Sklepy internetowe - OzonMedia

Sklepy internetowe

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych, najpopularniejsze platformy dla sklepów internetowych, wsparcie rozwojowe, integracje z hurtowniami, dedykowane rozwiązania dla e-commerce i kompleksowa obsługa.

Nasze wieloletnie doświadczenie i sukcesy na rynku pozwalają nam świadczyć usługi z zakresu e-commerce na najwyższym poziomie.

Oferujemy pełne, profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie e-commerce. Jesteśmy gotowi zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty sklepów internetowych w oparciu o dostępne na rynku rozwiązania. Tworzymy nieszablonowe rozwiązania dedykowane dla sklepów internetowych.

Projektujemy i tworzymy sklepy internetowe wykorzystując najpopularniejsze platformy: Shoper, IAI, Prestashop, Sote, Shoplo, Redcart, Magento, Wordpress, Comarch ERP. Każdy kolejny projekt sklepu internetowego to dla nas wspaniałe pole do zaprezentowania naszych możliwości i umiejętności.

Stworzymy Twój sklep internetowy i otrzymasz pełne wparcie najlepszych fachowców przy jego uruchomieniu. W naszym portfolio posiadamy klientów, którym pomogliśmy osiągnąć sukces na rynku sprzedaży internetowej. Nasze kompleksowe działania opierają się na wieloletnim doświadczeniu, fachowej wiedzy z zakresu e-commerce i SEO.

 

Tworzenie sklepów internetowych

Wsparcie sklepów internetowych

Dedykowane rozwiązania dla sklepów internetowych

Kompleksowa obsługa Twojego sklepu 

Optymalizacja sklepu internetowego pod SEO

Profesjonalne i nowoczesne sklepy internetowe

Oferujemy kompleksowe usługi tworzenia sklepów internetowych
Tworzymy nowoczesne i profesjonalne sklepy internetowe

21

Zaprojektowane sklepy internetowe

31

Przebudowane sklepy internetowe

9

Dedykowane rozwiązania

17

Kompleksowa obsługa e-commerce

6

Wparcie rozwojowe dla e-coomerce

47

Optymalizacja konwersji

Projektujemy i tworzymy sklepy internetowe mając na uwadze skuteczne osiągnięcie sukcesu na rynku e-commerce. Otrzymasz pełne wsparcie od naszych ekspertów, aby dokonać właściwych decyzji i osiągnąć trwały i pełny sukces w możliwie najkrótszym czasie.

Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe

Oferujemyt komplekspowe sługi projektowania sklepów internetowych
Projektujemy nowoczesne sklepy internetowe

Wierzymy, że skuteczna komunikacja na początku naszej współpracy i podczas realizacji projektu pozwala nam na stworzenie wyjątkowych relacji, które zapewniają wymierne korzyści dla Klienta i osiąganie wyznaczonych celów i wzrost zysków Twojej firmy. Każdy realizowany przez nas sklep internetowy traktujemy indywidualnie i wykorzystujemy całą posiadaną wiedzę i umiejętności, aby osiągnąć sukces.

Projektowanie sklepów internetowych - OzonMedia

Jesteśmy zorientowani na osiąganie trwałych celów poprzez badania rynku, ambitny rozwój naszych umiejętności i wiedzy, rygorystycznym testom i drobiazgowej sprawozdawczości. Nasz profesjonalny zespół ekspertów z działu e-commerce opracuje skuteczną strategie dla Twojego sklepu internetowego, dzięki czemu osiągniesz wzrost zaangażowania jej użytkowników i wzrost konwersji.

Tworzymy sklepy internetowe, które sprzedają

Głównym założeniem każdego sklepu internetowego jest sprzedaż
Tworzymy sklepy internetowe z myślą o sprzedaży

Projekt sklepu internetowego

Odpowiednie zaprojektowanie sklepu internetowego jest podstawą do jego dalszej i skutecznej działalności na rynku e-commerce. Nasze realizacje projektujemy zgodnie z obwiązującymi trendami na rynku przeprowadzając badania fokusowe, analizując konkurencję i opracowując odpowiednie strategie, które zapewnią sukces i powodzenie Twojego sklepu.

