Projektowanie nowoczesnych stron internetowych Gliwicach

Oprócz dostarczania informacji klientom, Twoja strona powinna dostarczać: potencjalnych klientów, sprzedaż, marketing w mediach społecznościowych i e-mail marketing. Pomożemy Ci skonfigurować wyjątkową stronę internetową, która działa dla Ciebie, odróżnia Cię od konkurencji i zwiększa zyski.

Lub, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kosztach stron internetowych, sprawdź nasz artykuł Ile kosztuje strona internetowa?

 

Projektowanie i programowanie na zamówienie

Nie używamy szablonów. Każda witryna, którą budujemy, jest zaprojektowana specjalnie dla Twojej firmy i Twojej wizji.

Responsywny projekt mobilny

Nasze strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem wszystkich urządzeń. Są one wyświetlane poprawnie w komputerach, smartfonach i tabletach.

Artykułów z zapisami i harmonogramami

Łatwo planuj, publikuj i aktualizuj artykuły i strony z dowolnej przeglądarki z dostępem do Internetu.

E-mail marketingu i mediów społecznościowych

Przyciągaj, angażuj i mnożyj swoich klientów! Twoja witryna może publikować twoje artykuły w biuletynach e-mail i witrynach mediów społecznościowych.

Witryny WordPress

WordPress to CMS (system zarządzania treścią), pozwala publikować własne treści, wchodzić w interakcje z klientami, tworzyć profile użytkowników, integrować media społecznościowe i informować użytkowników za pośrednictwem kanałów RSS.

projekt strony internetowej dla okulisty z Gliwic
projekt strony internetowej dla firmy transportowej z Gliwic

Zabezpieczenia i zapora sieciowa

Chroń swoją stronę internetową w postaci złośliwego oprogramowania i brutalnych włamań siłowych, zapewniając skanowanie bezpieczeństwa, bezpieczeństwo logowania i blokowanie adresów IP.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO)

Można znaleźć w Google! Pomożemy Ci zwiększyć rankingi organicznych wyszukiwarek, poprawiając jednocześnie konwersje i zyski.

Analityka i statystyki

Śledź i analizuj ruch i działania w witrynie. Doskonal klientów, generuj trafne reklamy i zwiększ sprzedaż.

Szkolenia i wsparcie

Jesteśmy tutaj, aby pomóc! Cenimy Twój czas i potrzeby. Dla nas Twoja firma jest naszym priorytetem.

Niestandardowe tworzenie stron internetowych

Jeśli tego potrzebujesz, możemy go zbudować! Nasi programiści korzystają z najnowszych technologii i standardów, aby zapewnić skuteczne rozwiązania internetowe.

Profesjonalne strony internetowe Gliwice

Aby przyciągnąć potencjalnych klientów z Gliwic i innych miast województwa śląskiego, twoja witryna internetowa musi być profesjonalna i nowoczesna. Nowoczesna strona www pomoże Ci zdecydować i umocnić wizerunek marki i jej obecność w Gliwicach. W Agencji Marketingowej OzonMedia staramy się, aby  zaprojektować i wdrożyć skuteczną i funkcjonalną stronę internetową, która nie tylko przyciąga przyciągnie nowych klientów, ale także wzmocni relacje biznesowe z twoimi obecnymi dzięki wyjątkowemu doświadczeniu i wrażeniach Twoich użytkowników strony internetowej.

Przyjazne dla SEO i optymalne dla Google

Strony internetowe projektowane przez OzonMedia są przyjazne i optymalne dla wyszukiwarki Google i płatnego wyszukiwania. Budowana przez nas witryna ma na celu zwiększenie ruchu w wyszukiwarkach i uzyskanie jak najwyższych pozycji w Google czy Bing. Realizaując z nami projekt nowej strony WWW inwestujesz w przyszłość i przyszłych klientów dla swoich usług.

