Projektowanie nowoczesnych stron internetowych Świnoujście

Na współczesnej arenie biznesowej ważne jest stworzenie i utrzymanie udanej strony internetowej, ale to samo w sobie może być niezwykle zniechęcającą propozycją, jeśli masz niewielki lub żaden dostęp do programowania, rozwoju lub doświadczenia projektowego. Ta sekcja definiuje nasz proces projektowania strony internetowej, dzięki czemu możesz mieć pełne zrozumienie, w jaki sposób będziemy współpracować z Tobą, aby dostarczyć taką stronę internetową, jakiej pragniesz. Pozwoli to uniknąć typowych problemów, takich jak dostarczenie pierwszego dowodu, który nie jest w pobliżu twojego gustu lub produktu końcowego, który nie pasuje do Twojej wizji i celów. Nasz unikalny proces projektowania strony internetowej składa się z ośmiu etapów.

Badania

Faza odnajdywania polega na tym, że analizujemy Twój projekt na podstawie informacji, które nam przekazujesz i identyfikujemy Twoje wymagania. Po pracy z kilkoma klientami zrozumieliśmy, że najbardziej udane zadania muszą mieć dobrze zdefiniowane cele i cele. Ta sesja badań pomoże nam zrozumieć strukturę twojej witryny, kierunek projektowania, CTA, strony docelowe zbudowane, aby pomóc w przechwytywaniu potencjalnych klientów, systemach obserwacji, słowach kluczowych, dodatkach, wtyczkach itp.

Planowanie

Zbadamy twój rynek docelowy, aby zrozumieć, co sprawia, że konwertuje, spojrzeć na swoje usługi lub produkty, i analizować bezpośrednich konkurentów. Następnie tworzymy układy stron, aby zademonstrować przepływ użytkowników witryny. Po podjęciu decyzji o mapie witryny i ogólnych celach strony rozpoczniemy pracę nad doświadczeniem użytkownika. Obejmuje to dodawanie wywołań do akcji (CTA) na wymaganych stronach, sprawdzanie przepływu witryny i upewnianie się, że poruszanie się po niej jest łatwe.

Projektowanie

Następnie nasi projektanci stron internetowych przystąpią do tworzenia wspaniałych projektów interfejsu użytkownika, które odpowiadają Twoim celom biznesowym i celom, próbkom witryn, które lubisz, i innym informacjom, które zbierzemy.

Rozwój front-end

Projekt i środowisko użytkownika zostaną teraz zmienione za pomocą opinii, które otrzymujemy od Ciebie, a następnie rozpoczniemy proces rozwoju frontonu, który polega na dodaniu wszystkich ważnych i niezbędnych funkcji i funkcji. Korzystając z najnowszych standardów W3C, który obejmuje jQuery, CSS i HTNL, zbudujemy front-end, który będzie działał na wszystkich popularnych przeglądarkach, takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer itp.

projekt strony internetowej dla okulisty ze Świnoujścia
projekt strony internetowej dla firmy transportowej ze Świnoujścia

Rozwój zaplecza

Po zakończeniu projektowania i etapów rozwoju front-end, następnie przystąpimy do przekształcenia ich w strony internetowe; połączymy ukończony projekt z twoimi obrazami, tekstem, bazami danych i innymi procesami, które zostały zidentyfikowane na etapie projektowania. Wszystkie zaplecze stron internetowych, które zbudowaliśmy, jest tworzone za pomocą PHP i MySQL, aby upewnić się, że jest bardzo zabezpieczony i skalowalny. Niezależnie od tego, czy wybierzesz WordPress, WooCommerce, Magento, Shopify czy niestandardową strukturę, wszystko, co robimy, jest modułowe, co oznacza, że jeśli rok w dół drogi możesz łatwo dodać dowolną funkcję bez konieczności przebudowy całej witryny.

Testowanie / pytania i odpowiedzi

Nasz zespół zapewnienia jakości będzie mocno przetestować swoją stronę internetową, aby zobaczyć, że wszystkie funkcje działają prawidłowo i działają zgodnie z oczekiwaniami. Przetestujemy nowo opracowaną witrynę w różnych przeglądarkach, aby wiedzieć, jak dobrze będzie ona funkcjonować i wyświetlać się odwiedzającym Twoją witrynę. Ponadto, rozpoczniemy obszerną q&a po pełnym zakończeniu witryny i jest gotowy do uruchomienia.

Uruchom

Jest to ekscytująca część wszystkich faz rozwoju. To jest, gdzie twoja strona będzie na żywo po mamy dokładnie przetestowane każdej funkcji, zoptymalizowane go dla wyszukiwarek, i sprawdzić, czy wszystko jest zaprojektowane dokładnie tak, jak chcesz.

Konserwacji

Po uruchomieniu twojej witryny, nie będziemy po prostu zostawić cię; nasz zespół utrzymania stron internetowych będzie monitorować bieżące działanie Twojej witryny w dłuższej perspektywie, aby zapobiec występowaniu problemów. Oferujemy 30-dniowy okres konserwacji, aby umożliwić zmianę dowolnej funkcji lub funkcji, których nie chcesz.

Profesjonalne strony internetowe Świnoujście

Czy wiesz, że jeśli nie masz strony internetowej lub już istniejącej witryny ma trudności z konwersją, jesteś zasadniczo utraty potencjalnych klientów codziennie? Wystarczy usiąść i wyobrazić sobie, co wpływ nawet niewielki wzrost ruchu i konwersji sprzedaży może zrobić dla Ciebie? Aby przyciągnąć potencjalnych klientów ze Świnoujścia i innych miast województwa zachodniopomorskiego, twoja witryna internetowa musi być profesjonalna i nowoczesna. Nowoczesna strona www pomoże Ci zdecydować i umocnić wizerunek marki i jej obecność w Świnoujściu. W Agencji Marketingowej OzonMedia staramy się, aby  zaprojektować i wdrożyć skuteczną i funkcjonalną stronę internetową, która nie tylko przyciąga przyciągnie nowych klientów, ale także wzmocni relacje biznesowe z twoimi obecnymi dzięki wyjątkowemu doświadczeniu i wrażeniach Twoich użytkowników strony internetowej.

Dostosowane do urządzeń mobilnych strony RWD

Projektowane przez nas strony internetowe są responsywne i ściśle współpracują ze wszystkimi urządzeniami: telefony, tablety czy komputery stacjonarne. Decydując sie na realizację projektu z OzonMedia masz pewność, że użytkownicy witryny doświadczą tych samych wrażeń bez względu na to jakiego urządzenia użyją do przeglądania strony WWW.

Strony internetowe szybkie w działaniu

Prędkość wczytywania strony internetowej to jeden z czynników w rankigu Google. Szybkie strony WWW to również większe zaangażowanie użytkowników, którzy chętniej pozostają na szybkiej stronie i częściej z niej korzystają angażując się w jej treści oraz wchodząc chętniej w interakcje z jej elementami takimi jak formularz kontaktowy czy koszyk produktów zwiększając sprzedaż i generując większą ilość klientów dla Twojej firmy.

Przyjazne dla SEO i optymalne dla Google

Strony internetowe projektowane przez OzonMedia są przyjazne i optymalne dla wyszukiwarki Google i płatnego wyszukiwania. Budowana przez nas witryna ma na celu zwiększenie ruchu w wyszukiwarkach i uzyskanie jak najwyższych pozycji w Google czy Bing. Realizaując z nami projekt nowej strony WWW inwestujesz w przyszłość i przyszłych klientów dla swoich usług.

Strona internetowa Świnoujście przystosowana do urządzeń mobilnych

Nowoczesne i profesjonalne strony internetowe

Projektujemy nowoczesne strony internetowe i dostarczamy naszym klientom kompleksowe usługi i nowoczesne rozwiązania technologiczne, które zwiększają wartość strony internetowej i znacznie bardziej angażują jej użytkowników. Strony zaprojektowane przez OzonMedia to nowoczesny produkt najwyższej jakości.

Atrakcyjne strony i wciągający design

Projektując strony internetowe w OzonMedia wdrażamy atrakcyjny design i wciągające rozwiązania, które sprawiają że użytkownik częściej i chętniej korzysta z witryny internetowej. Projektujemy strony WWW w wersji minimalistycznej lub bardziej tradycyjnej, a każdy projekt jest dla nas nowym i indywidualnym doświadczeniem. Decydując się na współpracę z OzonMedia otrzymasz stronę, która będzie wciągać użytkowników i angażować do interakcji.

Proste zarządzanie przez system CMS

Nie będziesz musiał do nas dzwonić i korzystać z dodatkowo płatnych usług za każdym razem, gdy potrzebujesz drobnej zmiany na stronie internetowej, nasz prosty do zarządzania system CMS WordPress ułatwia ci autonomiczną pracę nad stroną internetową. Dodawanie treści, tworzenie nowych stron, wstawianie zdjęć do galerii, z naszym systemem CMS mozesz robić to bez dodatkowych kosztów.

Najnowsze realizacje i projekty stron www

Świetny projekt strony internetowej to jak pierwsza randka. Pierwsze wrażenia mają znaczenie.
Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem stron internetowych, która ma głębokie korzenie w opowiadaniu historii. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół projektantów stron internetowych tworzy niestandardowe projekty, które są konwertowane, a wszystko to przy jednoczesnym podnoszeniu komfortu użytkowania. Przekraczamy granice projektowania stron internetowych, a następnie całkowicie je eliminujemy.

TEST.PL

Realizacja nowoczesnej i responsywnej strony internetowej dla branży przemysłowej i firmy z Częstochowy.

Europak

Wykonanie nowoczesnego i profesjonalonego serwisu internetowego dla wrocławskiego producenta & dystrybutora zapachów i aromatów.

xaTAX

Realizacja projektu strony WWW i wdrożenie serwisu dla Kancelarii Podatkowej z Wrocławia.

