Projektowanie nowoczesnych stron internetowych Białystok

OzonMedia to doświadczona firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych, budująca strony internetowe dla kancelarii prawnych i innych firm świadczących profesjonalne usługi. Oferujemy nowoczesne i profesjoanlne witryny oparte na popularnym systemie zarządzania CMS WordPress. Uwielbiamy projektowanie stron internetowych. Jesteśmy w tym dobrzy i to wszystko, co robimy. Nie staramy się być wszystkim dla wszystkich. Pozostając w naszej genialnej strefie, masz pewność, że otrzymujesz najlepszy możliwy projekt strony internetowej.

Nie wierzymy w witryny do usuwania plików cookie i lubimy budować unikalne witryny dla naszych klientów. Możesz być pewien, że Twoja witryna będzie działać i wyświetlać się poprawnie na wielu przeglądarkach i urządzeniach mobilnych.

Budujemy strony internetowe, które ładują się szybko i są łatwe w nawigacji. Uzyskaj migawkę naszego procesu. Uważamy, że Twoja strona internetowa powinna odzwierciedlać Twój profesjonalizm i pracować tak ciężko jak pracownik. Uważamy, że Twoja witryna zachęca klientów do skontaktowania się z Tobą i powinna być zaprojektowana tak, aby była wciągająca i atrakcyjna.

Uważamy, że ważne jest, aby Twoja strona była bezpieczna i aktualizowana. Wiemy, że to, czego nie wiesz, może być ryzykowne, a bezpieczeństwo jest jednym z naszych największych priorytetów. Ludzie tracą wiarę w stronę internetową, jeśli jest nieaktualna lub nie działa poprawnie. Oferując nasz program projektowania bezpiecznych stron, zapewniamy, że Twoja strona internetowa będzie bezproblemowa przez wiele lat.

tworzenie stron internetowych białystok
projektowanie stron internetowych białystok

Jednym z najważniejszych aspektów stron internetowych jest łatwość użytkowania. Jeśli masz najładniejszą stronę internetową na świecie i jest to trudne lub frustrujące dla użytkowników, przegrałeś grę, zanim zdążyli zobaczyć Twoją wielkość. Studiowaliśmy tę koncepcję od wielu lat. Jest to generalnie nasz najwyższy priorytet przy projektowaniu nowej strony internetowej.

Zaprojektowane przez nas strony internetowe są najlepsze w kwestii angażowania użytkowników i konwersji sprzedqży. Dlatego nasza pierwsza rozmowa z tobą często koncentruje się bardziej na celach biznesowych niż na kolorze, trendach projektowych i innych ważnych koncepcjach projektowych. Kiedy już zrozumiemy, co chcemy osiągnąć we współpracy z Tobą, przechodzimy do różnych zestawów narzędzi, które musimy osiągnąć, aby osiągnąć te cele.

Jeśli Twoja witryna nie jest przydatna dla odwiedzających, na ogół nie wrócą. Pomagamy Ci więc podejmować trafne decyzje dotyczące treści, struktury i funkcjonalności. Mierzymy, mierzymy, mierzymy, aby upewnić się, że ludzie korzystają z witryny w sposób, w jaki jest przeznaczony do użytkowania (a jeśli nie, poświęcamy czas na jej zrozumienie i poprawienie).

Tworzymy profesjonalne strony internetowe dla firm w Białymstoku

Aby przyciągnąć potencjalnych klientów z Białegostoku i innych miast województwa podlaskiego, twoja strona musi być profesjonalna i nowoczesna. Nowoczesna witryna pomoże Ci ustalić i ugruntować markę i jej obecność w internecie. W OzonMedia dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci zaprojektować i zbudować atrakcyjną i funkcjonalną stronę internetową, która nie tylko przyciąga potencjalnych klientów, ale także zachowuje twoich obecnych dzięki doskonałemu doświadczeniu i wrażeniach Twoich użytkowników.