Tworzenie sklepu internetowego

Na etapie tworzenia sklepu internetowego konsultujemy projekt z naszymi specjalistami z dziedziny SEO. Tworzony przez nas sklep będzie w pełni funkcjonalny i dostosowany do obowiązujących trendów na rynku i co najważniejsze przyjazny dla wyszukiwarek pod kątem SEO. Tworzone przez nas sklepy, są w 100% zgodne z oczekiwaniami naszych klientów.

Optymalizacja sklepu internetowego

Oferujemy skuteczne techniki analizy i optymalizacji współczynnika konwersji w Twoim sklepie internetowym. Testy A/B, testowanie wielowymiarowe, zmiany układów, bliskości, a także różne inne metody. Wykorzystujemy wszystkie metody, aby osiągnąć jak najwyższy współczynnik konwersji sklepu internetowego i maksymalnie zwiększyć Twoje zyski.

Kompleksowa obsługa sklepu internetowego

Oferujemy i zapewniamy kompleksową obsługę Twojego sklepu internetowego. Poczynając od właściwego zaprojektowania witryny, przez wdrożenie i szkolenia dla osób obsługujących Twój sklep, po bieżącą obsługę jego codziennej działalności. Oddając wykonany projekt w Twoje ręce, otrzymasz profesjonalnie wykonany i zoptymalizowany sklep internetowy.

Najpopularniejsze platformy sklepów internetowych

Tworzymy sklepy wykorzystując tylko popularne platformy ecommerce
Sprawdź naszą ofertę sklepów internetowych

Projektujemy i tworzymy profesjonalne sklepy internetowe w oparciu o najpopularniejsze platformy: Shoper, IAI, Prestashop, Sote, Shoplo, Magento, WooCommerce, Comarch ERP. Korzystając z naszego doświadczenia w zakresie e-commerce dostarczamy naszym klientom produkty najwyższej jakości. Realizujemy produkty z uwzględnieniem wszystkich najważniejszych czynników mających pozytywny wpływ na sprzedaż. Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie SEO i SEM, sklepy internetowe realizowane przez nasz zespół są doskonale przygotowane pod kątem wyszukiwarek internetowych. Nasze realizacje opieramy tylko na sprawdzonych, stabilnych i najbardziej popularnych platformach e-commerce.

magento logo
logo shoper
logo prestashop
woocommerce logo
sote logo
comarch erp logo

Masz pytania?
Jesteśmy po to aby Ci pomóc!

☎ 72-52-52-522

Zadzwoń i dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Sklepy internetowe - najczęstsze pytania:

Jaka jest najlepsza platforma sklepu internetowego?

Na rynku jest wiele platform przeznaczonych do prowadzenia działalności e-commerce, a wybranie najlepszej z nich nie należy do najłatwiejszych zadań. Każde z narzędzi dostępnych na rynku posiada zestaw wad i zalet, a całą sztuką jest wybrać najlepszą platformę sklepu internetowego odpowiadającą naszym oczekiwaniom i wymogom w największym stopniu. W celu podjęcia odpowiedniej decyzji co do najlepszego narzędzia do handlu w internecie, należy ustalić jakie elementy powinno posiadać narzędzie do prowadzenia e-sklepu. Na podstawie tych oczekiwań należy wybrać najlepszą platformę do prowadzenia sklepu internetowego.

Zakładanie sklepu internetowego - od czego zacząć i co jest najważniejsze?

Założenie sklepu nie należy do rzeczy trudnych, a już na pewno nie należy do czynności niemożliwych do wykonania. Założenie sklepu internetowego wiąże się przede wszystkim z zaprojektowaniem i stworzeniem sklepu internetowego. Dodatkowo musimy wybrać odpowiednią dla naszego biznesu platformę - oprogramowanie sklepu, których na rynku każdego dnia przybywa, co nie ułatwia zadania. Oprócz platformy sklepu internetowego należy przede wszystkim przygotować biznes plan i określić rodzaj działalności sklepu internetowego - co chcemy sprzedawać w sklepie internetowym.