PMU

Realizacja projektu nowoczesnej strony WWW i wdrożenie serwisu dla Salonu Kosmetycznego z Rudy Śląskiej.

SadybaWynki

Projekt i wykonanie nowoczesnej strony internetowej
dla dewelopera z Warszawy.

Zamów stronę internetową i odbierz Web Pakiet Korzyści za 0zł

Tylko teraz dla klientów ze Świnoujścia roczny pakiet niezbędnych usług o wartości 899pln całkowicie GRATIS!

Z

Nowa domena za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz rejestrację nowej domeny internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Hosting strony za 0zł

Przy zamówieniu strony internetowej w pakiecie silver, gold i platinium otrzymasz szybki istabilny hosting strony internetowej za 0zł przez pierwszy rok.

Z

Przedłużona gwarancja

Nasze strony to produkt najwyższej jakości, dlatego oferujemy naszym klientom przedłużoną gwarancję na jej funkcjonalność i bezawaryjne działanie.

Z

SSL za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie silver, golden i platinum, otrzymasz stronę zabezpieczoną SSL wraz z wdrożeniem za 0zł.

Z

SEO Pakiet za 0zł

Wraz z zakupem strony internetowej w pakiecie golden i platinum, otrzymasz pakiet usług optymalizacji twojej strony pod kątem Google i SEO za 0zł.

Z

Wsparcie techniczne 24h/7dni

Oferujemy naszym klientom wsparcie techniczne 24h/7dni. W przypadku awarii lub problemów technicznych możesz liczyć na szybką pomoc.

Klienci ze Świnoujścia cenią profesjonalne i nowoczesne strony internetowe

Bądź również widoczny w swoim mieście. Zajmujemy się projektowaniem stron internetowych dla następujących miast w regionie Świnoujścia:
Goleniów, Gryfice, Białogard, Myślibórz, Pyrzyce, Świdwin, Police, Sławno, Kołobrzeg, Stargard.
Dołącz do naszych zadowolonych klientów i zamów profesjoanlną i nowoczesną strone internetową!

„Nowoczesna strona internetowa dla firmy transportowej to ważny element dla prowadzenia biznesu, znalezienie odpowiedniej firmy nie było łątwe. Szukałem tej firmy, która ma możliwość tworzenia, projektowania i optymalizacji mojej nowej strony internetowej. Agencja Marketingowa OzonMedia ma świetny gust projektowy i stworzyli dla nas doskonałą stronę internetową.”

Dariusz Szczygło - MaxTranx

“Zespół OzonMedia zaprojektował logo i stronę internetową! Świetnie słuchali, rozumieli i wizualizowali nasze pomysły, które ostatecznie opracowali i urzeczywistnili. Poprosiłam o bardzo konkretny projekt mojej strony głównej, a wyniki były nawet lepsze niż oczekiwałam. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak wygląda i działa moja strona e-commerce. Polecę OzonMedia każdemu, kto potrzebuje profesjonalnie wyglądającej i działającej strony www.”

Krystyna Pawłowska - SPA2YOU

“Nasza firma współpracuje z OzonMedia od 2014 roku. Niedawno współpracowaliśmy z nimi przy zaprojektowaniu nowej strony internetowej. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z nienagannej obsługi i z efektów końcowych strony.  Kompetentny zespół odpowiedzialny za naszą stronę internetową był niezwykle pomocny w prowadzeniu nas przez cały proces. Zwracał szczególną uwagę na szczegóły. Jesteśmy bardzo zadowoleni.”

Arkadiusz Maroński - xaTax

Cennik stron internetowych Świnoujście

Wypełnij formularz i wyceń projekt strony internetowej!
Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe i ustalimy szczegóły dla Twojego projektu i ceny stworzenia nowej witryny WWW.

Strony internetowe dla firm Świnoujście

Świnoujście wyjątkowe miasto na prawach powiatu, uzdrowisko w północno-zachodnim krańcu Polski, najdalej wysunięte na północny zachód miasto w kraju, w województwie zachodniopomorskim z portem morskim i kąpieliskiem, położone nad cieśniną Świną oraz nad Morzem Bałtyckim, jedyne w Polsce miasto położone na 3 dużych wyspach: Uznam, Wolin, Karsibór oraz na kilkudziesięciu wyspach. Według danych GUS z 30 czerwca 2020 r. miasto zamieszkiwały 40 864 osoby, co lokuje miasto na 5. pozycji w województwie pod względem ludności.

Rozwój gospodarczy Świnoujścia uwarunkowany jest jego położeniem geograficznym. Gospodarka morska i turystyka wraz z funkcją uzdrowiskową oraz handel to dziedziny, na których opiera się rozwój miasta. Prawobrzeżna część miasta to obszar silnie zindustrializowany, zaś na lewobrzeżu dominują podmioty gospodarcze związane z turystyką i działalnością uzdrowiskową.

