Projektowanie nowoczesnych stron internetowych Gorzów Wielkopolski

Solidna, dobrze zaplanowana i dobrze wykonana strona internetowa może wyróżnić Cię na podstawie konkurencji, zwiększyć wartość dolnej linii i sprawić, że staniesz się gwiazdą serialu.

Jesteśmy w grze o tworzenie stron internetowych od 10 lat – już w czasach, zanim Google stało się nazwą gospodarstwa domowego, a przed YouTube, Facebook i Twitter były nawet wyobrażane. Jeździliśmy każdą falą technologii internetowych i radziliśmy sobie z każdą permutacją problemów. Nie ma zbyt wielu agencji, które mogą twierdzić, że zostały wykresów cyfrowych krajobraz tak długo, jak my.

Niezależnie od tego, czy szukasz kogoś, kto mógłby uaktualnić, rozwiązać problem, przeprojektować lub całkowicie odbudować swoją witrynę, omówimy Twoją witrynę. A jeśli po prostu nie jesteś pewien, czego potrzebujesz, możemy ci w tym pomóc!

Nasi projektanci i twórcy stron internetowych czerpią inspirację i pomysły z własnych bogatych baz wiedzy, co pozwala im robić dla Ciebie to, co zrobili dla dziesiątek stron internetowych wcześniej – co jest przynieść czyste cięcie i świeże, niestandardowe projektowanie stron internetowych do grupy docelowej. Nasz zespół będzie współpracować z Tobą i informować Cię na każdym etapie procesu rozwoju, aby upewnić się, że jesteś zadowolony z kierunku swojej witryny.

 

Niestandardowe strony internetowe są naszą specjalnością. Nie robimy gotowych szablonów, specjalizujemy się w specjalnie zaprojektowanych stronach internetowych, wysoko zoptymalizowanych pod kątem twoich indywidualnych celów.

Co to jest niestandardowa witryna sieci Web?

Cóż, tytuł jest całkiem na miejscu. Jest to starannie przemyślana, specjalnie zbudowana strona internetowa, którą tworzymy od podstaw, aby osiągnąć Twoje cele i osiągnąć wyniki dla Twojej firmy. Każdy aspekt witryny od wyglądu i wyczucia, przez użyteczność, do małych dodatków interaktywności, są zaprojektowane specjalnie w celu zwiększenia doświadczenia dla klientów.

JESTEŚMY INTUICYJNIE, PASJONUJEMY SIĘ I OSIĄGAMY WYNIKI WYKRACZAJĄCE POZA OCZEKIWANIA KLIENTA.

Jaka jest różnica między szablonem witryny a niestandardową witryną?

Ujmijmy to w ten sposób. Szablon strony internetowej jest jak wybór standardowego rozmiaru koszuli ze sklepu: mały, średni lub duży. Możesz też zdecydować się na coś niestandardowego – skrojony na miarę kawałek, stworzony specjalnie dla Ciebie, który w każdej chwili może zostać zmieniony na Twoje potrzeby. Niestandardowa witryna sieci Web zapewnia pełną kontrolę.

Projektowanie niestandardowych stron internetowych nigdy nie jest „uniwersalnym” doświadczeniem i z pewnością nie traktujemy ich w ten sposób.

 

projekt strony internetowej dla okulisty z Gorzowa Wielkopolskiego
projekt strony internetowej dla firmy transportowej z Gorzowa Wielkopolskiego

Design wyjątkowy dla Twojej firmy i klientów

Nadszedł czas, aby zostać doceniony przez klientów i stać się zazdrością konkurentów dzięki nowatorskiemu projektowi strony internetowej. Nie dwa niestandardowe projekty tworzenia stron internetowych są zawsze takie same, jak nie ma szablonów znaleźć tutaj. Nasze podejście do tworzenia atrakcyjnych doświadczeń na stronie internetowej jest proste do naśladowania i skuteczne.

Angażowanie doświadczeń klientów

Tworzenie angażującego środowiska użytkownika odbywa się dzięki połączonym wysiłkom szczegółowego planowania i inteligentnego projektowania. Rezultatem jest doświadczenie, które przyciąga i utrzymuje uwagę odwiedzającego wystarczająco długo, aby śledzić swoje wezwania do działania i zrobić następny krok. Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na zaangażowanie użytkowników, w tym układ, łatwość nawigacji, prezentacja treści, sprawdzanie poprawności społecznościowej i dostępność.