Dostosowane do urządzeń mobilnych strony RWD

Projektowane przez nas strony internetowe są responsywne i ściśle współpracują ze wszystkimi urządzeniami: telefony, tablety czy komputery stacjonarne. Decydując sie na realizację projektu z OzonMedia masz pewność, że użytkownicy witryny doświadczą tych samych wrażeń bez względu na to jakiego urządzenia użyją do przeglądania strony WWW.

Strony internetowe szybkie w działaniu

Prędkość wczytywania strony internetowej to jeden z czynników w rankigu Google. Szybkie strony WWW to również większe zaangażowanie użytkowników, którzy chętniej pozostają na szybkiej stronie i częściej z niej korzystają angażując się w jej treści oraz wchodząc chętniej w interakcje z jej elementami takimi jak formularz kontaktowy czy koszyk produktów zwiększając sprzedaż i generując większą ilość klientów dla Twojej firmy.

Przyjazne dla SEO i optymalne dla Google

Strony internetowe projektowane przez OzonMedia są przyjazne i optymalne dla wyszukiwarki Google i płatnego wyszukiwania. Budowana przez nas witryna ma na celu zwiększenie ruchu w wyszukiwarkach i uzyskanie jak najwyższych pozycji w Google czy Bing. Realizaując z nami projekt nowej strony WWW inwestujesz w przyszłość i przyszłych klientów dla swoich usług.

Nowoczesne i profesjonalne strony internetowe

Projektujemy nowoczesne strony internetowe i dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zwiększają wartość strony internetowej i znacznie bardziej angażują jej użytkowników. Strony zaprojektowane przez OzonMedia to nowoczesny produkt najwyższej jakości.

Atrakcyjne strony i wciągający design

Projektując strony internetowe w OzonMedia wdrażamy atrakcyjny design i wciągające rozwiązania, które sprawiają że użytkownik częściej i chętniej korzysta z witryny internetowej. Projektujemy strony WWW w wersji minimalistycznej lub bardziej tradycyjnej, a każdy projekt jest dla nas nowym i indywidualnym doświadczeniem. Decydując się na współpracę z OzonMedia otrzymasz stronę, która będzie wciągać użytkowników i angażować do interakcji.

Proste zarządzanie przez system CMS

Nie będziesz musiał do nas dzwonić i korzystać z dodatkowo płatnych usług za każdym razem, gdy potrzebujesz drobnej zmiany na stronie internetowej, nasz prosty do zarządzania system CMS WordPress ułatwia ci autonomiczną pracę nad stroną internetową. Dodawanie treści, tworzenie nowych stron, wstawianie zdjęć do galerii, z naszym systemem CMS mozesz robić to bez dodatkowych kosztów.

Najnowsze realizacje i projekty stron www

Świetny projekt strony internetowej to jak pierwsza randka. Pierwsze wrażenia mają znaczenie.
Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych, która ma głębokie korzenie w opowiadaniu historii. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół projektantów stron internetowych tworzy niestandardowe projekty, które są konwertowane, a wszystko to przy jednoczesnym podnoszeniu komfortu użytkowania. Przekraczamy granice projektowania stron internetowych, a następnie całkowicie je eliminujemy.

TEST.PL

Realizacja nowoczesnej i responsywnej strony internetowej dla branży przemysłowej i firmy z Częstochowy.

Europak

Wykonanie nowoczesnego i profesjonalonego serwisu internetowego dla wrocławskiego producenta & dystrybutora zapachów i aromatów.

xaTAX

Realizacja projektu strony WWW i wdrożenie serwisu dla Kancelarii Podatkowej z Wrocławia.

PMU

Realizacja projektu nowoczesnej strony WWW i wdrożenie serwisu dla Salonu Kosmetycznego z Rudy Śląskiej.

SadybaWynki

Projekt i wykonanie nowoczesnej strony internetowej
dla dewelopera z Warszawy.

Zamów stronę internetową i odbierz Web Pakiet Korzyści za 0zł

Tylko teraz dla klientów z Białegostoku roczny pakiet niezbędnych usług o wartości 899pln całkowicie GRATIS!