Główny ciężar działalności gospodarczej w Świnoujściu, skupia się w prawobrzeżnej, silnie zindustrializowanej części miasta w dzielnicy Warszów, gdzie zlokalizowane są główne świnoujskie przedsiębiorstwa, nie tylko związane z branżą morską. Miasto ma rozwiniętą bazę handlową. W mieście znajdują się 3 duże centra handlowe oraz 2 pasaże handlowe oraz wiele dyskontów spożywczych i sklepów. W 2012 r. oddana została do użytku galeria handlowo-usługowa Platan. Ten sam inwestor planuje również budowę 14-kondygnacyjnego biurowca handlowo-usługowego w ramach inwestycji Platan Complex. W 2015 r. w centrum miasta do użytku została oddana galeria handlowa CORSO o powierzchni użytkowej 13 207 m², której generalnym wykonawcą była firma Calbud. Ponadto w maju 2016 r. otwarty został park handlowy STOP SHOP, mający łączną powierzchnię 3600 m², którego generalnym wykonawcą była firma Budimex. Z kolei w Dzielnicy Nadmorskiej pomiędzy plażą a promenadą znajduje się Galeria Promenada

Projektowanie stron internetowych z myślą o SEO

Nie przeglądamy naszej usługi projektowania i tworzenia stron internetowych niezależnie od innych oferowanych przez nas usług. Podczas gdy jesteśmy ostrożni w korzystaniu z efektów kolorystycznych, świateł, efektów wizualnych, pozycjonowania i rozmiaru zawartości podczas projektowania, upewniamy się, że wszystkie przyjazne dla SEO technologie i strategia słów kluczowych włączają proces rozwoju, aby ludzie najpierw zapamiętali nazwę Twojej witryny i zawsze chcieli cię najpierw wyszukać w internecie. Dzięki temu Twoja witryna będzie zawsze uzyskać odpowiedni i ukierunkowany ruch, który zostanie zoptymalizowany pod kątem kluczowych danych demograficznych i wygeneruje cenną inteligencję biznesową.

Zaprojektowane do konwersji i maksymalizacji zwrotu z inwestycji

Podczas gdy tworzymy strony internetowe dla naszych klientów ze Świnoujścia i optymalizujemy je pod kątem SEO, który stanowi podstawę sukcesu marketingowego w wyszukiwarkach, upewniamy się, że optymalizacja współczynnika konwersji (CRO) nie ma wpływu. Nasz proces CRO pomoże urozmaicić twoją stronę słowami kluczowymi, ułatwić jednokierunkowy link, zwiększyć popularność linków i umieścić ją na górze stron wyników wyszukiwania. Wykorzystamy naszą najlepiej zdobytą wiedzę i doświadczenie do zaprojektowania odpowiednich stron, które przechwytują informacje każdego odwiedzającego twoją witrynę, a następnie przekształcają je w potencjalnych nabywców.

Stworzony, aby być przyjazny dla urządzeń mobilnych i responsywny

Stworzymy Twoją stronę internetową, dzięki czemu wygląda dobrze i reaguje na wszystkich urządzeniach, niezależnie od tego, czy jest to komputer stacjonarny / laptop, tablet czy telefon komórkowy. Odkąd Google zaprezentował zmianę w algorytmach wyszukiwarek, która jest obecnie uważana za sygnał rankingowy w mobilnej obecności witryny, responsywny projekt strony internetowej jest teraz koniecznością. Oznacza to, że Twoja witryna musi być dostępna na dowolnym urządzeniu mobilnym i powinna mieć wszystkie niezbędne elementy, takie jak wyraźny tekst, który nie wymaga powiększania, wystarczająco dużo miejsca na cel kranu i nie ma przewijania w poziomie … i to wszystko jest tym, co należy wziąć pod uwagę podczas projektowania. Jeśli masz pytania dotyczące szybkości witryny i zaprojektowania nowoczesnej strony internetowej, nasz zespół przyjaznych specjalistów ds. Stron internetowych z przyjemnością z Tobą porozmawia! Zadzwoń do nas pod numer 725 25 25 22, aby omówić projekt strony internetowej.

Inne miasta niż Świnoujście w których świadczymy usługi projektowania stron internetowych

Strony internetowe KatowiceStrony internetowe WarszawaStrony internetowe GdańskStrony internetowe PoznańStrony internetowe KrakówStrony internetowe BydgoszczStrony internetowe WrocławStrony internetowe KielceStrony internetowe Łódź | Strony internetowe LublinStrony internetowe OpoleStrony internetowe SzczecinStrony internetowe Bielsko-BiałaStrony internetowe CzęstochowaStrony internetowe OlsztynStrony internetowe Piotrków Trybunalski | Strony internetowe Nowy Sącz | Strony internetowe Wałbrzych | Strony internetowe Kalisz | Strony internetowe Białystok | Strony internetowe Tarnów | Strony internetowe Zielona Góra | Strony internetowe Toruń | Strony internetowe Siedlce | Strony internetowe Rzeszów | Strony internetowe Radom | Strony internetowe Tarnobrzeg | Strony internetowe Koszalin | Strony internetowe LegnicaStrony internetowe Jelenia Góra | Strony internetowe Płock | Strony internetowe Krosno | Strony internetowe Piła | Strony internetowe Elbląg | Strony internetowe ZamośćStrony internetowe SuwałkiStrony internetowe KoninStrony internetowe CiechanówStrony internetowe WłocławekStrony internetowe Słupsk | Strony internetowe Skierniewice | Strony internetowe Przemyśl | Strony internetowe Ostrołęka | Strony internetowe Sieradz | Strony internetowe Leszno | Strony internetowe Łomża | Strony internetowe Gliwice | Strony internetowe SosnowiecStrony internetowe Świnoujście | Strony internetowe Jaworzno | Strony internetowe Gorzów Wielkopolski |