Zalecamy responsywne projekty, aby zapewnić interesujące środowisko dla odwiedzających stronę internetową i wyeliminować współczynniki odrzuceń związane z urządzeniami mobilnymi.

Wprowadzanie zmian w dowolnym miejscu i czasie
Nie ma potrzeby płacenia nam za każdym razem, gdy chcesz wprowadzić drobne zmiany w tekście lub obrazach swojej witryny. Wszystkie nasze projekty internetowe są dostarczane wraz z systemem zarządzania treścią (CMS), który daje swobodę samodzielnego zarządzania zmianami zawartości strony internetowej, w dowolnym miejscu i czasie. Pracujemy na wielu platformach CMS i zapewnimy indywidualne szkolenie dla twojego spersonalizowanego CMS.

 

Profesjonalne strony internetowe

Gorzów Wielkopolski

Aby przyciągnąć potencjalnych klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i innych miast województwa lubuskiego, twoja witryna internetowa musi być profesjonalna i nowoczesna. Nowoczesna strona www pomoże Ci zdecydować i umocnić wizerunek marki i jej obecność w Gorzowie Wielkopolskim. W Agencji Marketingowej OzonMedia staramy się, aby  zaprojektować i wdrożyć skuteczną i funkcjonalną stronę internetową, która nie tylko przyciąga przyciągnie nowych klientów, ale także wzmocni relacje biznesowe z twoimi obecnymi dzięki wyjątkowemu doświadczeniu i wrażeniach Twoich użytkowników strony internetowej.

Dostosowane do urządzeń mobilnych strony RWD

Projektowane przez nas strony internetowe są responsywne i ściśle współpracują ze wszystkimi urządzeniami: telefony, tablety czy komputery stacjonarne. Decydując sie na realizację projektu z OzonMedia masz pewność, że użytkownicy witryny doświadczą tych samych wrażeń bez względu na to jakiego urządzenia użyją do przeglądania strony WWW.

Strony internetowe szybkie w działaniu

Prędkość wczytywania strony internetowej to jeden z czynników w rankigu Google. Szybkie strony WWW to również większe zaangażowanie użytkowników, którzy chętniej pozostają na szybkiej stronie i częściej z niej korzystają angażując się w jej treści oraz wchodząc chętniej w interakcje z jej elementami takimi jak formularz kontaktowy czy koszyk produktów zwiększając sprzedaż i generując większą ilość klientów dla Twojej firmy.

Przyjazne dla SEO i optymalne dla Google

Strony internetowe projektowane przez OzonMedia są przyjazne i optymalne dla wyszukiwarki Google i płatnego wyszukiwania. Budowana przez nas witryna ma na celu zwiększenie ruchu w wyszukiwarkach i uzyskanie jak najwyższych pozycji w Google czy Bing. Realizaując z nami projekt nowej strony WWW inwestujesz w przyszłość i przyszłych klientów dla swoich usług.

Strona internetowa przystosowana do urządzeń mobilnych

Nowoczesne i profesjonalne strony internetowe

Projektujemy nowoczesne strony internetowe i dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zwiększają wartość strony internetowej i znacznie bardziej angażują jej użytkowników. Strony zaprojektowane przez OzonMedia to nowoczesny produkt najwyższej jakości.

Atrakcyjne strony i wciągający design

Projektując strony internetowe w OzonMedia wdrażamy atrakcyjny design i wciągające rozwiązania, które sprawiają że użytkownik częściej i chętniej korzysta z witryny internetowej. Projektujemy strony WWW w wersji minimalistycznej lub bardziej tradycyjnej, a każdy projekt jest dla nas nowym i indywidualnym doświadczeniem. Decydując się na współpracę z OzonMedia otrzymasz stronę, która będzie wciągać użytkowników i angażować do interakcji.