Z

Nowa domena za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz rejestrację nowej domeny internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Hosting strony za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz szybki istabilny hosting strony internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Przedłużona gwarancja

Nasze strony to produkt najwyższej jakości, dlatego oferujemy naszym klientom przedłużoną gwarancję na jej funkcjonalność i bezawaryjne działanie.

Z

SSL za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie silver, golden i platinum, otrzymasz stronę zabezpieczoną SSL wraz z wdrożeniem za 0zł.

Z

SEO Pakiet za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie golden i platinum, otrzymasz pakiet usług optymalizacji twojej strony pod kątem Google i SEO za 0zł.

Z

Wsparcie techniczne 24h/7dni

Oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne 24h/7dni. W przypadku awarii lub problemów technicznych możesz liczyć na szybką pomoc.

Klienci z Białegostoku cenią profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Bądź również widoczny w swoim mieście. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla następujących miast w regionie Białystok:
Bielsk Podlaski, Hajnówka, Łapy, Sokółka, Siemiatycze|Mońki, Czarna Białostocka, Wasilków, Dąbrowa Białostocka, Choroszcz.
Dołącz do naszych zadowolonych klientów i zamów profesjoanlną i nowoczesną strone internetową!

„Nowoczesna strona internetowa dla firmy transportowej to ważny element dla prowadzenia biznesu, znalezienie odpowiedniej firmy nie było łątwe. Szukałem tej firmy, która ma możliwość tworzenia, projektowania i optymalizacji mojej nowej strony internetowej. Agencja Marketingowa OzonMedia ma świetny gust projektowy i stworzyli dla nas doskonałą stronę internetową.”

Dariusz Szczygło - MaxTranx

“Zespół OzonMedia zaprojektował logo i stronę internetową! Świetnie słuchali, rozumieli i wizualizowali nasze pomysły, które ostatecznie opracowali i urzeczywistnili. Poprosiłam o bardzo konkretny projekt mojej strony głównej, a wyniki były nawet lepsze niż oczekiwałam. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak wygląda i działa moja strona e-commerce. Polecę OzonMedia każdemu, kto potrzebuje profesjonalnie wyglądającej i działającej strony www.”

Krystyna Pawłowska - SPA2YOU

“Nasza firma współpracuje z OzonMedia od 2014 roku. Niedawno współpracowaliśmy z nimi przy zaprojektowaniu nowej strony internetowej. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z nienagannej obsługi i z efektów końcowych strony.  Kompetentny zespół odpowiedzialny za naszą stronę internetową był niezwykle pomocny w prowadzeniu nas przez cały proces. Zwracał szczególną uwagę na szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

Arkadiusz Maroński - xaTax

Ceny stron internetowych Białystok

Wypełnij formularz i wyceń projekt strony internetowej!
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i ustalimy szczegóły dla Twojego projektu i ceny stworzenia nowej witryny WWW.

Strony internetowe Białystok

Białystok to miasto na prawach powiatu w północno-wschodniej Polsce, położone na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Białą. Jest stolicą województwa podlaskiego i siedzibą władz ziemskiego powiatu białostockiego. Wśród miast wojewódzkich Polski, Białystok jest drugim miastem pod względem gęstości zaludnienia i dziesiątym pod względem liczby ludności. Białystok pełni funkcję administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum regionu. Miasto z przyległymi gminami tworzy aglomerację białostocką.

Potrzebujesz konkretnego typu zaprojektowanej strony? Oto kilka naszych specjalizacji:

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH DLA MAŁYCH FIRM – Małe firmy potrzebują silnej obecności w Internecie, aby odnieść sukces. Tworzymy strony internetowe, które podkreślają mocne strony Twojej firmy i skupiamy się na tym, aby Twoja strona była jak najwygodniejsza dla klientów. Znaczniki schematu i lokalne pozycjonowanie pomagają umieścić Twoją firmę na jedynej mapie, która się liczy – Google Maps.