Dostosowane do urządzeń mobilnych strony RWD

Projektowane przez nas strony internetowe są responsywne i ściśle współpracują ze wszystkimi urządzeniami: telefony, tablety czy komputery stacjonarne. Decydując sie na realizację projektu z OzonMedia masz pewność, że użytkownicy witryny doświadczą tych samych wrażeń bez względu na to jakiego urządzenia użyją do przeglądania strony WWW.

Strony internetowe szybkie w działaniu

Prędkość wczytywania strony internetowej to jeden z czynników w rankigu Google. Szybkie strony WWW to również większe zaangażowanie użytkowników, którzy chętniej pozostają na szybkiej stronie i częściej z niej korzystają angażując się w jej treści oraz wchodząc chętniej w interakcje z jej elementami takimi jak formularz kontaktowy czy koszyk produktów zwiększając sprzedaż i generując większą ilość klientów dla Twojej firmy.

Strona internetowa przystosowana do urządzeń mobilnych

Atrakcyjne strony i wciągający design

Projektując strony internetowe w OzonMedia wdrażamy atrakcyjny design i wciągające rozwiązania, które sprawiają że użytkownik częściej i chętniej korzysta z witryny internetowej. Projektujemy strony WWW w wersji minimalistycznej lub bardziej tradycyjnej, a każdy projekt jest dla nas nowym i indywidualnym doświadczeniem. Decydując się na współpracę z OzonMedia otrzymasz stronę, która będzie wciągać użytkowników i angażować do interakcji.

Nowoczesne i profesjonalne strony internetowe

Projektujemy nowoczesne strony internetowe i dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zwiększają wartość strony internetowej i znacznie bardziej angażują jej użytkowników. Strony zaprojektowane przez OzonMedia to nowoczesny produkt najwyższej jakości.

Proste zarządzanie przez system CMS

Nie będziesz musiał do nas dzwonić i korzystać z dodatkowo płatnych usług za każdym razem, gdy potrzebujesz drobnej zmiany na stronie internetowej, nasz prosty do zarządzania system CMS WordPress ułatwia ci autonomiczną pracę nad stroną internetową. Dodawanie treści, tworzenie nowych stron, wstawianie zdjęć do galerii, z naszym systemem CMS mozesz robić to bez dodatkowych kosztów.

Najnowsze realizacje i projekty stron www

Świetny projekt strony internetowej to jak pierwsza randka. Pierwsze wrażenia mają znaczenie.
Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych w Gliwicach, która ma głębokie korzenie w opowiadaniu historii. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół projektantów stron internetowych tworzy niestandardowe projekty, które są konwertowane, a wszystko to przy jednoczesnym podnoszeniu komfortu użytkowania. Przekraczamy granice projektowania stron internetowych, a następnie całkowicie je eliminujemy.

TEST.PL

Realizacja nowoczesnej i responsywnej strony internetowej dla branży przemysłowej i firmy z Częstochowy.

Europak

Wykonanie nowoczesnego i profesjonalonego serwisu internetowego dla wrocławskiego producenta & dystrybutora zapachów i aromatów.

xaTAX

Realizacja projektu strony WWW i wdrożenie serwisu dla Kancelarii Podatkowej z Wrocławia.

PMU

Realizacja projektu nowoczesnej strony WWW i wdrożenie serwisu dla Salonu Kosmetycznego z Rudy Śląskiej.

SadybaWynki

Projekt i wykonanie nowoczesnej strony internetowej
dla dewelopera z Warszawy.

Zamów stronę internetową i odbierz Web Pakiet Korzyści za 0zł

Tylko teraz dla klientów z Gliwic roczny pakiet niezbędnych usług o wartości 899pln całkowicie GRATIS!

Z

Nowa domena za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz rejestrację nowej domeny internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Hosting strony za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz szybki istabilny hosting strony internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Przedłużona gwarancja

Nasze strony to produkt najwyższej jakości, dlatego oferujemy naszym klientom przedłużoną gwarancję na jej funkcjonalność i bezawaryjne działanie.

Z

SSL za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie silver, golden i platinum, otrzymasz stronę zabezpieczoną SSL wraz z wdrożeniem za 0zł.