Proste zarządzanie przez system CMS

Nie będziesz musiał do nas dzwonić i korzystać z dodatkowo płatnych usług za każdym razem, gdy potrzebujesz drobnej zmiany na stronie internetowej, nasz prosty do zarządzania system CMS WordPress ułatwia ci autonomiczną pracę nad stroną internetową. Dodawanie treści, tworzenie nowych stron, wstawianie zdjęć do galerii, z naszym systemem CMS mozesz robić to bez dodatkowych kosztów.

Najnowsze realizacje i projekty stron www

Świetny projekt strony internetowej to jak pierwsza randka. Pierwsze wrażenia mają znaczenie.
Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych, która ma głębokie korzenie w opowiadaniu historii. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół projektantów stron internetowych tworzy niestandardowe projekty, które są konwertowane, a wszystko to przy jednoczesnym podnoszeniu komfortu użytkowania. Przekraczamy granice projektowania stron internetowych, a następnie całkowicie je eliminujemy.

TEST.PL

Realizacja nowoczesnej i responsywnej strony internetowej dla branży przemysłowej i firmy z Częstochowy.

Europak

Wykonanie nowoczesnego i profesjonalonego serwisu internetowego dla wrocławskiego producenta & dystrybutora zapachów i aromatów.

xaTAX

Realizacja projektu strony WWW i wdrożenie serwisu dla Kancelarii Podatkowej z Wrocławia.

PMU

Realizacja projektu nowoczesnej strony WWW i wdrożenie serwisu dla Salonu Kosmetycznego z Rudy Śląskiej.

SadybaWynki

Projekt i wykonanie nowoczesnej strony internetowej
dla dewelopera z Warszawy.

Zamów stronę internetową i odbierz Web Pakiet Korzyści za 0zł

Tylko teraz dla klientów z Gorzowa Wielkopolskiego roczny pakiet niezbędnych usług o wartości 899pln całkowicie GRATIS!

Z

Nowa domena za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz rejestrację nowej domeny internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Hosting strony za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz szybki istabilny hosting strony internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Przedłużona gwarancja

Nasze strony to produkt najwyższej jakości, dlatego oferujemy naszym klientom przedłużoną gwarancję na jej funkcjonalność i bezawaryjne działanie.

Z

SSL za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie silver, golden i platinum, otrzymasz stronę zabezpieczoną SSL wraz z wdrożeniem za 0zł.

Z

SEO Pakiet za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie golden i platinum, otrzymasz pakiet usług optymalizacji twojej strony pod kątem Google i SEO za 0zł.

Z

Wsparcie techniczne 24h/7dni

Oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne 24h/7dni. W przypadku awarii lub problemów technicznych możesz liczyć na szybką pomoc.

Klienci z Gorzowa Wielkopolskiego cenią profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Bądź również widoczny w swoim mieście. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla następujących miast w regionie Gorzowa Wielkopolskiego:
Międzyrzecz, Słubice, Kostrzyn nad Odra, Choszczno, Barlinek, Dębno, Myślibórz, Międzychód, Drezdenko, Skwierzyna, Sulęcin.
Dołącz do naszych zadowolonych klientów i zamów profesjonalną i nowoczesną stronę internetową!

„Nowoczesna strona internetowa dla firmy transportowej to ważny element dla prowadzenia biznesu, znalezienie odpowiedniej firmy nie było łątwe. Szukałem tej firmy, która ma możliwość tworzenia, projektowania i optymalizacji mojej nowej strony internetowej. Agencja Marketingowa OzonMedia ma świetny gust projektowy i stworzyli dla nas doskonałą stronę internetową.”

Dariusz Szczygło - MaxTranx

“Zespół OzonMedia zaprojektował logo i stronę internetową! Świetnie słuchali, rozumieli i wizualizowali nasze pomysły, które ostatecznie opracowali i urzeczywistnili. Poprosiłam o bardzo konkretny projekt mojej strony głównej, a wyniki były nawet lepsze niż oczekiwałam. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak wygląda i działa moja strona e-commerce. Polecę OzonMedia każdemu, kto potrzebuje profesjonalnie wyglądającej i działającej strony www.”