PROJEKTOWANIE STRON KORPORACYJNYCH – Zbudowanie strony internetowej na poziomie przedsiębiorstwa jest poważnym zadaniem. Nasi projektanci stron internetowych mają doświadczenie i wiedzę niezbędną do wykonywania pięknych, funkcjonalnych projektów na najwyższym poziomie. Twoja strona jest obliczem Twojej marki, a kiedy tysiące odwiedzających z całego kraju lub z całego świata korzysta z niej codziennie, musi być doskonała.

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH NON-PROFIT – Mamy duże doświadczenie w tworzeniu stron internetowych dla organizacji non-profit. W rezultacie jesteśmy ekspertami w dostosowywaniu stron internetowych do rozpowszechniania wiedzy o misji organizacji. Dobra witryna dla organizacji non-profit to narzędzie do aktywacji wsparcia, a my mamy kilka narzędzi, aby połączyć Cię ze społecznością i uprościć proces darowizny.

PROJEKTOWANIE STRON FINANSOWYCH – Witryny finansowe są zgodne z jednymi z najbardziej rygorystycznych standardów projektowania i bezpieczeństwa każdego rodzaju witryny internetowej. Strony internetowe dla banków, kas i innych instytucji finansowych muszą być tworzone z troską i wiedzą specjalistyczną, którą mogą zapewnić tylko programiści z wieloletnim doświadczeniem.

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH KANCELARII PRAWNYCH – Poszczególni adwokaci i większe praktyki prawne potrzebują strony internetowej, która odzwierciedla profesjonalizm ich organizacji. Pierwsze wrażenie na twoim potencjalnym kliencie prawdopodobnie będzie pochodziło z tej strony. Naszym zadaniem jest zapewnienie, że wzbudzi to zaufanie i autorytet, który pomoże przekształcić odwiedzających w klientów.

PROJEKTOWANIE STRON DLA RESTAURACJI – Kiedy głód uderza w odwiedzających i nie wiedzą, czego pragną, ich pierwszą reakcją jest zwrócenie się do Internetu. Pomożemy Ci zbudować stronę internetową, która podkreśla Twoje menu i kusi klientów wysokiej jakości obrazami Twoich potraw. Nasze usługi marketingowe mogą pomóc Twojej restauracji w budowaniu mediów społecznościowych i uzyskać pozytywne recenzje, których potrzebujesz, aby Twoja firma znalazła się na czele Google, Yelp i innych.

PRZEPROJEKTOWANIE STRONY INTERNETOWEJ – Projektowanie nowej strony internetowej jest trudne; przeprojektowanie starej strony internetowej jest jeszcze trudniejsze. Nasi eksperci mogą pomóc Ci wprowadzić twoją stronę internetową w erę współczesną. Niezależnie od tego, czy szukasz prostej zmiany schematu kolorów, czy pełnej migracji treści i przeglądu struktury witryny, mamy wiedzę i doświadczenie niezbędne do przeprowadzenia bezbłędnego przeprojektowania Twojej witryny.

Inne miasta niż Białystok w których świadczymy usługi projektowania stron internetowych

Strony internetowe KatowiceStrony internetowe WarszawaStrony internetowe GdańskStrony internetowe PoznańStrony internetowe KrakówStrony internetowe BydgoszczStrony internetowe WrocławStrony internetowe KielceStrony internetowe Łódź | Strony internetowe LublinStrony internetowe OpoleStrony internetowe SzczecinStrony internetowe Bielsko-BiałaStrony internetowe CzęstochowaStrony internetowe OlsztynStrony internetowe Piotrków Trybunalski | Strony internetowe Nowy Sącz | Strony internetowe Wałbrzych | Strony internetowe Kalisz | Strony internetowe Białystok | Strony internetowe Tarnów | Strony internetowe Zielona Góra | Strony internetowe Toruń | Strony internetowe Siedlce | Strony internetowe Rzeszów | Strony internetowe Radom | Strony internetowe Tarnobrzeg | Strony internetowe Koszalin | Strony internetowe LegnicaStrony internetowe Jelenia Góra | Strony internetowe Płock | Strony internetowe Krosno | Strony internetowe Piła | Strony internetowe Elbląg | Strony internetowe ZamośćStrony internetowe SuwałkiStrony internetowe KoninStrony internetowe CiechanówStrony internetowe WłocławekStrony internetowe Słupsk | Strony internetowe Skierniewice | Strony internetowe Przemyśl | Strony internetowe Ostrołęka | Strony internetowe Sieradz | Strony internetowe Leszno | Strony internetowe Łomża | Strony internetowe Gliwice | Strony internetowe SosnowiecStrony internetowe Świnoujście | Strony internetowe Jaworzno | Strony internetowe Gorzów Wielkopolski |

