Nowoczesne strony internetowe Konin

Nasza agencja internetowa posiada grafików specjalizujących się w elementach internetowych. Możemy zaproponować wizualne poprawki stylu i kształtów, spersonalizowane projekty lub unikalne rysunki. Jesteśmy również przygotowani do pracy z filmami (Youtube, Vimeo, MP4 i innymi).

OzonMedia to agencja internetowa specjalizująca się w tworzeniu stron internetowych, sklepach internetowych i blogach, konserwacji i administracji witryn www. Dzięki powierzonym nam misjom konserwacyjnym i korygowanym nasz zespół ekspertów był w stanie wzmocnić swoje umiejętności i rozwinąć swoje techniki w zakresie ulepszania i konserwacji stron internetowych. Jako partner techniczny, OzonMedia dokłada wszelkich starań, aby zapewnić Ci swoją wiedzę, aby analizować Twoje potrzeby i określać najlepsze rozwiązanie, aby twoja witryna była bardziej wydajna.

PROJEKTUJEMY STRONY KTÓRE SPRZEDAJĄ

W Internecie tracisz około 11% całkowitego ruchu z każdą dodatkową sekundą potrzebnym do załadowania strony. Wyobraź sobie, ile pieniędzy pozostaje na stole po zaledwie 5 sekundach opóźnienia; która stanowi ponad połowę możliwości sprzedaży. Dzięki wyspecjalizowanemu hostingowi WordPress nasza agencja projektowania stron internetowych ma dostęp do najlepszych narzędzi i platform na rynku, gwarantując Wynik Google Pagespeed co najmniej 80/100 na dowolnym urządzeniu.

 

SKUTECZNE STRONY INTERNETOWE

Wydajność witryny i środowisko użytkownika (UX) idą w parze. Projektanci UX naszej agencji cyfrowej są tutaj, aby pomóc: będą współpracować z Tobą, aby określić wygląd i działanie twojej witryny, a następnie zbudować przewodnik po projektowaniu graficznym w oparciu o twoje wartości i tożsamość marki. Następnie zintegrują wszystkie te elementy w środowisku użytkownika, które jest intuicyjne i łatwe w nawigacji.

ZOPTYMALIZOWANE POD KĄTEM WYSZUKIWAREK

Zdolność twojej witryny do wysokiej rangi w wyszukiwarkach (SEO) jest niezwykle ważna dla strategii pozyskiwania klientów. Niektóre elementy techniczne, takie jak struktura menu nawigacji lub układ zawartości, mogą mieć duży wpływ na widoczność online. Nasza niestandardowa agencja rozwoju stron internetowych ma ekspertów, którzy specjalizują się w optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, dzięki czemu mogą zapewnić wiodące w branży strategie SEO, które pomogą zwiększyć twoją markę w wynikach wyszukiwania online. WARTOŚCI DLA TWOJEJ FIRMY

Jeśli chcesz stworzyć kanał akwizycji, który będzie ci służyć przez długi czas, architektura twojej strony internetowej musi wspierać i prowadzić klientów przez ich podróż zakupową. Nasi eksperci od tworzenia stron internetowych zintegrują przyciski wezwania do działania, formularze kontaktowe i inne elementy strategiczne w oparciu o sprawdzone najlepsze praktyki. Innymi słowy, możemy zbudować stronę internetową zaprojektowaną, aby zmaksymalizować twoje szanse na konwersję każdej perspektywy, która odwiedza Twój dom online, pochodzą one z wyszukiwarki, sieci społecznościowych lub reklam Google Ads.

 

projekt strony internetowej dla klienta z Konina
projekt strony internetowej dla firmy transportowej

DOSTOSOWANE DO KAŻDEGO RODZAJU URZĄDZEŃ

Każdego roku przeglądanie na urządzeniach mobilnych zajmuje coraz większą część ruchu online w porównaniu z przeglądaniem komputerów stacjonarnych. Tak więc, jeśli posiadanie mobilnej strony było uważane za atut w przeszłości, jest to absolutna konieczność na dzisiejszym rynku. Każde menu i przycisk na stronie palnej jest zaprojektowany, aby nawigacja na urządzeniach mobilnych była bardzo prosta, płynnie prowadząc użytkowników mobilnych przez proces zakupu.

STRONY ZARZĄDZANE NIEZALEŻNIE

Współpracując z partnerami zewnętrznymi w zakresie mandatów innych niż projektowanie stron internetowych, rozumiemy wartość wolności i niezależności w relacjach zawodowych. Dlatego nasza agencja projektowania stron internetowych współpracuje z najpopularniejszymi platformami na rynku (WordPress, Shopify, Woocommerce). Oprócz funkcji bezpieczeństwa, które te narzędzia mogą zapewnić – i fakt, że są one stale optymalizowane z regularnych aktualizacji i regularnych usług konserwacji witryny WordPress – pozwolą Ci odejść z łatwym w zarządzaniu zasobem, jeśli i kiedy zdecydujesz się rozstać się z naszą agencją.