Z

SEO Pakiet za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie golden i platinum, otrzymasz pakiet usług optymalizacji twojej strony pod kątem Google i SEO za 0zł.

Z

Wsparcie techniczne 24h/7dni

Oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne 24h/7dni. W przypadku awarii lub problemów technicznych możesz liczyć na szybką pomoc.

Klienci z Gliwic cenią profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Bądź również widoczny w swoim mieście. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla następujących miast w regionie Gliwic:
Myszków, Racibórz, Mikołów, Bieruń, Pszczyna, Tychy, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Ruda.
Dołącz do naszych zadowolonych klientów i zamów profesjoanlną i nowoczesną strone internetową!

„Nowoczesna strona internetowa dla firmy transportowej to ważny element dla prowadzenia biznesu, znalezienie odpowiedniej firmy nie było łątwe. Szukałem tej firmy, która ma możliwość tworzenia, projektowania i optymalizacji mojej nowej strony internetowej. Agencja Marketingowa OzonMedia ma świetny gust projektowy i stworzyli dla nas doskonałą stronę internetową.”

Dariusz Szczygło - MaxTranx

“Zespół OzonMedia zaprojektował logo i stronę internetową! Świetnie słuchali, rozumieli i wizualizowali nasze pomysły, które ostatecznie opracowali i urzeczywistnili. Poprosiłam o bardzo konkretny projekt mojej strony głównej, a wyniki były nawet lepsze niż oczekiwałam. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak wygląda i działa moja strona e-commerce. Polecę OzonMedia każdemu, kto potrzebuje profesjonalnie wyglądającej i działającej strony www.”

Krystyna Pawłowska - SPA2YOU

“Nasza firma współpracuje z OzonMedia od 2014 roku. Niedawno współpracowaliśmy z nimi przy zaprojektowaniu nowej strony internetowej. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z nienagannej obsługi i z efektów końcowych strony.  Kompetentny zespół odpowiedzialny za naszą stronę internetową był niezwykle pomocny w prowadzeniu nas przez cały proces. Zwracał szczególną uwagę na szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

Arkadiusz Maroński - xaTax

Cennik stron internetowych Gliwice

Wypełnij formularz i wyceń projekt strony internetowej!
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i ustalimy szczegóły dla Twojego projektu i ceny stworzenia nowej witryny WWW.

Strony internetowe dla firm w Gliwicach

Gliwice to miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, położone na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Kłodnicą.

W Gliwicach znajduje się fabryka Opel Manufacturing Poland, w której produkowany był model Astra IV, a także japońska fabryka NGK Ceramics wytwarzająca filtry, katalizatory oraz czujniki NOx do samochodów. Obydwie spółki działają na terenie Podstrefy Gliwice Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, której miasto jest udziałowcem. Na terenie Gliwic działa także park technologiczny Technopark Gliwice.

W dzielnicy Łabędy mieszczą się Zakłady Mechanicze Bumar Łabędy, produkujące czołgi PT-91 oraz maszyny budowlane.

Na terenie Gliwic działa również Kopalnia Węgla Kamiennego Sośnica, a siedzibę ma największy polski producent i dystrybutor odczynników chemicznych Avantor Performance Materials Poland.

Sprawiamy, że projektowanie stron internetowych, SEO i web development dla Twojej witryny są proste

OzonMedia oferuje kompletne rozwiązania biznesowe, w tym dynamic website design, hosting, search engine marketing (SEM) i Search Engine Optimization (SEO). Nasza misja jest prosta – „Zaprojektuj i zaimplementuj profesjonalną obecność biznesową w Internecie, z wyjątkową optymalizacją pod kątem wyszukiwarek”. Najlepszym sposobem na wdrożenie silnej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, jest zbudowanie koncepcji SEO w stronę internetową od początku projektowania strony internetowej. Wszystkie strony internetowe mogą być zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek po opublikowaniu, ale najlepszą ścieżką do seo jest silny fundament technik SEO od początku do końca. Budujemy strony internetowe „Search Engine Ready” – bez backend upselling pakietu marketingowego, aby zakończyć nową stronę internetową.