Strona internetowa i biznes e-commerce Białystok

Każdy może zaprojektować stronę internetową. Ale jeśli chcesz strategicznego podejścia, które napędza ruch, wzmacnia Twoją markę, przekazuje kluczowe komunikaty i zamienia kliknięcia w klientów, to właśnie tutaj możemy pomóc. OzonMedia buduje strony internetowe każdej wielkości dla firm świadczących usługi profesjonalne, handlu detalicznego, opieki zdrowotnej, produkcji, transportu, inżynierii, uruchamiania oprogramowania, organizacji non-profit i innych. Dowiedz się więcej o naszym procesie poniżej.

Ustalamy strategię dla strony internetowej
Zaczynamy od zrozumienia twoich osobowości marketingowych, danych demograficznych klientów i poznania historii Twojej marki. Znajomość Twojego „Dlaczego” pomaga nam opracować atrakcyjny interfejs użytkownika i interfejs użytkownika, które napędzają wyniki.

Opracowujemy projekt witryny
Opracowujemy responsywne, przyjazne dla urządzeń mobilnych projekty witryn, które przekazują historię Twojej marki i zapewniają skuteczne wezwania do działania, które prowadzą do udanego użytkowania.

Wdrożenie projektu
Nasz zespół twórców stron internetowych tworzy witrynę, e-commerce lub aplikację internetową w oparciu o zaufany system zarządzania treścią (CMS), umożliwiając łatwe zarządzanie, długoterminową konserwację i skalowalność.

Rozwój i marketing online
Monitorujemy twoją witrynę pod kątem długoterminowego stanu zdrowia i pomagamy budować ruch poprzez strategie marketingu treści, optymalizację wyszukiwarek, marketing społecznościowy i nasze inne cyfrowe usługi marketingowe.

Projektowanie unikalnej strony internetowej to nasza specjalność! Projektujemy strony internetowe dla rynku Białystok i w województwie podlaskim. Nasi projektanci wyróżniają się i budują witryny dostosowane do Twojej marki, dzięki czemu kliknięcia stają się klientami.

 

 

Responsywne strony internetowe RWD
Projekt-nowoczesnej strony internetowej

Agencja marketingowa OzonMedia oprócz tworzenia stron www, specjalizuje się również w:

Systemy zarządzania treścią CMS
Budujemy strony internetowe z popularnymi platformami CMS, takimi jak WordPress, Drupal, MODx, Magnento, Shopify i inne.

Rozwiązania E-commerce
Niezależnie od tego, czy chcesz sprzedać tysiące produktów, czy tylko jeden, OzonMedia ma duże doświadczenie w projektowaniu witryn e-commerce. Zbudowaliśmy sklepy z ponad 30 000 SKU dla najlepszych marek.

Rozwój aplikacji
Chcesz zbudować następną aplikację SaaS, sieć społecznościową lub niestandardową bazę danych? Mamy zespoły programistów z pełnym stosem dla głównych technologii, takich jak LAMP, .NET i Java.

Aplikacje mobilne
Sync opracowuje aplikacje na smartfony i tablety, zarówno na systemy operacyjne iOS, jak i Android. Pozwól nam pokazać, co możemy zrobić.

Utrzymanie i administracja strony internetowej
Oferujemy różnorodne pakiety, które pomogą Ci chronić, utrzymywać i aktualizować witrynę. Skoncentrujemy się na utrzymaniu Twojej witryny szybkiej i bezpiecznej, abyś mógł skupić się na prowadzeniu firmy.