Tworzenie strony internetowej jest integralną częścią strategii i rozwoju Twojej firmy. Możesz wykonać ten krok w parze z uruchomieniem firmy lub jako strategiczne przeprojektowanie istniejącej witryny. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest zwiększenie widoczności dzięki agencji SEO, czy konwersja nowych klientów, stworzenie witryny pozwoli Ci przekształcić strategię wzrostu w namacalny, zrównoważony składnik aktywów online.

 

Profesjonalne strony internetowe Konin

Aby przyciągnąć potencjalnych klientów z Konina i innych miast województwa wielkopolskiego, twoja witryna internetowa musi być profesjonalna i nowoczesna. Nowoczesna strona www pomoże Ci zdecydować i umocnić wizerunek marki i jej obecność w Koninie. W Agencji Marketingowej OzonMedia staramy się, aby  zaprojektować i wdrożyć skuteczną i funkcjonalną stronę internetową, która nie tylko przyciąga przyciągnie nowych klientów, ale także wzmocni relacje biznesowe z twoimi obecnymi dzięki wyjątkowemu doświadczeniu i wrażeniach Twoich użytkowników strony internetowej.

Strony internetowe szybkie w działaniu

Prędkość wczytywania strony internetowej to jeden z czynników w rankigu Google. Szybkie strony WWW to również większe zaangażowanie użytkowników, którzy chętniej pozostają na szybkiej stronie i częściej z niej korzystają angażując się w jej treści oraz wchodząc chętniej w interakcje z jej elementami takimi jak formularz kontaktowy czy koszyk produktów zwiększając sprzedaż i generując większą ilość klientów dla Twojej firmy.

Przyjazne dla SEO i optymalne dla Google

Strony internetowe projektowane przez OzonMedia są przyjazne i optymalne dla wyszukiwarki Google i płatnego wyszukiwania. Budowana przez nas witryna ma na celu zwiększenie ruchu w wyszukiwarkach i uzyskanie jak najwyższych pozycji w Google czy Bing. Realizaując z nami projekt nowej strony WWW inwestujesz w przyszłość i przyszłych klientów dla swoich usług.

Dostosowane do urządzeń mobilnych strony RWD

Projektowane przez nas strony internetowe są responsywne i ściśle współpracują ze wszystkimi urządzeniami: telefony, tablety czy komputery stacjonarne. Decydując sie na realizację projektu z OzonMedia masz pewność, że użytkownicy witryny doświadczą tych samych wrażeń bez względu na to jakiego urządzenia użyją do przeglądania strony WWW.

strona internetowa dla developera

Nowoczesne i profesjonalne strony internetowe

Projektujemy nowoczesne strony internetowe i dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zwiększają wartość strony internetowej i znacznie bardziej angażują jej użytkowników. Strony zaprojektowane przez OzonMedia to nowoczesny produkt najwyższej jakości.

Atrakcyjne strony i wciągający design

Projektując strony internetowe w OzonMedia wdrażamy atrakcyjny design i wciągające rozwiązania, które sprawiają że użytkownik częściej i chętniej korzysta z witryny internetowej. Projektujemy strony WWW w wersji minimalistycznej lub bardziej tradycyjnej, a każdy projekt jest dla nas nowym i indywidualnym doświadczeniem. Decydując się na współpracę z OzonMedia otrzymasz stronę, która będzie wciągać użytkowników i angażować do interakcji.

Proste zarządzanie przez system CMS

Nie będziesz musiał do nas dzwonić i korzystać z dodatkowo płatnych usług za każdym razem, gdy potrzebujesz drobnej zmiany na stronie internetowej, nasz prosty do zarządzania system CMS WordPress ułatwia ci autonomiczną pracę nad stroną internetową. Dodawanie treści, tworzenie nowych stron, wstawianie zdjęć do galerii, z naszym systemem CMS mozesz robić to bez dodatkowych kosztów.

Najnowsze realizacje i projekty stron www

Świetny projekt strony internetowej to jak pierwsza randka. Pierwsze wrażenia mają znaczenie.
Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych, która ma głębokie korzenie w opowiadaniu historii. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół projektantów stron internetowych tworzy niestandardowe projekty, które są konwertowane, a wszystko to przy jednoczesnym podnoszeniu komfortu użytkowania. Przekraczamy granice projektowania stron internetowych, a następnie całkowicie je eliminujemy.

TEST.PL

Realizacja nowoczesnej i responsywnej strony internetowej dla branży przemysłowej i firmy z Częstochowy.

Europak

Wykonanie nowoczesnego i profesjonalonego serwisu internetowego dla wrocławskiego producenta & dystrybutora zapachów i aromatów.

xaTAX

Realizacja projektu strony WWW i wdrożenie serwisu dla Kancelarii Podatkowej z Wrocławia.

PMU

Realizacja projektu nowoczesnej strony WWW i wdrożenie serwisu dla Salonu Kosmetycznego z Rudy Śląskiej.

SadybaWynki

Projekt i wykonanie nowoczesnej strony internetowej
dla dewelopera z Warszawy.

Zamów stronę internetową i odbierz Web Pakiet Korzyści za 0zł

Tylko teraz dla klientów z Konina roczny pakiet niezbędnych usług o wartości 899pln całkowicie GRATIS!