Strony internetowe WordPress dla biznesu – Świnoujście

Dlaczego warto wybrać OzonMedia nad innymi firmami zajmującymi się projektowaniem stron internetowych?
Ponieważ strony internetowe są ważnym narzędziem marketingowym i odgrywają kluczową rolę w określaniu sukcesu Twojej firmy w Świnoujściu, przed wyborem firmy zajmującej się marketingiem cyfrowym należy wziąć pod uwagę pewne czynniki, które powinny obsługiwać projekt i rozwój stron internetowych. W OzonMedia, profesjonalizm jest naszym priorytetem, a nasze portfolio i opinie mówią wszystko. Dlatego wielu właścicieli firm i profesjonalistów powierza nam swoje projekty projektowe stron internetowych. Zanim zaczniemy projektować Twoją stronę internetową, zapytamy o Twoich klientów, a konkretnie o Twój rynek docelowy, aby umożliwić nam stworzenie wspaniałej strony internetowej dostosowanej do Twoich celów biznesowych. I w końcu, będzie można skutecznie sprzedawać swoją firmę, generować przewody jakości i stale rosnąć.

Zrób świetne pierwsze wrażenie dzięki oszałamiająco zaprojektowanej stronie internetowej

Posiadanie strony internetowej jest twoim wirtualnym królestwem i musi to być marzenie każdego profesjonalnego właściciela firmy, aby stworzyć ten imponujący czynnik, który na pierwszy rzut oka „WOW” odwiedzających twoją witrynę. Będzie to chciał, aby wejść i zbadać swój świat, ponieważ używane element zaskoczenia i przekroczył ich oczekiwania. I na szczęście pomagamy naszym klientom w ciągu ostatnich piętnastu lat w budowaniu takich stron internetowych. Niezależnie od tego, czy szukasz interaktywnej strony internetowej, aby zaprezentować swój produkt i usługi, czy intuicyjnej strony internetowej pokazującej funkcje i korzyści twojej firmy, produktów i usług, nasz zespół projektowy jest zawsze dostępny, aby stworzyć tę oszałamiająco wyglądającą witrynę, której pragniesz.

 

Generuj wysoka konwersję i pozyskan nowych klientów

Atrakcyjność popularnych stron w internecie jest dla większości ludzi niewytłumaczalnie interesująca. A jeśli masz stronę internetową firmy, nie musisz konkurować z taką obecnością w internecie, ale chcesz i potrzebujesz tego rodzaju atrakcyjnej atrakcji dla swojej witryny. Powodem jest to, że przyciąganie prowadzi do ruchu, a ruch może prowadzić do świadomości marki, a dobra świadomość marki może pomóc w generowaniu liderów jakości, a ostatecznie zaczniesz robić sprzedaż. Cały ten proces jest tym, co zamienia twoją stronę w skuteczne i potężne narzędzie marketingowe, dlatego tworzymy interaktywne i komunikatywne strony internetowe, które oferują odwiedzającym wspaniałe wrażenia, a także zmusza ich do zarejestrowania się, aby stać się potencjalnym klientem.
Responsywne strony internetowe RWD Świnoujście
Nowoczesne strony internetowe Świnoujście

Witryna internetowa firmy SEO Friendly

Nie wystarczy w dzisiejszych czasach zaprojektować doskonałą, funkcjonalną stronę, która odpowiada na potrzeby klienta. Jeśli potrzebujesz klienta, aby czerpać korzyści z posiadania obecności online, to SEO jest niezbędne. Google powtórzyło, że strony internetowe powinny uczynić swoje intencje oczywistymi i muszą odwoływać się średnio do internautów.
Search Engine Optimization to system zwiększający widoczność witryny w wyszukiwaniach internetowych za pośrednictwem organicznych wyników wyszukiwania, a obecnie jest odpowiednim narzędziem marketingu internetowego dla wielu firm. Podczas projektowania witryny, będziemy zwracać odpowiednią uwagę na podstawowe atrybuty, które zapewniają, że projekt witryny jest przyjazny dla SEO bez uszczerbku dla jej wyglądu.

Responsywny projekt sieci Web

Z liczbą osób, które korzystają z telefonów komórkowych, aby uzyskać dostęp do Internetu, jest oczywiste, że sieć nie jest ograniczona do pulpitu już. Oznacza to, że jeśli Twoja witryna nie jest responsywna i przyjazna dla urządzeń mobilnych, odwiedzający  Twoją witrynę, którzy mogą przekształcić się w płacących klientów, po prostu cię wyłączą, a to może być złe doświadczenie. W OzonMedia możemy zbudować stronę internetową, która będzie dobrze przekazać Twoją wiadomość kupującemu. Korzystamy z różnych strategii responsywnych, aby umieścić kilka elementów wizualnych w miejscu i wszystko to razem prowadzi do lepszych współczynników konwersji. Zapewnia to spójne podejście na tabletach, smartfonach i platformach komputerowych.

 

 

Systemy zarządzania treścią

Nasi projektanci strony internetowej mają dobre doświadczenia z wykorzystaniem najbardziej skutecznych platform CMS; to waha się od WordPress do Shopify, i z pewnością mogą pomóc w wyborze idealnego systemu zarządzania treścią dla Twojej firmy. Zaprojektujemy Twoją firmę jako niestandardową stronę internetową dostosowaną do Twoich celów, a jej właściwości będą potrzebne twojemu zespołowi do tworzenia dobrych treści i wizualizacji marki. Planując wybranie platformy CMS, należy wziąć pod uwagę dostępne funkcje, które są dostarczane i inne elementy, takie jak pomoc techniczna, zabezpieczenia, licencjonowanie, samouczki, ułatwienia dostępu i wiele innych.

Pomoc techniczna online i konserwacja

Nie tylko strony internetowe, które budujemy, są responsywne, ale także nasz zespół wsparcia firmy. Zawsze jesteśmy pasjonatami pracy ze wszystkimi naszymi klientami i jesteśmy gotowi do pomocy, gdy masz jakiekolwiek pytania lub pytania. Projektowanie i konserwacja stron internetowych jest ciągłym procesem z dużymi zmianami i aktualizacjami wymaganymi na każdym etapie i wymaga szczególnej opieki, aby nadal działać prawidłowo, zwłaszcza w miarę rozwoju firmy.

Optymalizacja prędkości witryny

Udowodniono, że im szybciej trwa ładowanie strony internetowej, tym lepiej konwertuje, ponieważ wielu internautów opuści powolne strony internetowe. Wynika to z tego, że wiele firm osiąga słabe wyniki w wyszukiwarkach, ponieważ najważniejsze strony ładują się wolniej. Dodając funkcje po funkcjach do witryny, ważne jest, aby poświęcić czas na zaprezentowanie wszystkich jej urody i treści odwiedzającym pod uwagę. Nasi eksperci z OzonMedia dokładnie przeanalizują Twoją witrynę, aby wiedzieć, dlaczego ładuje się powoli, a następnie szukają sposobów na naprawienie błędów i pamięci podręcznych, które ostatecznie zwiększą ogólny czas ładowania.

wordpress

Dołącz do naszych zadowolonych klientów ze Świnoujścia.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania stron internetowych w Świnoujściu

Dlaczego OzonMedia powinna stworzyć Twoją stronę WWW?

OzonMedia rozwinęło się z firmy zajmującej się oprogramowaniem i sieciami w jedną z największych firm zajmujących się projektowaniem stron internetowych w Świnoujściu. Pomimo naszego wzrostu OzonMedia pozostaje rodzinną i zarządzaną firmą, która koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych i przyjaznych dla użytkownika usług projektowania, rozwoju i hostingu stron internetowych klientom różnej wielkości w wielu branżach. Mamy dział obsługi klienta w pełnym wymiarze godzin i personel serwera 24/7, więc nigdy nie będziesz musiał się martwić o swoją witrynę. Ponadto mamy doświadczenie w zakresie strategii online, SEO, integracji stron trzecich, a także wdrażania i ciągłego wsparcia dla wielu największych systemów zarządzania treścią na rynku. Doświadczenie i sprawdzona wiedza Agencji Marketingowej OzonMedia, a także fakt, że zapewniamy wszystkie usługi online, których potrzebujesz, odróżnić nas od konkurencji. Naszym celem jest utrzymywanie długoterminowych, udanych relacji z naszymi klientami, a jedynym sposobem na to będzie, jeśli nasza praca przyniesie rezultaty. Na szczęście dowód jest wyraźnie widoczny, ponieważ mieliśmy wielu klientów, którzy są z nami od wielu lat, poprzez wiele przeprojektowań, a także ciągłe wsparcie.

Ile kosztuje nowa strona internetowa w Świnoujściu?

Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Projekt strony internetowej jest cytowany w oparciu o potrzeby każdego projektu. Każda strona internetowa w Świnoujściu jest wyjątkowa i wymaga różnych komponentów; projektujemy i tworzymy niestandardowe strony internetowe specjalnie dla  Twojej  małej firmy. Zadamy wiele pytań, ocenimy twoje potrzeby i podamy wycenę na podstawie tej oceny. Większość naszych witryn działa w przedziale od 1000 do 12000PLN, ale może być mniej więcej w zależności od potrzeb.

Jak wygląda projektowanie strony internetowej dla firmy z Świnoujściu?