Krystyna Pawłowska - SPA2YOU

“Nasza firma współpracuje z OzonMedia od 2014 roku. Niedawno współpracowaliśmy z nimi przy zaprojektowaniu nowej strony internetowej. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z nienagannej obsługi i z efektów końcowych strony.  Kompetentny zespół odpowiedzialny za naszą stronę internetową był niezwykle pomocny w prowadzeniu nas przez cały proces. Zwracał szczególną uwagę na szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

Arkadiusz Maroński - xaTax

Cennik stron internetowych

Gorzów Wielkopolski

Wypełnij formularz i wyceń projekt strony internetowej!
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i ustalimy szczegóły dla Twojego projektu i ceny stworzenia nowej witryny WWW.

Strony internetowe dla firm

Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski to piękne miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce. Siedziba wojewody lubuskiego wraz z zespoloną administracją rządową na terenie województwa lubuskiego oraz powiatu gorzowskiego. Pod względem geograficznym, północna część miasta położona jest na Równinie Gorzowskiej będącej mezoregionem makroregionu Pojezierze Południowopomorskie, zaś południowa w Kotlinie Gorzowskiej, będącej mezoregion makroregionu Pradolina Toruńsko-Eberswaldzka. Miasto leży nad Wartą u ujścia Kłodawki i jej dopływem Srebrną.

W Gorzowie znajduje się zakład produkujący wiązki instalacji elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego dla samochodów grupy Volkswagen.

W mieście działa wiele stacji benzynowych, serwisów, warsztatów, hurtowni, sklepów, punktów usługowych, istnieją oddziały większości działających w Polsce banków i towarzystw ubezpieczeniowych, dealerzy popularniejszych marek samochodowych. Istnieje wiele centrów handlowych oraz marketów wielkopowierzchniowych.

W Gorzowie działa podstrefa Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Dzięki ponad 10-letnim doświadczeniu możesz mieć pewność, że nasze rozwiązania projektowe i rozwojowe dla Twojej strony internetowej będą po prostu działać!

Nasze usługi tworzenia stron internetowych

 

Projektowanie Środowiska Użytkownika

Badamy potencjalne koncepcje projektowania stron internetowych dla różnych urządzeń za pośrednictwem szkieletów i cyfrowych prototypów.

Projekt Koncepcyjny

Dostarczamy wszystkie kluczowe elementy projektu cyfrowego w celu promowania celowych i inteligentnych interfejsów.

Strategia Treści

Zapewniamy szczegółową strategię treści i usługi copywritingu, aby zwiększyć liczbę potencjalnych klientów i konwersję za pośrednictwem Twojej witryny.

Responsywny Design

Zapewniamy responsywne rozwiązania do projektowania stron internetowych, aby promować zaangażowanie i dostarczać proste, intuicyjne i wspaniałe doświadczenia na wszystkich urządzeniach.

System Zarządzania Treścią

Oferujemy szeroką gamę systemów zarządzania treścią, w tym znane nazwy, takie jak WordPress, Joomla, Drupal, Magento i ładuje więcej.

Hosting I Konserwacja

Oferujemy świetne pakiety hostingowe z najwyższej klasy usługą od naszego zespołu projektowego strony internetowej. Lub możemy pomóc wdrożyć swoją stronę w dowolnym miejscu, bez obaw.

Inne miasta niż Gorzów Wielkopolski w których świadczymy usługi projektowania stron internetowych

Strony internetowe KatowiceStrony internetowe WarszawaStrony internetowe GdańskStrony internetowe PoznańStrony internetowe KrakówStrony internetowe BydgoszczStrony internetowe WrocławStrony internetowe KielceStrony internetowe Łódź | Strony internetowe LublinStrony internetowe OpoleStrony internetowe SzczecinStrony internetowe Bielsko-BiałaStrony internetowe CzęstochowaStrony internetowe OlsztynStrony internetowe Piotrków Trybunalski | Strony internetowe Nowy Sącz | Strony internetowe Wałbrzych | Strony internetowe Kalisz | Strony internetowe Białystok | Strony internetowe Tarnów | Strony internetowe Zielona Góra | Strony internetowe Toruń | Strony internetowe Siedlce | Strony internetowe Rzeszów | Strony internetowe Radom | Strony internetowe Tarnobrzeg | Strony internetowe Koszalin | Strony internetowe LegnicaStrony internetowe Jelenia Góra | Strony internetowe Płock | Strony internetowe Krosno | Strony internetowe Piła | Strony internetowe Elbląg | Strony internetowe ZamośćStrony internetowe SuwałkiStrony internetowe KoninStrony internetowe CiechanówStrony internetowe WłocławekStrony internetowe Słupsk | Strony internetowe Skierniewice | Strony internetowe Przemyśl | Strony internetowe Ostrołęka | Strony internetowe Sieradz | Strony internetowe Leszno | Strony internetowe Łomża | Strony internetowe Gliwice | Strony internetowe SosnowiecStrony internetowe Świnoujście | Strony internetowe Jaworzno | Strony internetowe Gorzów Wielkopolski |