Z

Nowa domena za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz rejestrację nowej domeny internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Hosting strony za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz szybki istabilny hosting strony internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Przedłużona gwarancja

Nasze strony to produkt najwyższej jakości, dlatego oferujemy naszym klientom przedłużoną gwarancję na jej funkcjonalność i bezawaryjne działanie.

Z

SSL za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie silver, golden i platinum, otrzymasz stronę zabezpieczoną SSL wraz z wdrożeniem za 0zł.

Z

SEO Pakiet za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie golden i platinum, otrzymasz pakiet usług optymalizacji twojej strony pod kątem Google i SEO za 0zł.

Z

Wsparcie techniczne 24h/7dni

Oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne 24h/7dni. W przypadku awarii lub problemów technicznych możesz liczyć na szybką pomoc.

Klienci z Konina cenią profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Bądź również widoczny w swoim mieście. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla następujących miast w regionie Konina:
Golina, Grodziec, Kazimierz Biskupi, Kleczew, Kramsk, Krzymów, Rzgów, Skulsk, Sompolno, Stare Miasto, Wierzbinek, Wilczyn.
Dołącz do naszych zadowolonych klientów i zamów profesjonalną i nowoczesną stronę internetową!

„Nowoczesna strona internetowa dla firmy transportowej to ważny element dla prowadzenia biznesu, znalezienie odpowiedniej firmy nie było łątwe. Szukałem tej firmy, która ma możliwość tworzenia, projektowania i optymalizacji mojej nowej strony internetowej. Agencja Marketingowa OzonMedia ma świetny gust projektowy i stworzyli dla nas doskonałą stronę internetową.”

Dariusz Szczygło - MaxTranx

“Zespół OzonMedia zaprojektował logo i stronę internetową! Świetnie słuchali, rozumieli i wizualizowali nasze pomysły, które ostatecznie opracowali i urzeczywistnili. Poprosiłam o bardzo konkretny projekt mojej strony głównej, a wyniki były nawet lepsze niż oczekiwałam. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak wygląda i działa moja strona e-commerce. Polecę OzonMedia każdemu, kto potrzebuje profesjonalnie wyglądającej i działającej strony www.”

Krystyna Pawłowska - SPA2YOU

“Nasza firma współpracuje z OzonMedia od 2014 roku. Niedawno współpracowaliśmy z nimi przy zaprojektowaniu nowej strony internetowej. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z nienagannej obsługi i z efektów końcowych strony.  Kompetentny zespół odpowiedzialny za naszą stronę internetową był niezwykle pomocny w prowadzeniu nas przez cały proces. Zwracał szczególną uwagę na szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

Arkadiusz Maroński - xaTax

Cennik stron internetowych Konin

Wypełnij formularz i wyceń projekt strony internetowej!
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i ustalimy szczegóły dla Twojego projektu i ceny stworzenia nowej witryny WWW.

Strony internetowe dla firm Konin

Konin to interesujace miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce, w województwie wielkopolskim, położone w Dolinie Konińskiej nad Wartą; siedziba powiatu konińskiego, główny ośrodek Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego.

Konin jest głównym ośrodkiem przemysłu, Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego. Obecność złóż węgla brunatnego w pobliżu miasta zadecydowała o powstaniu Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin. 3 spośród 4 elektrowni należących do Zespołu położone są na obszarze Konina. W mieście znajduje się również jedyna w Polsce huta aluminium, która jeszcze do niedawna wykorzystywała znaczną część energii elektrycznej produkowanej przez konińskie elektrownie, z uwagi na energochłonność hutnictwa aluminium. 

Konin ze względu na swoją geograficzną obecność jest doskonałym ośrodkiem do prowadzenia biznesu, dlatego OzonMedia oferuje firmom z Konina wyjątkowe usługi marketingowe, reklamowe i projektowania stron internetowych.

Tanie strony internetowe Konin

Tworzymy tanie strony internetowe w oparciu o tę samą logikę projektowania, co każdy inny projekt. Powodem jest to, że aby naprawdę inspirować swoich klientów, twoja profesjonalna strona internetowa musi wyraźnie wyrazić swoją markę. Jest to duża różnica: front end twojej strony internetowej jest zaprojektowany zgodnie z prawdziwym kierunku artystycznym. Następnie zaplecze jest umiejętnie zbudowane, zawsze zgodne ze strategią i celami projektu tworzenia witryny.

Nigdy nie lekceważ potęgi spójności wizualnej i tożsamości, zwłaszcza w kontekście, w którym twoi klienci wpadają na pomysł w mniej niż siedem sekund. Twoja strona internetowa jest integralną częścią twojej strategii marketingowej: musi doskonale integrować się ze wszystkimi narzędziami komunikacyjnymi.

Czy masz jasne pojęcie o tym, co chcesz jako firmowa strona internetowa, lub wręcz przeciwnie, nie wiem od czego zacząć? W obu przypadkach porozmawiaj z nami na ten temat. Będziesz zaskoczony wszystkim, co jest dostępne dla Ciebie.

Dla każdego projektu tworzenia strony internetowej przeprowadzamy pełną analizę Twojej firmy. To pozwala nam w pełni zrozumieć jej ofertę, jej rynek, ale także konkurencję, a nawet lepszą: wpływ, jaki stworzy dla klienta.

Masz pewność, że Twoja witryna będzie wyglądać jak Twoja firma, zarówno w treściach graficznych, jak i tekstowych. Po wykazaniu go kilka razy, wiemy to wyraźnie: wydajność strony internetowej zaczyna się od marki, która jest w pełni opanowana.

Jeśli masz pytania dotyczące szybkości witryny i zaprojektowania nowoczesnej strony internetowej, nasz zespół przyjaznych specjalistów ds. Stron internetowych z przyjemnością z Tobą porozmawia! Zadzwoń do nas pod numer 725 25 25 22, aby omówić projekt strony internetowej.

Miasta w których świadczymy usługi projektowania stron internetowych

Strony internetowe KatowiceStrony internetowe WarszawaStrony internetowe GdańskStrony internetowe PoznańStrony internetowe KrakówStrony internetowe BydgoszczStrony internetowe WrocławStrony internetowe KielceStrony internetowe Łódź | Strony internetowe LublinStrony internetowe OpoleStrony internetowe SzczecinStrony internetowe Bielsko-BiałaStrony internetowe CzęstochowaStrony internetowe OlsztynStrony internetowe Piotrków Trybunalski | Strony internetowe Nowy Sącz | Strony internetowe Wałbrzych | Strony internetowe Kalisz | Strony internetowe Białystok | Strony internetowe Tarnów | Strony internetowe Zielona Góra | Strony internetowe Toruń | Strony internetowe Siedlce | Strony internetowe Rzeszów | Strony internetowe Radom | Strony internetowe Tarnobrzeg | Strony internetowe Koszalin | Strony internetowe LegnicaStrony internetowe Jelenia Góra | Strony internetowe Płock | Strony internetowe Krosno | Strony internetowe Piła | Strony internetowe Elbląg | Strony internetowe ZamośćStrony internetowe SuwałkiStrony internetowe KoninStrony internetowe CiechanówStrony internetowe WłocławekStrony internetowe Słupsk | Strony internetowe Skierniewice | Strony internetowe Przemyśl | Strony internetowe Ostrołęka | Strony internetowe Sieradz | Strony internetowe Leszno | Strony internetowe Łomża | Strony internetowe Gliwice | Strony internetowe SosnowiecStrony internetowe Świnoujście | Strony internetowe Jaworzno | Strony internetowe Gorzów Wielkopolski |

Biznesowe strony internetowe Konin

OzonMedia oferuje usługi administracji stron internetowych i projektowania biznesowych stron internetowych. Masz firmową stronę internetową, aby poprawić lub poprawić? Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami w zakresie konserwacji stron internetowych.

OzonMedia jest agencją marketingu internetowego, która specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych, korekcji stron internetowych, konserwacji stron internetowych i optymalizacji SEO sklepów internetowych, blogów i portalu internetowego.

To jest zawsze frustrujące dla przedsiębiorcy, aby odkryć słabości swojej strony internetowej, sklep internetowy, blog lub social media. Większość stron internetowych pilnie potrzebuje poprawek i ulepszeń, ale także musi generować konkretne wyniki.

Wykonujemy utrzymanie strony internetowej na WordPress, WIX, Shopify, Godaddy, Squarespace, Joomla, Google Witryni innych platform internetowych za pomocą HTML, CSS i PHP.

Tworzenie stron przyjaznych dla SEO

Stworzenie strony internetowej jest dziś uprzywilejowanym narzędziem dla firm, aby pozostać w kontakcie ze swoimi klientami, aby uzyskać więcej perspektyw, rozwijać swoją markę i generować większy ruch.

Czy wiesz, że dobrze zaprojektowana i zoptymalizowana strona internetowa w znacznym stopniu przyczynia się do rozgłosu i rozwoju działalności Twojej firmy? Jest to wizytówka Twojej firmy dla twoich klientów przez cały czas. Jest to najlepszy – i najprostszy – sposób na zwiększenie konkurencyjności, a także widoczność.

Ponieważ projekt strony internetowej nie jest łatwy i nadal wymaga dużo czasu, powierzając stworzenie twojej strony internetowej, a także jej utrzymanie profesjonalnej agencji, takiej jak OzonMedia, gwarantuje ci wydajną platformę, która pozwoli Ci rozwinąć obszary działania twojej firmy i osiągnąć swoje cele.

Zespół OzonMedia stworzył już setki stron internetowych i może pomóc w projektowaniu nowej strony internetowej.

Ponadto, tworzymy większość naszych stron internetowych z potężnym WordPress CMS, potężne oprogramowanie open-source dostosowane do nowoczesnej sieci.

SEO i Optymalizacja stron internetowych

Jesteśmy wyposażeni i doświadczeni w SEO. Optymalizacja na miejscu i SEO poza siedzibą firmy to obszary, w których możemy znacznie poprawić widoczność firmy w sposób organiczny.

Dobrze zoptymalizowana i dobrze odnośnika strona będzie miała pozytywny długoterminowy wpływ na sprzedaż i widoczność MŚP.

Czy myślisz o inwestowaniu w SEO na swojej stronie internetowej? Poproś specjalistę SEO w Koninie o poradę.

Responsywne strony internetowe RWD
Nowoczesne strony internetowe

Responsywne strony internetowe

Optymalizacja strony internetowej pod kątem smartfonów i tabletów jest teraz bardzo ważna dla widoczności wyszukiwarek. Strona internetowa dostosowana do telefonów komórkowych jest również znacznie bardziej dostępna dla odwiedzających.

Wykonujemy prace modernizacyjne witryny, aby lepiej pojawiać się na urządzeniach mobilnych, smartfonach i tabletach. Skonsultuj się z nami, aby dostosować swoją stronę responsywną.

Wsparcie i szkolenia są bardzo ważne podczas zarządzania stroną internetową. Większość stron internetowych wykonanych przez samych wykonawców ma wiele błędów i problemów, których można było uniknąć. Wstępne szkolenie i ciągłe wsparcie w zarządzaniu stroną internetową mogą poprawić długoterminowe wyniki strony internetowej.

Możemy wspierać i doradzać w internetowych kampaniach reklamowych – Google Adwords i Facebook.

Aby zoptymalizować i udoskonalić swoje internetowe kampanie reklamowe, nasz zespół będzie w stanie Ci doradzić.

 

Dołącz do naszych zadowolonych klientów z Konina.

Pytania dotyczące tworzenia i projektowania stron internetowych w Koninie

Jak optymalizować stronę internetową pod seo?

Aby to osiągnąć, pamiętaj o pięciu krokach dobrego podstawowego SEO:
– Znajdź trafne słowa kluczowe o dobrym potencjale ruchu w sieci wyszukiwania.
– Twórz i optymalizuj strony dla wyszukiwarek i użytkowników.
– Upewnij się, że Twoja witryna jest dostępna zarówno dla botów, jak i ludzi.
– Twórz odpowiednie linki z innych witryn o wysokiej jakości.

Czy moja strona internetowa powinna być nowoczesna i atrakcyjna?

W całym procesie tworzenia witryny internetowej będzie Ci pomagać specjalista ds. Doświadczeń użytkowników (najczęściej jeden ze współzałożycieli OzonMedia, który odpowiadał za doświadczenia użytkowników kilku witryn w firmie Microsoft). Skorzystasz z porad ekspertów dotyczących stworzenia wydajnej witryny internetowej spełniającej oczekiwania klientów. Co więcej, możesz wnieść do projektu tyle, ile chcesz i wchodzić w interakcje z naszymi różnymi specjalistami, aby dzielić się swoją opinią i otrzymywać informacje zwrotne. Możemy być ekspertami w marketingu internetowym i programowanie stron internetowych, ale nie znamy Twojej firmy i klientów tak dobrze, jak Ty. Mimo że mamy doświadczenie w pracy z większością branż, klienci, do których kierujesz reklamy, i metody komunikacji mogą różnić się od konkurencji. Dzielenie się informacjami jest bardzo ważne i pomaga nam korzystać z naszej technologii i wiedzy. W OzonMedia nie mamy 1000 klientów (nie bylibyśmy w stanie utrzymać naszych standardów jakości). Chcemy zachować rozsądny rozmiar, aby umożliwić bliskie relacje z naszymi klientami i wspierać ich w spersonalizowany sposób. Uzyskanie doskonałego rezultatu, atrakcyjnej strony internetowej, która działa tak, jak powinna, wymaga komunikacji. Możesz zapoznać się z naszym portfolio lub wieloma opiniami klientów, aby dowiedzieć się, jaką pracę możemy dla Ciebie wykonać.

Jak wygląda projektowanie strony internetowej dla firmy z Konina?

Nasz proces projektowania strony internetowej dla firm z Konina składa się z sześciu kroków

Rozpoznanie potrzeb i planowanie. Jeśli projekt jest przebudowywany, sprawdzamy twoją obecną zawartość i rekomendujemy ulepszenia. Jeśli jest to nowa witryna, zaczniemy od omówienia tematów i funkcji, które przewidujesz dla swojej witryny, i opracujemy dla Ciebie zarys.

Tworzenie treści. Istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu związanego z tworzeniem treści.
– Ty piszesz treści i wysyłasz do nas, gdy skończysz.
Pracujemy z Tobą krok po kroku. Najpierw wybierasz stronę, na której chcesz pracować, i opracowujesz jej zarys. Sprawdzamy go i przekazujemy opinie. Potem piszesz to bardziej formalnie. Kiedy skończysz, ponownie go przejrzymy. Jest to zwykle najlepsza opcja, szczególnie jeśli Twoja wiedza na temat SEO jest ograniczona.
– My piszemy dla Ciebie treść.

Stosujemy podejście Content First, co oznacza, że ​​projektowanie rozpoczyna się po otrzymaniu od Ciebie całej treści. Zamiast zaczynać od struktury – przewodnika po stylu lub makiety programu Photoshop – zaczynamy od treści i budujemy strukturę, która ją obsługuje

Projektowanie. Poprosimy Cię o udostępnienie nam linków do stron, których układ i wygląd Ci się podoba. Przyjrzymy się tym stronom, a następnie udostępnimy Ci listę stron, które lubimy. Na podstawie twoich opinii stworzymy projekt i dopracujemy go, aż będziesz zadowolony.

Optymalizacja strony i SEO. To tutaj zatwierdzony projekt staje się konkretny. Przenosimy zawartość do systemu zarządzania treścią i wdrażamy funkcje specyficzne dla witryny. Ponadto wykonamy podstawową optymalizację i dodamy przyciski udostępniania społecznościowego.

Testowanie. W tej fazie przetestujemy witrynę, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

Uruchomienie. Po ostatecznym zatwierdzeniu uruchamiamy witrynę. Oznacza koniec projektu.

Zachęcamy naszych klientów do jak największego zaangażowania się w projektowanie stron internetowych. Ponieważ zajmujemy się tylko dostosowywaniem, im bardziej się angażujesz, tym bardziej możemy zaoferować Ci stronę internetową, która odzwierciedla Twoją markę. Ponadto z wielką przyjemnością uczymy się od naszych klientów. Pomaga nam to poszerzyć naszą wiedzę na temat różnych sektorów biznesowych, w których działają nasi klienci. Od pierwszego dnia projektu strony internetowej zapewniamy dostęp do naszej platformy zarządzania projektami online, dzięki czemu możesz scentralizować wszystkie swoje dokumenty i wiadomości w jednym miejscu. Ta platforma będzie centralnym punktem naszych różnych wymian (nadal możesz zadzwonić lub spotkać się z nami w agencji w dowolnym momencie). Możesz poprosić o spotkanie telefoniczne lub osobiste, gdy chcesz spotkać się z naszymi różnymi ekspertami biorącymi udział w projekcie (programiści, specjaliści ds. Integracji, graficy, tłumacze, redaktorzy, kierownicy projektów i specjaliści od marketingu internetowego). Naszym celem nie jest wstrzymywanie się z projektowaniem Twojej witryny internetowej w oczekiwaniu na Twoje instrukcje. Proaktywnie przedstawiamy nowe pomysły i zapewniamy nieograniczony dostęp do naszej wiedzy. Nie wahaj się zadać nam wszystkich pytań, które masz na myśli i poproś nas o opinię. Im bardziej Twoja witryna odpowiada Twoim potrzebom, tym bardziej będziesz zadowolony z naszych usług i tym większe zaufanie zbudujemy.

Ile kosztuje nowa strona internetowa w mieście Konin?

Zawarliśmy to pytanie jako pierwsze, ponieważ często jest to pierwsza rzecz, która przychodzi na myśl przed zaprojektowaniem strony internetowej. Niezależnie od tego, czy nadal prowadzisz badania w Google, czy też zacząłeś już przeglądać usługi projektowania stron internetowych, to pytanie zawsze będzie Ci towarzyszyło. Bez zbędnych ceregieli, oto odpowiedź: to zależy! W chwili, gdy to słyszysz, zwykle pojawia się rozczarowanie, ale czytaj dalej, aby uzyskać lepsze wyjaśnienie. Projekt Twojej strony internetowej zależy od wielu czynników, w tym liczby stron, które wymagają konkretnego projektu, liczby stron do integracji, liczby języków, platformy, na której utworzono Twoją witrynę, funkcji, które chcesz zintegrować (sklep internetowy, newsletter, czat, bezpieczne przeglądanie dla klientów, funkcje rezerwacji lub płatności itp.). Moglibyśmy trwać wiecznie, ale najłatwiej jest się z nami skontaktować aby uzyskać uczciwą wycenę i bardziej spersonalizowane wyjaśnienia dotyczące Twojego projektu.

Dla odważnych dusz, które chcą kontynuować czytanie tej sekcji, oto kilka innych czynników do rozważenia. Jednym z czynników, który ma duży wpływ na koszt projektu strony internetowej, jest oczywiście agencja odpowiedzialna za zaprojektowanie witryny. Zasadniczo nie wszystkie agencje w Konin będą miały taką samą stawkę godzinową lub te same metody pracy. Jako klient możesz łatwo zidentyfikować czynniki, które mogą wpłynąć na cenę Twojej witryny: czy będziesz korzystać z niestandardowych lub gotowych szablonów witryn? Chcesz spersonalizowanego wsparcia? Przede wszystkim nie wahaj się zadać każdego pytania, które masz na myśli. Aby dokonać właściwego wyboru, ważne jest, aby zrozumieć każdą linię otrzymanej oferty. Twoja agencja internetowa zawsze będzie gotowa odpowiedzieć na Twoje pytania i uzasadnić swoją cenę, jeśli będzie to sprawiedliwe. Ponieważ każdy przypadek jest inny, możliwe, że te kilka ostatnich wyjaśnień nie przyniosło oczekiwanych odpowiedzi.

W takim przypadku zachęcamy do kontaktu i otrzymania bezpłatna wycena . W OzonMedia nie ma sprzedawców! Jeden z założycieli zadzwoni bezpośrednio do Ciebie!

Komu w Koninie zlecić administrację strony internetowej?

Administrację strony i opiekę nad nią możesz zlecić Agencji Marketingowej OzonMedia, ponieważ mamy ogromne doświadczenie opiece nad stronami klientów z Konina. Chociaż nie jest to wymagane, hostujemy przytłaczającą większość stron internetowych, które budujemy w naszych wielomilionowych centrach danych, które zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo. Prowadziliśmy witryny internetowe dla wielu klientów podczas wydarzeń o dużym natężeniu ruchu.