Dołącz do naszych zadowolonych klientów z Białegostoku. Zadzwoń lub napisz.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania stron internetowych

Dlaczego OzonMedia powinna stworzyć Twoją stronę WWW?

OzonMedia rozwinęło się z firmy zajmującej się oprogramowaniem i sieciami w jedną z największych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych w kraju. Pomimo naszego wzrostu OzonMedia pozostaje rodzinną i zarządzaną firmą, która koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika usług projektowania, rozwoju i hostingu stron internetowych klientom różnej wielkości w wielu branżach. Mamy dział obsługi klienta w pełnym wymiarze godzin i personel serwera 24/7, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić o swoją witrynę. Ponadto mamy doświadczenie w zakresie strategii online, SEO, integracji stron trzecich, a także wdrażania i ciągłego wsparcia dla wielu największych systemów zarządzania treścią na rynku. Doświadczenie i sprawdzona wiedza Agencji Marketingowej OzonMedia, a także fakt, że zapewniamy wszystkie usługi online, których potrzebujesz, odróżnić nas od konkurencji. Naszym celem jest utrzymywanie długoterminowych, udanych relacji z naszymi klientami, a jedynym sposobem na to będzie, jeśli nasza praca przyniesie rezultaty. Na szczęście dowód jest wyraźnie widoczny, ponieważ mieliśmy wielu klientów, którzy są z nami od wielu lat, poprzez wiele przeprojektowań, a także ciągłe wsparcie.

Ile kosztuje nowa strona internetowa?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Projekt strony internetowej jest cytowany w oparciu o potrzeby każdego projektu. Każda strona internetowa jest wyjątkowa i wymaga różnych komponentów; projektujemy i tworzymy niestandardowe strony internetowe specjalnie dla  Twojej  małej firmy. Zadamy wiele pytań, ocenimy twoje potrzeby i podamy wycenę na podstawie tej oceny. Większość naszych witryn działa w przedziale od 1000 do 12000PLN, ale może być mniej więcej w zależności od potrzeb.

Jak wygląda proces projektowania nowej strony internetowej?

Nasz proces projektowania strony internetowej składa się z sześciu kroków

Rozpoznanie potrzeb i planowanie. Jeśli projekt jest przebudowywany, sprawdzamy twoją obecną zawartość i rekomendujemy ulepszenia. Jeśli jest to nowa witryna, zaczniemy od omówienia tematów i funkcji, które przewidujesz dla swojej witryny, i opracujemy dla Ciebie zarys.

Stowrzenie treści. Istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu związanego z tworzeniem treści.
– Ty piszesz treści i wysyłasz do nas, gdy skończysz.
Pracujemy z Tobą krok po kroku. Najpierw wybierasz stronę, na której chcesz pracować, i opracowujesz jej zarys. Sprawdzamy go i przekazujemy opinie. Potem piszesz to bardziej formalnie. Kiedy skończysz, ponownie go przejrzymy. Jest to zwykle najlepsza opcja, szczególnie jeśli Twoja wiedza na temat SEO jest ograniczona.
– My piszemy dla Ciebie treść.

Stosujemy podejście Content First, co oznacza, że ​​projektowanie rozpoczyna się po otrzymaniu od Ciebie całej treści. Zamiast zaczynać od struktury – przewodnika po stylu lub makiety programu Photoshop – zaczynamy od treści i budujemy strukturę, która ją obsługuje

Projektowanie. Poprosimy Cię o udostępnienie nam linków do stron, których układ i wygląd Ci się podoba. Przyjrzymy się tym stronom, a następnie udostępnimy Ci listę stron, które lubimy. Na podstawie twoich opinii stworzymy projekt i dopracujemy go, aż będziesz zadowolony.

Optymalizacja strony i SEO. To tutaj zatwierdzony projekt staje się konkretny. Przenosimy zawartość do systemu zarządzania treścią i wdrażamy funkcje specyficzne dla witryny. Ponadto wykonamy podstawową optymalizację i dodamy przyciski udostępniania społecznościowego.