Strony internetowe WordPress dla biznesu – Gorzów Wielkopolski

Nasz własny zespół do projektowania i tworzenia stron internetowych włączy Twoją wizję do strony internetowej, która jest wyjątkowo twoja. Proces projektowania przebiega jednocześnie do tworzenia treści, które wyznaczamy naszemu doświadczonemu zespołowi treści, aby upewnić się, że nie marnujemy ani minuty. Posiadanie spersonalizowanej strony internetowej poprawi zaangażowanie klientów i pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji.

Strony internetowe zakodowane z troską i ambicją

Nie używamy szablonów i nie przecinamy narożników. Wszystko, co tworzymy, jest zaprojektowane na zamówienie przez naszych doświadczonych projektantów i programistów stron internetowych. Konceptualizujemy nasze własne nieograniczone projekty, które pomogą Twojej firmie przyciągnąć odpowiednią publiczność. Piszemy kod i uruchamiamy testy, aby upewnić się, że twoja niestandardowa witryna zapewnia optymalną szybkość strony i doskonałe wrażenia użytkownika. Zanim twoja witryna wyjdę na świat, przeprowadzamy skrupulatne testy i debugowanie w celu uzyskania solidnej weryfikacji, czy niezawodność i bezpieczeństwo Twojej witryny są szczelne.

Będziesz pod kontrolą

Tworzymy wszystkie nasze strony internetowe za pomocą łatwego w użyciu systemu zarządzania treścią (CMS), który będziesz w stanie opanować w krótkim czasie dzięki pomocy naszych programistów. Nasze niestandardowe strony internetowe są zaprojektowane tak, aby były skalowalne, co oznacza, że możesz mieć całe elementy dostosowane i zintegrowane aplikacje bez wpływu na żadną inną część witryny. Dzięki temu będziesz mieć pełną elastyczność i swobodę, aby wyprzedzić trendy w branży i zmiany w sposobie działania Twojej firmy.

Projektowanie środowiska użytkownika

Nasze strony internetowe są czyste i łatwe w użyciu dla każdego. Przy projektowaniu witryny oferujemy pełen zestaw marki, funkcji, estetyki i użyteczności , co ułatwia klientom skuteczne znajdowanie tego, czego potrzebują.

 

Cyfrowo responsywny

Z przeglądania w podróży staje się bardziej widoczne każdego dnia nasz zespół projektowy zrozumieć konieczność zapewnienia, że twoja strona działa sprawnie i funkcjonalnie na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.

 

Integracja z interfejsami API

Niezależnie od tego, czy masz własną aplikację stworzoną i gotową do pracy, czy potrzebujesz naszego doświadczonego zespołu, aby to zrobić za Ciebie – jesteśmy bardziej niż zdolni i szczęśliwi, aby zintegrować dowolną aplikację z Twoją witryną, aby jeszcze bardziej poprawić jej funkcjonalność.

Responsywne strony internetowe RWD Gorzów Wielkopolski
Nowoczesne strony internetowe Gorzów Wielkopolski

Strategia treści

Dobrze zaprojektowana strona internetowa jest bezcelowa, chyba że jest wypełniona silnymi i zwięzłymi treściami. Dzięki angażującym treściom opartym na SEO nasz zespół treści będzie współpracować z Tobą, aby zapewnić, że Twoja firma jest skutecznie wyrażana za pomocą twojego stylu marki i jest założona online.

 

Wsparcie i konserwacja

Po zakończeniu witryny będziemy pomagać w wszelkich zmianach lub zapytaniach, które możesz mieć, a także wykonywać regularne prace konserwacyjne i doraźne.

 

Odświeżanie sieci Web

Czujesz coś innego? Możemy odświeżyć swoją stronę w dół ścieżki, aby wyrazić nowy cel biznesowy / idealny, a nawet tylko dlatego, że chcesz inny wygląd.

Dołącz do naszych zadowolonych klientów z Gorzowa Wielkopolskiego.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania stron internetowych w Gorzowie Wielkopolskim

Dlaczego OzonMedia powinna stworzyć Twoją stronę WWW?

OzonMedia rozwinęło się z firmy zajmującej się oprogramowaniem i sieciami w jedną z największych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych w Gorzowie Wielkopolskim. Pomimo naszego wzrostu OzonMedia pozostaje rodzinną i zarządzaną firmą, która koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika usług projektowania, rozwoju i hostingu stron internetowych klientom różnej wielkości w wielu branżach. Mamy dział obsługi klienta w pełnym wymiarze godzin i personel serwera 24/7, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić o swoją witrynę. Ponadto mamy doświadczenie w zakresie strategii online, SEO, integracji stron trzecich, a także wdrażania i ciągłego wsparcia dla wielu największych systemów zarządzania treścią na rynku. Doświadczenie i sprawdzona wiedza Agencji Marketingowej OzonMedia, a także fakt, że zapewniamy wszystkie usługi online, których potrzebujesz, odróżnić nas od konkurencji. Naszym celem jest utrzymywanie długoterminowych, udanych relacji z naszymi klientami, a jedynym sposobem na to będzie, jeśli nasza praca przyniesie rezultaty. Na szczęście dowód jest wyraźnie widoczny, ponieważ mieliśmy wielu klientów, którzy są z nami od wielu lat, poprzez wiele przeprojektowań, a także ciągłe wsparcie.

Ile kosztuje nowa strona internetowa w Gorzowie Wielkopolskim?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Projekt strony internetowej jest cytowany w oparciu o potrzeby każdego projektu. Każda strona internetowa w Gorzowie Wielkopolskim  jest wyjątkowa i wymaga różnych komponentów; projektujemy i tworzymy niestandardowe strony internetowe specjalnie dla  Twojej  małej firmy. Zadamy wiele pytań, ocenimy twoje potrzeby i podamy wycenę na podstawie tej oceny. Większość naszych witryn działa w przedziale od 1000 do 12000PLN, ale może być mniej więcej w zależności od potrzeb.

Jak wygląda projektowanie strony internetowej dla firmy w Gorzowie Wielkopolskim?

Nasz proces projektowania strony internetowej dla firm w Gorzowie Wielkopolskim składa się z sześciu kroków

Rozpoznanie potrzeb i planowanie. Jeśli projekt jest przebudowywany, sprawdzamy twoją obecną zawartość i rekomendujemy ulepszenia. Jeśli jest to nowa witryna, zaczniemy od omówienia tematów i funkcji, które przewidujesz dla swojej witryny, i opracujemy dla Ciebie zarys.

Tworzenie treści. Istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu związanego z tworzeniem treści.
– Ty piszesz treści i wysyłasz do nas, gdy skończysz.
Pracujemy z Tobą krok po kroku. Najpierw wybierasz stronę, na której chcesz pracować, i opracowujesz jej zarys. Sprawdzamy go i przekazujemy opinie. Potem piszesz to bardziej formalnie. Kiedy skończysz, ponownie go przejrzymy. Jest to zwykle najlepsza opcja, szczególnie jeśli Twoja wiedza na temat SEO jest ograniczona.
– My piszemy dla Ciebie treść.

Stosujemy podejście Content First, co oznacza, że ​​projektowanie rozpoczyna się po otrzymaniu od Ciebie całej treści. Zamiast zaczynać od struktury – przewodnika po stylu lub makiety programu Photoshop – zaczynamy od treści i budujemy strukturę, która ją obsługuje

Projektowanie. Poprosimy Cię o udostępnienie nam linków do stron, których układ i wygląd Ci się podoba. Przyjrzymy się tym stronom, a następnie udostępnimy Ci listę stron, które lubimy. Na podstawie twoich opinii stworzymy projekt i dopracujemy go, aż będziesz zadowolony.