Nasza strategia projektowania stron internetowych dla firm w Gliwicach & SEO

SEO zwiększa liczbę wysokiej jakości odwiedzających witrynę twojej firmy. Polega ona na ponownym autoryzowaniu witryny, dzięki czemu wyszukiwarki internetowe łatwo lokalizują i indeksują strony. Podstawowy projekt SEO i optymalizacja pod kątem wyszukiwarek polega na umieszczaniu docelowych słów kluczowych w tekście strony witryny i kodzie strony. Celem jest, aby witryna twojej firmy pojawiła się w 10 najlepszych wynikach wyszukiwania docelowych słów kluczowych i fraz kluczowych. Nasza strategia SEO zapewnia, że Twoja witryna jest przyjazna dla wyszukiwarek i jest udowodniona, że zwiększa rangę strony witryny i ruch na stronie.
Nasze zaangażowanie w doskonałość znajduje odzwierciedlenie w naszym bogatym doświadczeniu w projektowaniu stron internetowych, rozwoju, celowości produkcji, dbałości o szczegóły i otwartych kanałach komunikacji, co przekłada się na doskonałą obsługę klienta. Preferujemy oparte na kliencie, specyficzne dla projektu podejście do search engine optimization i SEO.
Strony internetowe zaprojektgowane dla firm z Gliwic przestrzegają kodeksu etycznego SEO. Nasze usługi seo stronie pracy zgodnie z wytycznymi określonymi przez wyszukiwarki. Nie wykonujemy nieetycznych lub „czarnych kapeluszy” metod SEO w celu ustanowienia zawyżonych rankingów wyszukiwarek dla Twojej witryny. Przestrzegamy również wszystkich przepisów dotyczących marketingu internetowego.

Inne miasta niż Gliwice w których świadczymy usługi projektowania stron internetowych

Strony internetowe KatowiceStrony internetowe WarszawaStrony internetowe GdańskStrony internetowe PoznańStrony internetowe KrakówStrony internetowe BydgoszczStrony internetowe WrocławStrony internetowe KielceStrony internetowe Łódź | Strony internetowe LublinStrony internetowe OpoleStrony internetowe SzczecinStrony internetowe Bielsko-BiałaStrony internetowe CzęstochowaStrony internetowe OlsztynStrony internetowe Piotrków Trybunalski | Strony internetowe Nowy Sącz | Strony internetowe Wałbrzych | Strony internetowe Kalisz | Strony internetowe Białystok | Strony internetowe Tarnów | Strony internetowe Zielona Góra | Strony internetowe Toruń | Strony internetowe Siedlce | Strony internetowe Rzeszów | Strony internetowe Radom | Strony internetowe Tarnobrzeg | Strony internetowe Koszalin | Strony internetowe LegnicaStrony internetowe Jelenia Góra | Strony internetowe Płock | Strony internetowe Krosno | Strony internetowe Piła | Strony internetowe Elbląg | Strony internetowe ZamośćStrony internetowe SuwałkiStrony internetowe KoninStrony internetowe CiechanówStrony internetowe WłocławekStrony internetowe Słupsk | Strony internetowe Skierniewice | Strony internetowe Przemyśl | Strony internetowe Ostrołęka | Strony internetowe Sieradz | Strony internetowe Leszno | Strony internetowe Łomża | Strony internetowe Gliwice | Strony internetowe SosnowiecStrony internetowe Świnoujście | Strony internetowe Jaworzno | Strony internetowe Gorzów Wielkopolski |

Strony internetowe WordPress dla biznesu – Gliwice

W Agencji Marketingowej OzonMedia oferujemy wyjątkowej jakości usługi tworzenia stron internetowych w Gliwicach. OzonMedia to firma, która świadczy usługi SEO (search engine optimization) dla wielu typów firm z Gliwic. Zespół SEO OzonMedia ma niezbędne doświadczenie w pomaganiu firmom z Gliwic w ich organicznych rankingach wyszukiwania. Będąc agencją z pełnym serwisem, OzonMedia może obsłużyć wszystko od rozwoju do twojej strony internetowej, zwiększając organiczną optymalizację pod kątem wyszukiwarek i nie tylko.