Testowanie. W tej fazie przetestujemy witrynę, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

Uruchomienie. Po ostatecznym zatwierdzeniu uruchamiamy witrynę. Oznacza koniec projektu.

Komu zlecić administrację strony internetowej?

Administrację strony i opiekę nad nią możesz zlecić Agencji Marketingowej OzonMedia, ponieważ mamy ogromne doświadczenie opiece nad stronami klientów. Chociaż nie jest to wymagane, hostujemy przytłaczającą większość stron internetowych, które budujemy w naszych wielomilionowych centrach danych, które zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo. Prowadziliśmy witryny internetowe dla wielu klientów podczas wydarzeń o dużym natężeniu ruchu.
OzonMedia oferuje elastyczne pakiety hostingowe, które są dostosowane do wymagań przechowywania, transferu, bezpieczeństwa i bazy danych każdego klienta. Dostępne są zarówno współdzielone, jak i dedykowane środowiska hostingowe. Dodatkowo pakiety hostingowe obejmują czas konserwacji, statystyki ruchu oraz wsparcie techniczne 24×7 w przypadku awarii. OzonMedia jest również dumny z tego, że jest dostawcą usług poziomu pierwszego zgodnym ze standardem PCI, co stanowi najwyższy poziom zgodności. Kopie zapasowe wszystkich serwerów są wykonywane co noc, aw przypadku awarii mamy generatory zasilane bateryjnie i gazem ziemnym do zasilania centrów bezterminowo.

Jak optymalizaować stronę internetową pod seo?

Aby to osiągnąć, pamiętaj o pięciu krokach dobrego podstawowego SEO:
– Znajdź trafne słowa kluczowe o dobrym potencjale ruchu w sieci wyszukiwania.
– Twórz i optymalizuj strony dla wyszukiwarek i użytkowników.
– Upewnij się, że Twoja witryna jest dostępna zarówno dla botów, jak i ludzi.
– Twórz odpowiednie linki z innych witryn o wysokiej jakości.

Ile czasu potrwa tworzenie nowej strony internetowej?

Krótka odpowiedź: to naprawdę zależy. Niektórzy klienci potrzebują tylko szybkiego odświeżenia strony docelowej, które można zakończyć w niecały tydzień. Niektórzy klienci potrzebują zupełnie nowej strony internetowej, wraz z nowym systemem automatyzacji marketingu na zapleczu. Może to potrwać kilka miesięcy, a po drodze recenzje, iteracje i testy. Twój oddany kierownik projektu oceni twoje cele i potrzeby oraz określi oczekiwania dotyczące tego, ile czasu zajmie realizacja twoich wniosków.

Komu zlecić wykonanie strony internetowej?

Różnica między pracą z agencją projektującą strony internetowe, taką jak OzonMEdia, a pracą z freelancerami, jest bardzo podobna do różnicy między byciem CEO a byciem managerem projektu. Agencja (jeśli jest to agencja marketingowa oferująca pełen zakres usług, taka jak OzonMedia), stawia cię w roli CEO. Ty wyznaczasz kierunek, a my wykonujemy dla ciebie ciężkie podnoszenie. Ocenimy Twoje potrzeby, doradzimy, co jest możliwe, nakreślimy plany i opcje, aby osiągnąć Twoje cele, zobacz projekt i rozwój aż do jego zakończenia, i będziemy często monitorować, aby upewnić się, że wszystko działa na optymalnych poziomach. Wcielasz się w rolę doświadczonego CEO, który inwestuje w inteligentne rozwiązanie i osiąga satysfakcjonujący zwrot z inwestycji.

Z drugiej strony, zatrudnianie freelancerów jest bardziej podobne do działania jako skąpy, pracowity kierownik projektu. Oceniasz potrzeby, przeprowadzasz wszystkie badania i sam decydujesz, co należy zrobić. Następnie wyszukujesz jednego lub dwóch freelancerów, zatrudniasz ich i zarządzasz wszystkimi postępami, komunikacją i problemami, podczas gdy oni próbują to zrobić. Krótko mówiąc, jest to dla ciebie praca na pełen etat.