Optymalizacja strony i SEO. To tutaj zatwierdzony projekt staje się konkretny. Przenosimy zawartość do systemu zarządzania treścią i wdrażamy funkcje specyficzne dla witryny. Ponadto wykonamy podstawową optymalizację i dodamy przyciski udostępniania społecznościowego.

Testowanie. W tej fazie przetestujemy witrynę, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

Uruchomienie. Po ostatecznym zatwierdzeniu uruchamiamy witrynę. Oznacza koniec projektu.

Komu w Gorzowie Wielkopolskim zlecić administrację strony internetowej?

Administrację strony i opiekę nad nią możesz zlecić Agencji Marketingowej OzonMedia, ponieważ mamy ogromne doświadczenie opiece nad stronami klientów w Gorzowie Wielkopolskim. Chociaż nie jest to wymagane, hostujemy przytłaczającą większość stron internetowych, które budujemy w naszych wielomilionowych centrach danych, które zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo. Prowadziliśmy witryny internetowe dla wielu klientów podczas wydarzeń o dużym natężeniu ruchu.
OzonMedia oferuje elastyczne pakiety hostingowe, które są dostosowane do wymagań przechowywania, transferu, bezpieczeństwa i bazy danych każdego klienta. Dostępne są zarówno współdzielone, jak i dedykowane środowiska hostingowe. Dodatkowo pakiety hostingowe obejmują czas konserwacji, statystyki ruchu oraz wsparcie techniczne 24×7 w przypadku awarii. OzonMedia jest również dumny z tego, że jest dostawcą usług poziomu pierwszego zgodnym ze standardem PCI, co stanowi najwyższy poziom zgodności. Kopie zapasowe wszystkich serwerów są wykonywane co noc, a w przypadku awarii mamy generatory zasilane bateryjnie i gazem ziemnym do zasilania centrów bezterminowo.

Jak optymalizować stronę internetową pod seo?

Aby to osiągnąć, pamiętaj o pięciu krokach dobrego podstawowego SEO:
– Znajdź trafne słowa kluczowe o dobrym potencjale ruchu w sieci wyszukiwania.
– Twórz i optymalizuj strony dla wyszukiwarek i użytkowników.
– Upewnij się, że Twoja witryna jest dostępna zarówno dla botów, jak i ludzi.
– Twórz odpowiednie linki z innych witryn o wysokiej jakości.

Ile czasu potrwa tworzenie nowej strony internetowej?

Krótka odpowiedź: to naprawdę zależy. Niektórzy klienci potrzebują tylko szybkiego odświeżenia strony docelowej, które można zakończyć w niecały tydzień. Niektórzy klienci potrzebują zupełnie nowej strony internetowej, wraz z nowym systemem automatyzacji marketingu na zapleczu. Może to potrwać kilka miesięcy, a po drodze recenzje, iteracje i testy. Twój oddany kierownik projektu oceni twoje cele i potrzeby oraz określi oczekiwania dotyczące tego, ile czasu zajmie realizacja twoich wniosków.

Komu zlecić wykonanie strony internetowej w Gorzowie Wielkopolskim?

Różnica między pracą z agencją projektującą strony internetowe, taką jak OzonMedia, a pracą z freelancerami, jest bardzo podobna do różnicy między byciem CEO a byciem managerem projektu. Agencja (jeśli jest to agencja marketingowa oferująca pełen zakres usług, taka jak OzonMedia), stawia cię w roli CEO. Ty wyznaczasz kierunek, a my wykonujemy dla ciebie ciężkie podnoszenie. Ocenimy Twoje potrzeby, doradzimy, co jest możliwe, nakreślimy plany i opcje, aby osiągnąć Twoje cele, zobacz projekt i rozwój aż do jego zakończenia, i będziemy często monitorować, aby upewnić się, że wszystko działa na optymalnych poziomach. Wcielasz się w rolę doświadczonego CEO, który inwestuje w inteligentne rozwiązanie i osiąga satysfakcjonujący zwrot z inwestycji.

Z drugiej strony, zatrudnianie freelancerów jest bardziej podobne do działania jako skąpy, pracowity kierownik projektu. Oceniasz potrzeby, przeprowadzasz wszystkie badania i sam decydujesz, co należy zrobić. Następnie wyszukujesz jednego lub dwóch freelancerów, zatrudniasz ich i zarządzasz wszystkimi postępami, komunikacją i problemami, podczas gdy oni próbują to zrobić. Krótko mówiąc, jest to dla ciebie praca na pełen etat.