Nasz proces projektowania strony internetowej dla firm ze Świnoujścia składa się z sześciu kroków

Rozpoznanie potrzeb i planowanie. Jeśli projekt jest przebudowywany, sprawdzamy twoją obecną zawartość i rekomendujemy ulepszenia. Jeśli jest to nowa witryna, zaczniemy od omówienia tematów i funkcji, które przewidujesz dla swojej witryny, i opracujemy dla Ciebie zarys.

Tworzenie treści. Istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu związanego z tworzeniem treści.
– Ty piszesz treści i wysyłasz do nas, gdy skończysz.
Pracujemy z Tobą krok po kroku. Najpierw wybierasz stronę, na której chcesz pracować, i opracowujesz jej zarys. Sprawdzamy go i przekazujemy opinie. Potem piszesz to bardziej formalnie. Kiedy skończysz, ponownie go przejrzymy. Jest to zwykle najlepsza opcja, szczególnie jeśli Twoja wiedza na temat SEO jest ograniczona.
– My piszemy dla Ciebie treść.

Stosujemy podejście Content First, co oznacza, że ​​projektowanie rozpoczyna się po otrzymaniu od Ciebie całej treści. Zamiast zaczynać od struktury – przewodnika po stylu lub makiety programu Photoshop – zaczynamy od treści i budujemy strukturę, która ją obsługuje

Projektowanie. Poprosimy Cię o udostępnienie nam linków do stron, których układ i wygląd Ci się podoba. Przyjrzymy się tym stronom, a następnie udostępnimy Ci listę stron, które lubimy. Na podstawie twoich opinii stworzymy projekt i dopracujemy go, aż będziesz zadowolony.

Optymalizacja strony i SEO. To tutaj zatwierdzony projekt staje się konkretny. Przenosimy zawartość do systemu zarządzania treścią i wdrażamy funkcje specyficzne dla witryny. Ponadto wykonamy podstawową optymalizację i dodamy przyciski udostępniania społecznościowego.

Testowanie. W tej fazie przetestujemy witrynę, aby upewnić się, że wszystko działa poprawnie.

Uruchomienie. Po ostatecznym zatwierdzeniu uruchamiamy witrynę. Oznacza koniec projektu.

Komu w Świnoujściu zlecić administrację strony internetowej?

Administrację strony i opiekę nad nią możesz zlecić Agencji Marketingowej OzonMedia, ponieważ mamy ogromne doświadczenie opiece nad stronami klientów ze Świnoujścia. Chociaż nie jest to wymagane, hostujemy przytłaczającą większość stron internetowych, które budujemy w naszych wielomilionowych centrach danych, które zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo. Prowadziliśmy witryny internetowe dla wielu klientów podczas wydarzeń o dużym natężeniu ruchu.
OzonMedia oferuje elastyczne pakiety hostingowe, które są dostosowane do wymagań przechowywania, transferu, bezpieczeństwa i bazy danych każdego klienta. Dostępne są zarówno współdzielone, jak i dedykowane środowiska hostingowe. Dodatkowo pakiety hostingowe obejmują czas konserwacji, statystyki ruchu oraz wsparcie techniczne 24×7 w przypadku awarii. OzonMedia jest również dumny z tego, że jest dostawcą usług poziomu pierwszego zgodnym ze standardem PCI, co stanowi najwyższy poziom zgodności. Kopie zapasowe wszystkich serwerów są wykonywane co noc, a w przypadku awarii mamy generatory zasilane bateryjnie i gazem ziemnym do zasilania centrów bezterminowo.

Jak optymalizować stronę internetową pod seo?

Aby to osiągnąć, pamiętaj o pięciu krokach dobrego podstawowego SEO:
– Znajdź trafne słowa kluczowe o dobrym potencjale ruchu w sieci wyszukiwania.
– Twórz i optymalizuj strony dla wyszukiwarek i użytkowników.
– Upewnij się, że Twoja witryna jest dostępna zarówno dla botów, jak i ludzi.
– Twórz odpowiednie linki z innych witryn o wysokiej jakości.

Ile czasu potrwa tworzenie nowej strony internetowej?

Krótka odpowiedź: to naprawdę zależy. Niektórzy klienci potrzebują tylko szybkiego odświeżenia strony docelowej, które można zakończyć w niecały tydzień. Niektórzy klienci potrzebują zupełnie nowej strony internetowej, wraz z nowym systemem automatyzacji marketingu na zapleczu. Może to potrwać kilka miesięcy, a po drodze recenzje, iteracje i testy. Twój oddany kierownik projektu oceni twoje cele i potrzeby oraz określi oczekiwania dotyczące tego, ile czasu zajmie realizacja twoich wniosków.

Komu zlecić wykonanie strony internetowej w Świnoujściu?