OzonMedia oferuje elastyczne pakiety hostingowe, które są dostosowane do wymagań przechowywania, transferu, bezpieczeństwa i bazy danych każdego klienta. Dostępne są zarówno współdzielone, jak i dedykowane środowiska hostingowe. Dodatkowo pakiety hostingowe obejmują czas konserwacji, statystyki ruchu oraz wsparcie techniczne 24×7 w przypadku awarii. OzonMedia jest również dumny z tego, że jest dostawcą usług poziomu pierwszego zgodnym ze standardem PCI, co stanowi najwyższy poziom zgodności. Kopie zapasowe wszystkich serwerów są wykonywane co noc, a w przypadku awarii mamy generatory zasilane bateryjnie i gazem ziemnym do zasilania centrów bezterminowo.

Dlaczego OzonMedia powinna stworzyć Twoją stronę WWW?

Świetne pytanie. Nie udajemy, że jesteśmy najlepszą agencją projektowania stron internetowych w Koninie. Wymagałoby to zapoznania się ze wszystkimi z nich (co nie jest naszym przypadkiem) i zdefiniowania czynników oceny, które tylko Ty możesz zdefiniować, ponieważ chodzi o Twój projekt. Możemy jednak szczegółowo opisać cechy, które nas definiują i co doceniają nasi klienci, pracując z nami. Najpierw podkreślamy naszą ludzką stronę i naszą pokorę. Jesteśmy po prostu zespołem pełnym pasji, który lubi wstawać rano i robić to, co kochamy. Staramy się dzielić wiedzą i dobrym humorem, dzięki czemu możemy zaoferować najwyższą jakość usług. Po drugie, jesteśmy całkowicie transparentni wobec naszych klientów. Wyjaśniamy wszystko, co robimy, w tym sposób obliczania naszych cen, i przedstawiamy każdego współpracownika projektu, abyś mógł w pełni zaangażować się. Wszystkie oferowane przez nas usługi są świadczone we własnym zakresie. Nie ma outsourcingu, czy to w zakresie projektowania graficznego, programowania, integracji, tworzenia treści czy hostingu i utrzymania witryny. Dzięki temu nie dochodzi do utraty kontroli, dotrzymywania terminów i poziomu jakości usług, który jest trudny do osiągnięcia przy outsourcingu. Jak wyjaśniono wcześniej, chcemy utrzymać łatwą do zarządzania skalę, aby ułatwić bliskie relacje z naszymi klientami. Wreszcie, strony internetowe, które tworzymy, wykorzystują głównie technologię WordPress, abyś mógł być jak najbardziej autonomiczny. Obecnie co trzecia witryna na całym świecie korzysta z WordPressa. Możesz mieć pewność, że masz pełną kontrolę nad swoją witryną, a my oferujemy nawet prywatne szkolenie z projektantem stron internetowych. Podczas tego szkolenia możesz zadawać im dowolne pytania.

OzonMedia rozwinęło się z firmy zajmującej się oprogramowaniem i sieciami w jedną z największych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych w mieście Konin. Pomimo naszego wzrostu OzonMedia pozostaje rodzinną i zarządzaną firmą, która koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika usług projektowania, rozwoju i hostingu stron internetowych klientom różnej wielkości w wielu branżach.

Jaki wybrać system CMS dla nowej strony internetowej?

Przed rozpoczęciem projektowania witryny prosimy o przesłanie nam przykładów witryn i  CMS, które lubisz (i dlaczego je lubisz) oraz przykładów witryn, których nie lubisz (i dlaczego nie). To daje nam wyobrażenie o twoich gustach i pomaga nam zrozumieć, czego szukasz. Następnie udostępniamy szablony na podstawie dostarczonych przez Ciebie elementów. Możesz wtedy dokonywać dowolnych zmian, jeśli projekt nie w pełni Cię satysfakcjonuje. Nie ma ograniczeń co do liczby zmian. Możesz zapoznać się z naszym portfolio, jeśli chcesz przejrzeć różne strony internetowe, które do tej pory stworzyliśmy. Jeśli masz inne pytania, nie wahaj się z nami skontaktować, abyśmy mogli udzielić bardziej szczegółowej odpowiedzi.

Czy nowa strona internetowa zwiększy moją sprzedaż?

Istnieje duża szansa, że ​​przeprojektowanie witryny zwiększy sprzedaż. Coraz więcej firm kontaktuje się z nami, aby skorzystać z naszej wiedzy w zakresie „optymalizacji doświadczenia użytkownika” w ramach tworzenia lub przeprojektowywania ich witryn internetowych. Wiele witryn internetowych nie jest już dostosowanych do nowych metod komunikacji online (w tym urządzeń mobilnych, takich jak tablety i smartfony), co zmniejsza liczbę odwiedzających korzystających z ich platform. Inne wymagają aktualizacji, aby lepiej odzwierciedlały wizerunek marki firmy. Jeśli chcesz, możesz skontaktować się z nami pod numerem 725-25-25-22, aby uzyskać bezpłatną analizę doświadczeń użytkowników Twojej witryny. W ciągu kilku minut możesz dowiedzieć się, czy Twoja witryna wymaga ulepszenia, i uzyskać konkretne przykłady różnych rekomendowanych przez nas ulepszeń.

