Referencje i opinie

Jesteśmy bardzo dumni usług jakie świadczymy i z ich poziomu. Zawsze staramy się, aby nasze relacje z Klientami były bardziej osobiste niż w innych agencjach. Nasze relacje z Klientami nie zaczynają się o 9 rano i nie kończą o 18 po południu. Nasi Klienci pozostają z nami nieustannie i otrzymują wysokiej jakości usługi na jakie zasługują. Wzajemne zaufanie i szacunek to dla nas podstawa współpracy.

Referencje agencji marketingowej OzonMedia
“Istnieje wiele firm na rynku Dolnego Śląska i rynku Wrocławskim zajmujących się tworzeniem stron, optymalizacją i pozycjonowaniem, ale agencja marketingowa OzonMedia z Wrocławia to zdecydowanie faworyci reklamy w internecie i marketingu. Kreatywność i skuteczność to dwa słowa, którymi można określić ich działania w zakresie realizacji zlecenia.”
marcin-klatka - OzonMedia
Marcin Klatka
CEO & Founder
“Profesjonalnie wykonana strona internetowa zgodnie z założeniami i moimi oczekiwaniami. Doskonałe wyczucie pracowników Agencji pozwoliło nam stworzyć znakomitą stronę, która całkowicie spełniła nasze oczekiwania. Polecam z całego serca.”
rafał bartoszewicz - OzonMedia
Rafał Bartoszewicz
"Fundacja Altro Mondo" - CEO & Founder
“To niesamowite, zespołowi interaktywnej agencji marketingowej OzonMedia udało się nie tylko dostać na najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google dla wszystkich naszych najlepszych słów kluczowych, ale przede wszystkim dokonali tego w bezpieczny i sprawny sposób! Gorąco polecam tę firmę z Wrocławia każdemu kto oczekuje wyników i najwyższej jakości usług marketingowych.”
mariola cirzyńska - OzonMedia
Mariola Cirzyńska
www.redbut.pl - właściciel
“ OzonMedia to zespół pracowitych ludzi, którzy każdego dnia dodają nam energii i pomagają nam realizować założone cele biznesowe. Działania marketingowe prowadzone w internecie przez OzonMedia sprawiły, że w ciągu roku współpracy podwoiła nam się liczba użytkowników naszego serwisu internetowego, a to przełożyło się na nasze zyski.”
Marek-Schmidt - OzonMedia
Marek Schmidt
Dyrektor ds. ecommerce
“Świetna firma, która pomogła nam osiągnąć to, co wydawało się nam nieosiągalne. Nowa i profesjonalna strona internetowa, dzięki której zwiększyliśmy konwersję. Dodatkowo już po pół roku nasza strona osiągnęła wysokie pozycje w wyszukiwarce Google, który przyniósł nam lawinowy wzrost klientów zainteresowanych naszymi usługami. Polecam współpracę z Agencją OzonMedia.”
jan-polakowski - OzonMedia
Jan Polakowski
Prezes Zarządu
“Biznes, który prowadzę oznacza dużą konkurencję. Dom wczasowy nad polskim morzem to ogromna konkurencja, również w internecie. Współpraca z OzonMedia pozwoliła mi w końcu osiągnąć oczekiwany poziom promocji prowadzonego biznesu, zwiększając ilość klientów z tego kanały reklamy. Polecam, profesjonalna i skuteczna agencja.”
witold rompczyk - OzonMedia
Witold Rompczyk
www.elstavita.pl - właściciel
"Po wielu latach doświadczeń, doskonale wiem, jak trudno jest wdrożyć skuteczną strategię marketingową. Ponieważ nasza firma rośnie z roku na rok, śledzenie naszych strategii stało się bardzo czasochłonne i zmniejszało naszą zdolność do skupienia się na podstawowej działalności."
Krystyna-Domaniewska - klient agencji marketingowej OzonMedia
Krystyna Domaniewska-Czyż
Dyrektor sprzedaży ds. ecommerce
"Po kilku miesiącach współpracy, zanotowaliśmy znaczny wzrost ruchu na naszej stronie internetowej. Dzięki efektom pracy zespołu z OzonMedia wzrosły nasze zamówienia i mamy znacznie więcej klientów. Usługi i efekty jakie otrzymaliśmy przy współpracy z działem marketingu, przerosły nasze oczekiwania. Z całą pewnością polecam usługi pozycjonowania stron w agencji marketingowej OzonMedia.”
mariusz stępień - klient agencji marketingowej OzonMedia
Mariusz Stępień
ezabawki24.pl