OzonMedia udostępnia niestandardowe plany dla wszystkich typów firm. Więc można wybrać w zależności od tego, jak konkurencyjna jest twoja nisza biznesowa. Wszystkie plany są dostępne w przypadku comiesięcznych raportów, dzięki czemu możesz śledzić swoje postępy.

Projektowanie stron internetowych i witryn mobilnych

Daj się zauważyć w Gliwicach dzięki nowej witrynie mobilnej. Nasze mobilne strony internetowe są również SEO Ready z przyciągającą wzrok grafiką, łatwą nawigacją i prostymi układami. Zasilaj przekaz do innych firm i stale rosnącą grupę użytkowników mobilnych. Nasze mobilne strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem szerokiej gamy urządzeń mobilnych i tabletów, w tym Androida, iPhone’a, iPada, Blackberry i innych. Wejdź do gry i dotrzyj do większej liczby klientów dzięki nowej mobilnej stronie internetowej.

 

Co to jest mobilna witryna internetowa i dlaczego jej potrzebuję?

Witryny mobilne są pierwszą lub drugą witryną do przekazywania wiadomości biznesowej. Są one niezależne od zwykłej witryny i zawierają skalowane w dół informacje, które można łatwo przeglądać na smartfonie lub urządzeniu mobilnym. Rozmiar strony sieci Web, grafika i kod są mniejsze i zoptymalizowane pod kątem łatwego przeglądania w środowisku mobilnym. Elementy Flash i Javascript zazwyczaj nie są używane, ponieważ iPhone i iPad nie wyświetlają flasha z ich obecnym systemem operacyjnym. Prosty skrypt przekierowania w zwykłej witrynie wysyła użytkowników urządzeń mobilnych do adresu URL lub poddomeny witryny mobilnej.

Responsywne strony internetowe
Nowoczesne strony internetowe

Projektowanie stron internetowych SEO i aktualizacje Google

Aktualizacje algorytmów Google

Google często uruchamia główne aktualizacje algorytmów. Nowe zmiany zawsze będą miały niewielki wpływ na wyniki wyszukiwania niektórych witryn. Jeśli twoja witryna zostanie naruszona, twój organiczny ruch w witrynie może zostać zmniejszony. Celem aktualizacji jest zmniejszenie rankingów witryn niskiej jakości, nieistotnych treści, link farms, witryn zgarniaczy, Blackhat SEO i wszystkiego innego, co Google uzna za istotne do filtrowania w przyszłości. Matt Cutts jest głównym inżynierem działu spamu internetowego w Google.

Czy jesteś nową firmą, która musi budować obecność w internecie? Wtedy możemy pomóc! W OzonMedia, obsługujemy wszystkie rodzaje firm o wszystkich rodzajach budżetów. Niezależnie od tego, czy strona internetowa, której potrzebujesz, jest oparta wyłącznie na informacjach, oparta na eCommerce, potrzebuje konkretnych funkcji, czy też unikalny pomysł, to mamy Twoje plecy. Mamy do czynienia we wszystkich głównych językach, takich jak WordPress, Laravel, Node.JS, CodeIgniter i więcej.

Wiemy, że czas to pieniądz i że decyzje muszą być podejmowane przy podejmowaniu decyzji o współpracy z firmą deweloperską. Rozumiemy, że te decyzje mogą być trudne. Dlatego zazwyczaj jesteśmy w stanie uzyskać ofertę, która mieści się w twoim budżecie w ciągu 24 godzin lub mniej po rozmowie z Tobą o twoim projekcie.

Potrzebujesz oferty dla swojego projektu strony internetowej? Poproś o darmową wycenę już dziś.

Dołącz do naszych zadowolonych klientów z Gliwice.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania stron internetowych w Gliwicach

Dlaczego OzonMedia powinna stworzyć Twoją stronę WWW?

OzonMedia rozwinęło się z firmy zajmującej się oprogramowaniem i sieciami w jedną z największych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych w kraju. Pomimo naszego wzrostu OzonMedia pozostaje rodzinną i zarządzaną firmą, która koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika usług projektowania, rozwoju i hostingu stron internetowych klientom różnej wielkości w wielu branżach. Mamy dział obsługi klienta w pełnym wymiarze godzin i personel serwera 24/7, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić o swoją witrynę. Ponadto mamy doświadczenie w zakresie strategii online, SEO, integracji stron trzecich, a także wdrażania i ciągłego wsparcia dla wielu największych systemów zarządzania treścią na rynku. Doświadczenie i sprawdzona wiedza Agencji Marketingowej OzonMedia, a także fakt, że zapewniamy wszystkie usługi online, których potrzebujesz, odróżnić nas od konkurencji. Naszym celem jest utrzymywanie długoterminowych, udanych relacji z naszymi klientami, a jedynym sposobem na to będzie, jeśli nasza praca przyniesie rezultaty. Na szczęście dowód jest wyraźnie widoczny, ponieważ mieliśmy wielu klientów, którzy są z nami od wielu lat, poprzez wiele przeprojektowań, a także ciągłe wsparcie.

Ile kosztuje nowa strona internetowa w Gliwicach?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Projekt strony internetowej jest cytowany w oparciu o potrzeby każdego projektu. Każda strona internetowa w Gliwicach jest wyjątkowa i wymaga różnych komponentów; projektujemy i tworzymy niestandardowe strony internetowe specjalnie dla  Twojej  małej firmy. Zadamy wiele pytań, ocenimy twoje potrzeby i podamy wycenę na podstawie tej oceny. Większość naszych witryn działa w przedziale od 1000 do 12000PLN, ale może być mniej więcej w zależności od potrzeb.

Jak wygląda projektowanie strony internetowej dla firmy z Gliwic?

Nasz proces projektowania strony internetowej dla firm z Gliwic składa się z sześciu kroków

Rozpoznanie potrzeb i planowanie. Jeśli projekt jest przebudowywany, sprawdzamy twoją obecną zawartość i rekomendujemy ulepszenia. Jeśli jest to nowa witryna, zaczniemy od omówienia tematów i funkcji, które przewidujesz dla swojej witryny, i opracujemy dla Ciebie zarys.

Stowrzenie treści. Istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu związanego z tworzeniem treści.
– Ty piszesz treści i wysyłasz do nas, gdy skończysz.
Pracujemy z Tobą krok po kroku. Najpierw wybierasz stronę, na której chcesz pracować, i opracowujesz jej zarys. Sprawdzamy go i przekazujemy opinie. Potem piszesz to bardziej formalnie. Kiedy skończysz, ponownie go przejrzymy. Jest to zwykle najlepsza opcja, szczególnie jeśli Twoja wiedza na temat SEO jest ograniczona.
– My piszemy dla Ciebie treść.

Stosujemy podejście Content First, co oznacza, że ​​projektowanie rozpoczyna się po otrzymaniu od Ciebie całej treści. Zamiast zaczynać od struktury – przewodnika po stylu lub makiety programu Photoshop – zaczynamy od treści i budujemy strukturę, która ją obsługuje

Projektowanie. Poprosimy Cię o udostępnienie nam linków do stron, których układ i wygląd Ci się podoba. Przyjrzymy się tym stronom, a następnie udostępnimy Ci listę stron, które lubimy. Na podstawie twoich opinii stworzymy projekt i dopracujemy go, aż będziesz zadowolony.

Optymalizacja strony i SEO. To tutaj zatwierdzony projekt staje się konkretny. Przenosimy zawartość do systemu zarządzania treścią i wdrażamy funkcje specyficzne dla witryny. Ponadto wykonamy podstawową optymalizację i dodamy przyciski udostępniania społecznościowego.