Różnica między pracą z agencją projektującą strony internetowe, taką jak OzonMedia, a pracą z freelancerami, jest bardzo podobna do różnicy między byciem CEO a byciem managerem projektu. Agencja (jeśli jest to agencja marketingowa oferująca pełen zakres usług, taka jak OzonMedia), stawia cię w roli CEO. Ty wyznaczasz kierunek, a my wykonujemy dla ciebie ciężkie podnoszenie. Ocenimy Twoje potrzeby, doradzimy, co jest możliwe, nakreślimy plany i opcje, aby osiągnąć Twoje cele, zobacz projekt i rozwój aż do jego zakończenia, i będziemy często monitorować, aby upewnić się, że wszystko działa na optymalnych poziomach. Wcielasz się w rolę doświadczonego CEO, który inwestuje w inteligentne rozwiązanie i osiąga satysfakcjonujący zwrot z inwestycji.

Z drugiej strony, zatrudnianie freelancerów jest bardziej podobne do działania jako skąpy, pracowity kierownik projektu. Oceniasz potrzeby, przeprowadzasz wszystkie badania i sam decydujesz, co należy zrobić. Następnie wyszukujesz jednego lub dwóch freelancerów, zatrudniasz ich i zarządzasz wszystkimi postępami, komunikacją i problemami, podczas gdy oni próbują to zrobić. Krótko mówiąc, jest to dla ciebie praca na pełen etat.

Ale zatrudnienie freelancerów ze Świnoujścia może być świetnym rozwiązaniem we właściwych okolicznościach. Możesz wybrać opcję freelancer, jeśli…
1. Dokładnie wiesz, jaka powinna być Twoja strona internetowa. Ustaliłeś, gdzie pasuje do ogólnego planu marketingowego, przedstawiłeś wszystkie niezbędne funkcje i zrozumiałeś, jakie będą potrzeby w zakresie projektowania, kopiowania i techniki.
2. Masz czas na komunikację z freelancerami i zarządzanie nimi. Czujesz się swobodnie, udzielając miłej, szczerej opinii i stawiając jasne oczekiwania.
3. Posiadasz wiedzę marketingową, aby upewnić się, że wszystkie funkcje witryny, gromadzenie danych i automatyzacja działają poprawnie po dostarczeniu.

Wybierz agencję, jeśli…
1. Potrzebujesz wskazówek ekspertów i pomocy w ogólnych celach marketingowych i planach.
2. Nie masz jeszcze jasnego zrozumienia projektu interfejsu użytkownika i jego funkcji, których potrzebuje Twoja witryna.
3. Musisz się szybko poruszać lub utworzyć dużą zawartość strony.
4. Nie masz czasu na zarządzanie niezależnymi programistami, projektantami lub autorami tekstów w codziennej pracy. Lub nie jesteś pewien, jak ustalić rozsądne terminy i standardy jakości dla tego rodzaju pracowników.
5. Nie jesteś przygotowany do ciągłej oceny i ulepszania SEO i wydajności konwersji swojej witryny.

Zatrudnianie freelancerów jest prawdopodobnie tańsze na początku, ale ostatecznie czas i frustracja, jaką to będzie kosztować, zjedzą te oszczędności na lunch. Co najgorsze, w wielu przypadkach nie dostaniesz strony, na którą liczyłeś. Współpraca z OzonMedia – renomowaną agencją zajmującą się projektowaniem stron internetowych w Świnoujściu – jest najbardziej efektywnym sposobem na uzyskanie wyników.

Czy potrzebny jest programista od obsługi strony internetowej?

OzonMedia to kompleksowa agencja marketingowa. Możemy pomóc w każdym aspekcie twoich celów marketingowych, od planowania, przez projektowanie i rozwój stron internetowych, aż po reklamę i automatyzację. Możemy współpracować z Tobą na każdym etapie Twojej podróży marketingowej – niezależnie od tego, czy założyłeś swoją firmę na rynku z silną marką, czy też po prostu zajmujesz się tą sprawą marketingową. Nasi klienci pochodzą ze wszystkich faz podróży marketingowej. Zaczynamy tam, gdzie jesteś, i pomagamy ci dotrzeć tam, gdzie musisz.

Jaki wybrać system CMS dla nowej strony internetowej?

Przed porównaniem najlepszych twórców stron internetowych zalecamy zapisanie tego, co chcesz zrobić ze swoją witryną? Jakie są twoje cele i jakie funkcje chciałbyś zobaczyć na swojej stronie?

Na przykład możesz zapisać takie rzeczy jak: mieć blog, galerię zdjęć, sklep internetowy, system rezerwacji, formularz kontaktowy, suwak itp.

Jeśli nie masz pewności, czego chcesz, sprawdź inspiracje u konkurencji lub innych witryn. Większość twórców stron internetowych oferuje interfejs użytkownika typu „przeciągnij i upuść”, aby zbudować witrynę. Możesz skorzystać z kont testowych, aby przetestować jazdę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Następnie musisz rozważyć opcje wzrostu. Czy będziesz dodawać regularne aktualizacje do swojej witryny? Potrzebujesz sekcji blogu? Czy w przyszłości sprzedawałbyś więcej produktów na swojej stronie?

Musisz upewnić się, że wybrany przez Ciebie kreator stron internetowych jest w stanie obsłużyć Twoje potrzeby w miarę rozwoju firmy.