Ile czasu potrwa tworzenie nowej strony internetowej?

Krótka odpowiedź: to naprawdę zależy. Niektórzy klienci potrzebują tylko szybkiego odświeżenia strony docelowej, które można zakończyć w niecały tydzień. Niektórzy klienci potrzebują zupełnie nowej strony internetowej, wraz z nowym systemem automatyzacji marketingu na zapleczu. Może to potrwać kilka miesięcy, a po drodze recenzje, iteracje i testy. Twój oddany kierownik projektu oceni twoje cele i potrzeby oraz określi oczekiwania dotyczące tego, ile czasu zajmie realizacja twoich wniosków.

Komu zlecić wykonanie strony internetowej w mieście Konin?

Różnica między pracą z agencją projektującą strony internetowe, taką jak OzonMedia, a pracą z freelancerami, jest bardzo podobna do różnicy między byciem CEO a byciem managerem projektu. Agencja (jeśli jest to agencja marketingowa oferująca pełen zakres usług, taka jak OzonMedia), stawia cię w roli CEO. Ty wyznaczasz kierunek, a my wykonujemy dla ciebie ciężkie podnoszenie. Ocenimy Twoje potrzeby, doradzimy, co jest możliwe, nakreślimy plany i opcje, aby osiągnąć Twoje cele, zobacz projekt i rozwój aż do jego zakończenia, i będziemy często monitorować, aby upewnić się, że wszystko działa na optymalnych poziomach. Wcielasz się w rolę doświadczonego CEO, który inwestuje w inteligentne rozwiązanie i osiąga satysfakcjonujący zwrot z inwestycji.

Z drugiej strony, zatrudnianie freelancerów jest bardziej podobne do działania jako skąpy, pracowity kierownik projektu. Oceniasz potrzeby, przeprowadzasz wszystkie badania i sam decydujesz, co należy zrobić. Następnie wyszukujesz jednego lub dwóch freelancerów, zatrudniasz ich i zarządzasz wszystkimi postępami, komunikacją i problemami, podczas gdy oni próbują to zrobić. Krótko mówiąc, jest to dla ciebie praca na pełen etat.

Ale zatrudnienie freelancerów w mieście Konin może być świetnym rozwiązaniem we właściwych okolicznościach. Możesz wybrać opcję freelancer, jeśli…
1. Dokładnie wiesz, jaka powinna być Twoja strona internetowa. Ustaliłeś, gdzie pasuje do ogólnego planu marketingowego, przedstawiłeś wszystkie niezbędne funkcje i zrozumiałeś, jakie będą potrzeby w zakresie projektowania, kopiowania i techniki.
2. Masz czas na komunikację z freelancerami i zarządzanie nimi. Czujesz się swobodnie, udzielając miłej, szczerej opinii i stawiając jasne oczekiwania.
3. Posiadasz wiedzę marketingową, aby upewnić się, że wszystkie funkcje witryny, gromadzenie danych i automatyzacja działają poprawnie po dostarczeniu.

Wybierz agencję, jeśli…
1. Potrzebujesz wskazówek ekspertów i pomocy w ogólnych celach marketingowych i planach.
2. Nie masz jeszcze jasnego zrozumienia projektu interfejsu użytkownika i jego funkcji, których potrzebuje Twoja witryna.
3. Musisz się szybko poruszać lub utworzyć dużą zawartość strony.
4. Nie masz czasu na zarządzanie niezależnymi programistami, projektantami lub autorami tekstów w codziennej pracy. Lub nie jesteś pewien, jak ustalić rozsądne terminy i standardy jakości dla tego rodzaju pracowników.
5. Nie jesteś przygotowany do ciągłej oceny i ulepszania SEO i wydajności konwersji swojej witryny.

Zatrudnianie freelancerów jest prawdopodobnie tańsze na początku, ale ostatecznie czas i frustracja, jaką to będzie kosztować, zjedzą te oszczędności na lunch. Co najgorsze, w wielu przypadkach nie dostaniesz strony, na którą liczyłeś. Współpraca z OzonMedia – renomowaną agencją zajmującą się projektowaniem stron internetowych w Koninie – jest najbardziej efektywnym sposobem na uzyskanie wyników.

Czy potrzebny jest programista od obsługi strony internetowej?

OzonMedia to kompleksowa agencja marketingowa. Możemy pomóc w każdym aspekcie twoich celów marketingowych, od planowania, przez projektowanie i rozwój stron internetowych, aż po reklamę i automatyzację. Możemy współpracować z Tobą na każdym etapie Twojej podróży marketingowej – niezależnie od tego, czy założyłeś swoją firmę na rynku z silną marką, czy też po prostu zajmujesz się tą sprawą marketingową. Nasi klienci pochodzą ze wszystkich faz podróży marketingowej. Zaczynamy tam, gdzie jesteś, i pomagamy ci dotrzeć tam, gdzie musisz.