Testowanie. W tej fazie przetestujemy witrynę, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

Uruchomienie. Po ostatecznym zatwierdzeniu uruchamiamy witrynę. Oznacza koniec projektu.

Komu w Gliwicach zlecić administrację strony internetowej?

Administrację strony i opiekę nad nią możesz zlecić Agencji Marketingowej OzonMedia, ponieważ mamy ogromne doświadczenie opiece nad stronami klientów z Gliwic. Chociaż nie jest to wymagane, hostujemy przytłaczającą większość stron internetowych, które budujemy w naszych wielomilionowych centrach danych, które zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo. Prowadziliśmy witryny internetowe dla wielu klientów podczas wydarzeń o dużym natężeniu ruchu.
OzonMedia oferuje elastyczne pakiety hostingowe, które są dostosowane do wymagań przechowywania, transferu, bezpieczeństwa i bazy danych każdego klienta. Dostępne są zarówno współdzielone, jak i dedykowane środowiska hostingowe. Dodatkowo pakiety hostingowe obejmują czas konserwacji, statystyki ruchu oraz wsparcie techniczne 24×7 w przypadku awarii. OzonMedia jest również dumny z tego, że jest dostawcą usług poziomu pierwszego zgodnym ze standardem PCI, co stanowi najwyższy poziom zgodności. Kopie zapasowe wszystkich serwerów są wykonywane co noc, a w przypadku awarii mamy generatory zasilane bateryjnie i gazem ziemnym do zasilania centrów bezterminowo.

Jak optymalizować stronę internetową pod seo?

Aby to osiągnąć, pamiętaj o pięciu krokach dobrego podstawowego SEO:
– Znajdź trafne słowa kluczowe o dobrym potencjale ruchu w sieci wyszukiwania.
– Twórz i optymalizuj strony dla wyszukiwarek i użytkowników.
– Upewnij się, że Twoja witryna jest dostępna zarówno dla botów, jak i ludzi.
– Twórz odpowiednie linki z innych witryn o wysokiej jakości.

Ile czasu potrwa tworzenie nowej strony internetowej?

Krótka odpowiedź: to naprawdę zależy. Niektórzy klienci potrzebują tylko szybkiego odświeżenia strony docelowej, które można zakończyć w niecały tydzień. Niektórzy klienci potrzebują zupełnie nowej strony internetowej, wraz z nowym systemem automatyzacji marketingu na zapleczu. Może to potrwać kilka miesięcy, a po drodze recenzje, iteracje i testy. Twój oddany kierownik projektu oceni twoje cele i potrzeby oraz określi oczekiwania dotyczące tego, ile czasu zajmie realizacja twoich wniosków.

Komu zlecić wykonanie strony internetowej w Gliwicach?

Różnica między pracą z agencją projektującą strony internetowe, taką jak OzonMedia, a pracą z freelancerami, jest bardzo podobna do różnicy między byciem CEO a byciem managerem projektu. Agencja (jeśli jest to agencja marketingowa oferująca pełen zakres usług, taka jak OzonMedia), stawia cię w roli CEO. Ty wyznaczasz kierunek, a my wykonujemy dla ciebie ciężkie podnoszenie. Ocenimy Twoje potrzeby, doradzimy, co jest możliwe, nakreślimy plany i opcje, aby osiągnąć Twoje cele, zobacz projekt i rozwój aż do jego zakończenia, i będziemy często monitorować, aby upewnić się, że wszystko działa na optymalnych poziomach. Wcielasz się w rolę doświadczonego CEO, który inwestuje w inteligentne rozwiązanie i osiąga satysfakcjonujący zwrot z inwestycji.

Z drugiej strony, zatrudnianie freelancerów jest bardziej podobne do działania jako skąpy, pracowity kierownik projektu. Oceniasz potrzeby, przeprowadzasz wszystkie badania i sam decydujesz, co należy zrobić. Następnie wyszukujesz jednego lub dwóch freelancerów, zatrudniasz ich i zarządzasz wszystkimi postępami, komunikacją i problemami, podczas gdy oni próbują to zrobić. Krótko mówiąc, jest to dla ciebie praca na pełen etat.