Ale zatrudnienie freelancerów w Gorzowie Wielkopolskim może być świetnym rozwiązaniem we właściwych okolicznościach. Możesz wybrać opcję freelancer, jeśli…
1. Dokładnie wiesz, jaka powinna być Twoja strona internetowa. Ustaliłeś, gdzie pasuje do ogólnego planu marketingowego, przedstawiłeś wszystkie niezbędne funkcje i zrozumiałeś, jakie będą potrzeby w zakresie projektowania, kopiowania i techniki.
2. Masz czas na komunikację z freelancerami i zarządzanie nimi. Czujesz się swobodnie, udzielając miłej, szczerej opinii i stawiając jasne oczekiwania.
3. Posiadasz wiedzę marketingową, aby upewnić się, że wszystkie funkcje witryny, gromadzenie danych i automatyzacja działają poprawnie po dostarczeniu.

Wybierz agencję, jeśli…
1. Potrzebujesz wskazówek ekspertów i pomocy w ogólnych celach marketingowych i planach.
2. Nie masz jeszcze jasnego zrozumienia projektu interfejsu użytkownika i jego funkcji, których potrzebuje Twoja witryna.
3. Musisz się szybko poruszać lub utworzyć dużą zawartość strony.
4. Nie masz czasu na zarządzanie niezależnymi programistami, projektantami lub autorami tekstów w codziennej pracy. Lub nie jesteś pewien, jak ustalić rozsądne terminy i standardy jakości dla tego rodzaju pracowników.
5. Nie jesteś przygotowany do ciągłej oceny i ulepszania SEO i wydajności konwersji swojej witryny.

Zatrudnianie freelancerów jest prawdopodobnie tańsze na początku, ale ostatecznie czas i frustracja, jaką to będzie kosztować, zjedzą te oszczędności na lunch. Co najgorsze, w wielu przypadkach nie dostaniesz strony, na którą liczyłeś. Współpraca z OzonMedia – renomowaną agencją zajmującą się projektowaniem stron internetowych w Gorzowie Wielkopolskim – jest najbardziej efektywnym sposobem na uzyskanie wyników.

Czy potrzebny jest programista od obsługi strony internetowej?

OzonMedia to kompleksowa agencja marketingowa. Możemy pomóc w każdym aspekcie twoich celów marketingowych, od planowania, przez projektowanie i rozwój stron internetowych, aż po reklamę i automatyzację. Możemy współpracować z Tobą na każdym etapie Twojej podróży marketingowej – niezależnie od tego, czy założyłeś swoją firmę na rynku z silną marką, czy też po prostu zajmujesz się tą sprawą marketingową. Nasi klienci pochodzą ze wszystkich faz podróży marketingowej. Zaczynamy tam, gdzie jesteś, i pomagamy ci dotrzeć tam, gdzie musisz.

Jaki wybrać system CMS dla nowej strony internetowej?

Przed porównaniem najlepszych twórców stron internetowych zalecamy zapisanie tego, co chcesz zrobić ze swoją witryną? Jakie są twoje cele i jakie funkcje chciałbyś zobaczyć na swojej stronie?

Na przykład możesz zapisać takie rzeczy jak: mieć blog, galerię zdjęć, sklep internetowy, system rezerwacji, formularz kontaktowy, suwak itp.

Jeśli nie masz pewności, czego chcesz, sprawdź inspiracje u konkurencji lub innych witryn. Większość twórców stron internetowych oferuje interfejs użytkownika typu „przeciągnij i upuść”, aby zbudować witrynę. Możesz skorzystać z kont testowych, aby przetestować jazdę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Następnie musisz rozważyć opcje wzrostu. Czy będziesz dodawać regularne aktualizacje do swojej witryny? Potrzebujesz sekcji blogu? Czy w przyszłości sprzedawałbyś więcej produktów na swojej stronie?

Musisz upewnić się, że wybrany przez Ciebie kreator stron internetowych jest w stanie obsłużyć Twoje potrzeby w miarę rozwoju firmy.