Ale zatrudnienie freelancerów może być świetnym rozwiązaniem we właściwych okolicznościach. Możesz wybrać opcję freelancer, jeśli…
1. Dokładnie wiesz, jaka powinna być Twoja strona internetowa. Ustaliłeś, gdzie pasuje do ogólnego planu marketingowego, przedstawiłeś wszystkie niezbędne funkcje i zrozumiałeś, jakie będą potrzeby w zakresie projektowania, kopiowania i techniki.
2. Masz czas na komunikację z freelancerami i zarządzanie nimi. Czujesz się swobodnie, udzielając miłej, szczerej opinii i stawiając jasne oczekiwania.
3. Posiadasz wiedzę marketingową, aby upewnić się, że wszystkie funkcje witryny, gromadzenie danych i automatyzacja działają poprawnie po dostarczeniu.

Wybierz agencję, jeśli…
1. Potrzebujesz wskazówek ekspertów i pomocy w ogólnych celach marketingowych i planach.
2. Nie masz jeszcze jasnego zrozumienia projektu interfejsu użytkownika i jego funkcji, których potrzebuje Twoja witryna.
3. Musisz się szybko poruszać lub utworzyć dużą zawartość strony.
4. Nie masz czasu na zarządzanie niezależnymi programistami, projektantami lub autorami tekstów w codziennej pracy. Lub nie jesteś pewien, jak ustalić rozsądne terminy i standardy jakości dla tego rodzaju pracowników.
5. Nie jesteś przygotowany do ciągłej oceny i ulepszania SEO i wydajności konwersji swojej witryny.

Zatrudnianie freelancerów jest prawdopodobnie tańsze na początku, ale ostatecznie czas i frustracja, jaką to będzie kosztować, zjedzą te oszczędności na lunch. Co najgorsze, w wielu przypadkach nie dostaniesz strony, na którą liczyłeś. Współpraca z OzonMedia – renomowaną agencją zajmującą się projektowaniem stron internetowych – jest najbardziej efektywnym sposobem na uzyskanie wyników.

Czy potrzebny jest programista od obsługi strony internetowej?

OzonMedia to kompleksowa agencja marketingowa. Możemy pomóc w każdym aspekcie twoich celów marketingowych, od planowania, przez projektowanie i rozwój stron internetowych, aż po reklamę i automatyzację. Możemy współpracować z Tobą na każdym etapie Twojej podróży marketingowej – niezależnie od tego, czy założyłeś swoją firmę na rynku z silną marką, czy też po prostu zajmujesz się tą sprawą marketingową. Nasi klienci pochodzą ze wszystkich faz podróży marketingowej. Zaczynamy tam, gdzie jesteś, i pomagamy ci dotrzeć tam, gdzie musisz.

Jaki wybrać system CMS dla nowej strony internetowej?

Przed porównaniem najlepszych twórców stron internetowych zalecamy zapisanie tego, co chcesz zrobić ze swoją witryną? Jakie są twoje cele i jakie funkcje chciałbyś zobaczyć na swojej stronie?

Na przykład możesz zapisać takie rzeczy jak: mieć blog, galerię zdjęć, sklep internetowy, system rezerwacji, formularz kontaktowy, suwak itp.

Jeśli nie masz pewności, czego chcesz, sprawdź inspiracje u konkurencji lub innych witryn. Większość twórców stron internetowych oferuje interfejs użytkownika typu „przeciągnij i upuść”, aby zbudować witrynę. Możesz skorzystać z kont testowych, aby przetestować jazdę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Następnie musisz rozważyć opcje wzrostu. Czy będziesz dodawać regularne aktualizacje do swojej witryny? Potrzebujesz sekcji blogu? Czy w przyszłości sprzedawałbyś więcej produktów na swojej stronie?

Musisz upewnić się, że wybrany przez Ciebie kreator stron internetowych jest w stanie obsłużyć Twoje potrzeby w miarę rozwoju firmy.