Ale zatrudnienie freelancerów z Jeleniej Góry może być świetnym rozwiązaniem we właściwych okolicznościach. Możesz wybrać opcję freelancer, jeśli…
1. Dokładnie wiesz, jaka powinna być Twoja strona internetowa. Ustaliłeś, gdzie pasuje do ogólnego planu marketingowego, przedstawiłeś wszystkie niezbędne funkcje i zrozumiałeś, jakie będą potrzeby w zakresie projektowania, kopiowania i techniki.
2. Masz czas na komunikację z freelancerami i zarządzanie nimi. Czujesz się swobodnie, udzielając miłej, szczerej opinii i stawiając jasne oczekiwania.
3. Posiadasz wiedzę marketingową, aby upewnić się, że wszystkie funkcje witryny, gromadzenie danych i automatyzacja działają poprawnie po dostarczeniu.

Wybierz agencję, jeśli…
1. Potrzebujesz wskazówek ekspertów i pomocy w ogólnych celach marketingowych i planach.
2. Nie masz jeszcze jasnego zrozumienia projektu interfejsu użytkownika i jego funkcji, których potrzebuje Twoja witryna.
3. Musisz się szybko poruszać lub utworzyć dużą zawartość strony.
4. Nie masz czasu na zarządzanie niezależnymi programistami, projektantami lub autorami tekstów w codziennej pracy. Lub nie jesteś pewien, jak ustalić rozsądne terminy i standardy jakości dla tego rodzaju pracowników.
5. Nie jesteś przygotowany do ciągłej oceny i ulepszania SEO i wydajności konwersji swojej witryny.

Zatrudnianie freelancerów jest prawdopodobnie tańsze na początku, ale ostatecznie czas i frustracja, jaką to będzie kosztować, zjedzą te oszczędności na lunch. Co najgorsze, w wielu przypadkach nie dostaniesz strony, na którą liczyłeś. Współpraca z OzonMedia – renomowaną agencją zajmującą się projektowaniem stron internetowych w Gliwicach – jest najbardziej efektywnym sposobem na uzyskanie wyników.

Czy potrzebny jest programista od obsługi strony internetowej?

OzonMedia to kompleksowa agencja marketingowa. Możemy pomóc w każdym aspekcie twoich celów marketingowych, od planowania, przez projektowanie i rozwój stron internetowych, aż po reklamę i automatyzację. Możemy współpracować z Tobą na każdym etapie Twojej podróży marketingowej – niezależnie od tego, czy założyłeś swoją firmę na rynku z silną marką, czy też po prostu zajmujesz się tą sprawą marketingową. Nasi klienci pochodzą ze wszystkich faz podróży marketingowej. Zaczynamy tam, gdzie jesteś, i pomagamy ci dotrzeć tam, gdzie musisz.

Jaki wybrać system CMS dla nowej strony internetowej?

Przed porównaniem najlepszych twórców stron internetowych zalecamy zapisanie tego, co chcesz zrobić ze swoją witryną? Jakie są twoje cele i jakie funkcje chciałbyś zobaczyć na swojej stronie?

Na przykład możesz zapisać takie rzeczy jak: mieć blog, galerię zdjęć, sklep internetowy, system rezerwacji, formularz kontaktowy, suwak itp.

Jeśli nie masz pewności, czego chcesz, sprawdź inspiracje u konkurencji lub innych witryn. Większość twórców stron internetowych oferuje interfejs użytkownika typu „przeciągnij i upuść”, aby zbudować witrynę. Możesz skorzystać z kont testowych, aby przetestować jazdę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Następnie musisz rozważyć opcje wzrostu. Czy będziesz dodawać regularne aktualizacje do swojej witryny? Potrzebujesz sekcji blogu? Czy w przyszłości sprzedawałbyś więcej produktów na swojej stronie?

Musisz upewnić się, że wybrany przez Ciebie kreator stron internetowych jest w stanie obsłużyć Twoje potrzeby w miarę rozwoju firmy.