upewnij się, że Twoja witryna jest dostępna zarówno dla botów, jak i ludzi.
– Twórz odpowiednie linki z innych witryn o wysokiej jakości.

Ile czasu potrwa tworzenie nowej strony internetowej?

Krótka odpowiedź: to naprawdę zależy. Niektórzy klienci potrzebują tylko szybkiego odświeżenia strony docelowej, które można zakończyć w niecały tydzień. Niektórzy klienci potrzebują zupełnie nowej strony internetowej, wraz z nowym systemem automatyzacji marketingu na zapleczu. Może to potrwać kilka miesięcy, a po drodze recenzje, iteracje i testy. Twój oddany kierownik projektu oceni twoje cele i potrzeby oraz określi oczekiwania dotyczące tego, ile czasu zajmie realizacja twoich wniosków.

Komu zlecić wykonanie strony internetowej?

Różnica między pracą z agencją projektującą strony internetowe, taką jak OzonMEdia, a pracą z freelancerami, jest bardzo podobna do różnicy między byciem CEO a byciem managerem projektu. Agencja (jeśli jest to agencja marketingowa oferująca pełen zakres usług, taka jak OzonMedia), stawia cię w roli CEO. Ty wyznaczasz kierunek, a my wykonujemy dla ciebie ciężkie podnoszenie. Ocenimy Twoje potrzeby, doradzimy, co jest możliwe, nakreślimy plany i opcje, aby osiągnąć Twoje cele, zobacz projekt i rozwój aż do jego zakończenia, i będziemy często monitorować, aby upewnić się, że wszystko działa na optymalnych poziomach. Wcielasz się w rolę doświadczonego CEO, który inwestuje w inteligentne rozwiązanie i osiąga satysfakcjonujący zwrot z inwestycji.

Z drugiej strony, zatrudnianie freelancerów jest bardziej podobne do działania jako skąpy, pracowity kierownik projektu. Oceniasz potrzeby, przeprowadzasz wszystkie badania i sam decydujesz, co należy zrobić. Następnie wyszukujesz jednego lub dwóch freelancerów, zatrudniasz ich i zarządzasz wszystkimi postępami, komunikacją i problemami, podczas gdy oni próbują to zrobić. Krótko mówiąc, jest to dla ciebie praca na pełen etat.

Ale zatrudnienie freelancerów może być świetnym rozwiązaniem we właściwych okolicznościach. Możesz wybrać opcję freelancer, jeśli…
1. Dokładnie wiesz, jaka powinna być Twoja strona internetowa. Ustaliłeś, gdzie pasuje do ogólnego planu marketingowego, przedstawiłeś wszystkie niezbędne funkcje i zrozumiałeś, jakie będą potrzeby w zakresie projektowania, kopiowania i techniki.
2. Masz czas na komunikację z freelancerami i zarządzanie nimi. Czujesz się swobodnie, udzielając miłej, szczerej opinii i stawiając jasne oczekiwania.
3. Posiadasz wiedzę marketingową, aby upewnić się, że wszystkie funkcje witryny, gromadzenie danych i automatyzacja działają poprawnie po dostarczeniu.

Wybierz agencję, jeśli…
1. Potrzebujesz wskazówek ekspertów i pomocy w ogólnych celach marketingowych i planach.
2. Nie masz jeszcze jasnego zrozumienia projektu interfejsu użytkownika i jego funkcji, których potrzebuje Twoja witryna.
3. Musisz się szybko poruszać lub utworzyć dużą zawartość strony.
4. Nie masz czasu na zarządzanie niezależnymi programistami, projektantami lub autorami tekstów w codziennej pracy. Lub nie jesteś pewien, jak ustalić rozsądne terminy i standardy jakości dla tego rodzaju pracowników.
5. Nie jesteś przygotowany do ciągłej oceny i ulepszania SEO i wydajności konwersji swojej witryny.

Zatrudnianie freelancerów jest prawdopodobnie tańsze na początku, ale ostatecznie czas i frustracja, jaką to będzie kosztować, zjedzą te oszczędności na lunch. Co najgorsze, w wielu przypadkach nie dostaniesz strony, na którą liczyłeś. Współpraca z OzonMedia – renomowaną agencją zajmującą się projektowaniem stron internetowych – jest najbardziej efektywnym sposobem na uzyskanie wyników.

Czy potrzebny jest programista od obsługi strony internetowej?

OzonMedia to kompleksowa agencja marketingowa. Możemy pomóc w każdym aspekcie twoich celów marketingowych, od planowania, przez projektowanie i rozwój stron internetowych, aż po reklamę i automatyzację. Możemy współpracować z Tobą na każdym etapie Twojej podróży marketingowej – niezależnie od tego, czy założyłeś swoją firmę na rynku z silną marką, czy też po prostu zajmujesz się tą sprawą marketingową. Nasi klienci pochodzą ze wszystkich faz podróży marketingowej. Zaczynamy tam, gdzie jesteś, i pomagamy ci dotrzeć tam, gdzie musisz.

Jaki wybrać system CMS dla nowej strony internetowej?

Przed porównaniem najlepszych twórców stron internetowych zalecamy zapisanie tego, co chcesz zrobić ze swoją witryną? Jakie są twoje cele i jakie funkcje chciałbyś zobaczyć na swojej stronie?

Na przykład możesz zapisać takie rzeczy jak: mieć blog, galerię zdjęć, sklep internetowy, system rezerwacji, formularz kontaktowy, suwak itp.

Jeśli nie masz pewności, czego chcesz, sprawdź inspiracje u konkurencji lub innych witryn. Większość twórców stron internetowych oferuje interfejs użytkownika typu „przeciągnij i upuść”, aby zbudować witrynę. Możesz skorzystać z kont testowych, aby przetestować jazdę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Następnie musisz rozważyć opcje wzrostu. Czy będziesz dodawać regularne aktualizacje do swojej witryny? Potrzebujesz sekcji blogu? Czy w przyszłości sprzedawałbyś więcej produktów na swojej stronie?

Musisz upewnić się, że wybrany przez Ciebie kreator stron internetowych jest w stanie obsłużyć Twoje potrzeby w miarę rozwoju firmy.