Ile kosztuje sklep internetowy?

Założenie sklepu internetowego nie należy do najdroższych biznesowych przedsięwzięć. Koszt założenia sklepu internetowego jest uzależniony od platformy i oprogramowania w ramach których chcemy prowadzić sprzedaż w internecie. Jednakże należy pamiętać, że samo założenie sklepu internetowego to nie jest całkowity koszt rozpoczęcia działalności. Koszt "postawienia" sklepu internetowego to jedynie wierzchołek góry lodowej e-biznesu i handlu w sieci, dlatego rozpoczynając przygodę ze sprzedażą w internecie pamiętajcie o profesjonalnym biznes planie.

Czy założenie sklepu internetowego jest trudne?

Założenie sklepu internetowego nie jest wcale takie trudne jakby się mogło wydawać. Na rynku jest wiele platform, które w sposób maksymalny ułatwiają całą procedurę założenia sklepu w sieci. Jednakże z doświadczenia wiemy, że bez odpowiedniej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, lepiej nie zabierać się za biznes w sieci. Jeżeli chcesz założyć sklep internetowy i myślisz o tym biznesie poważnie to z całą pewnością powinieneś się zdecydować na fachowa pomoc i i usługi specjalistów z zakresu zakładania sklepów internetowych.

Jak wybrać najlepsze oprogramowanie sklepu internetowego?

Kwestia wyboru najlepszego oprogramowania sklepu internetowego to rzecz z którą najczęściej się spotykamy, przy rozpoczęciu działalności i biznesu w internecie. Według nas nie istnieje najlepsze oprogramowanie dla sklepów internetowych. Platformy esklepów bywają bardzo różne od siebie. Jednak rozstrzygnięcie, które z nich jest najlepsze jest niemożliwe. W pierwszej kolejności należy ustalić co jest dla nas najważniejsze i czego oczekiwalibyśmy od narzędzia do prowadzenia sklepu. Najlepszym oprogramowaniem sklepu internetowego będzie platforma, która spełni nasze oczekiwania i wymogi wcześniej ustalone - to będzie najlepsze oprogramowanie.

Jak zwiększyć popularność i sprzedaż sklepu internetowego?

Sposobów na zwiększenie sprzedaży sklepu internetowego jest bardzo wiele. Prowadzenie sklepu internetowego to bardzo złożony proces. Istnieje ogromna ilość czynników wpływających na sprzedaż internetowego biznesu. Najważniejszym jednak dla rozwoju każdego biznesu w internecie jest ruch, unikalne wizyty, goście powracający itd. Kiedy zadbamy już o ruch z naturalnych wyników wyszukiwania, płatnych czy social media, to możemy zastanowić się jak ten ruch przekuć na konwersję w sklepie internetowym i podjąć działania w zakresie optymalizacji sklepu internetowego on-site. Temat ruchu w Twoim sklepie internetowym powinieneś przekazać profesjonalnej agencji marketingu internetowego.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie profesjonalny sklep internetowy

Zapewnimy kompleksową obsługę Twojego biznesu e-commerce

Wykonamy Twój sklep internetowy wykorzystując nasze doświadczenie i profesjonalne podejście do e-commerce. Uzyskaj natychmiastowy zwrot z inwestycji inwestując swój budżet w profesjonalnie wykonany sklep internetowy i jego kompleksową obsługę.

Referencje

Zobacz wszystkie
Pola oznaczone * są wymagane

Prosimy, abyś podał nam szczegóły rzeczy do sprawdzenia, oraz jaki będzie najlepszy czas na kontakt telefoniczny z Tobą.

Odpowiedz na poniższe pytanie jeżeli nie jesteś robotem: