Projektowanie graficzne - OzonMedia

Projektowanie graficzne

Projektowanie logo, grafika do internetu, identyfikacja wizualna, rysunek, obróbka i retusz zdjęć, projekty nietypowe...

Grafika to nieodzowny element stron internetowych, serwisów, portali i internetu. Grafika towarzyszy nam również każdego codziennego dnia w świecie rzeczywistym. Poprzez grafikę wywieramy często dużo większy wpływ niż przez inne środki przekazu. Grafika odgrywa ogromną rolę zwłaszcza w internecie. Właściwa i odpowiednio dobrana grafika potrafi zdziałać prawdziwe cuda ze stroną na której tekst nie jest wcale ciekawy i bogaty merytorycznie. Podobnie jest z reklamami w internecie czy portalami społecznościowymi. Wartościowe treści są podstawą komunikacji, ale niemniej ważna jest bogata grafika, która potrafi zdziałać cuda i przyciągnąć rzeszę użytkowników.

Profesjonalne usługi - projektowanie graficzne

Dobrze zaprojektowana strona internetowa to profesjonalna grafika
Tworzymy profesjonalną grafikę dla stron internetowych
Poznaj szczegóły naszej oferty

Projektowanie Logo

Pomyśl o swojej ulubionej marce, samochodu, perfum, telefonu. Teraz pomyśl jak ważna rolę dla Ciebie i innych spełnia logo ulubionej marki. Logo to podstawa udanego biznesu i dobrego produktu. Jeżeli chcesz być rozpoznawalny i chcesz skupiać wokół siebie rzeszę klientów to Twoje logo musi mówić wszystko o tym co robisz i jak dobrze. Zainwestuj w odpowiedni projekt logo Swojej firmy, a ten krok zaprocentuje Ci w przyszłości. Nasz grafik wykona logo dla Twojej firmy, które niczym logo Twojej ulubionej marki wedrze się w świadomość Twoich klientów.

Grafika do internetu

Twoja strona powinna zawierać unikalne treści bogate merytorycznie. Wyobraź sobie jednak, że Twoja strona nie zawiera niczego prócz bogatych treści. Żadnej grafiki tylko same teksty. Sytuacja oczywiście niewyobrażalna dla Ciebie właściciela witryny i dla jej użytkownika. Odpowiednia grafika na Twojej stronie to bardzo ważny element, który tworzy całość z unikalną treścią i nadaje Twojej stronie smaku. Jeżeli poszukujesz usług doświadczonego grafika, który zrealizuje dla Ciebie indywidualna i profesjonalną grafikę to koniecznie skontaktuj się z nami.

Identyfikacja wizualna

Jeżeli chcesz, aby Twoja firma była spójna i rozpoznawalna. Jeżeli zależy Ci na zbudowaniu wokół Twojego biznesu stale powiększającej się grupy odbiorców. Koniecznie musisz zainwestować swój czas i pieniądze w identyfikacje wizualną Swojej firmy. Identyfikacja wizualna to nic innego jak spójna całość pod kątem wizerunkowym, jednolita wizualnie struktura Twojej marki. Nie zwlekaj i zainwestuj w identyfikację wizualną, a stworzymy dla Ciebie jednolitą strukturę wizualną firmy i marki, która przyczyni się do zwiększenia ich rozpoznawalności na rynku.

Obróbka i retusz zdjęć

W naszej agencji oferujemy również usługi profesjonalnej obróbki zdjęć cyfrowych i ich retuszu. W dzisiejszych czasach i przy ciągle rosnących wymaganiach użytkowników internetu, należy stale rozwijać jakość materiałów wykorzystywanych do komunikacji. Ta zasada ma się również do zdjęć cyfrowych wykorzystywanych w internecie i na stronach internetowych. Zdjęcia wykonane nawet przez fotografa z wieloletnią praktyką muszą być przed wykorzystaniem obrobione lub niekiedy nawet poddane retuszowi. Polecamy się i naszego specjalistę grafika od takich właśnie zadań specjalnych.

Rysunek

Grafika odgrywa niezwykle ważną rolę w internecie, reklamie i stronach internetowych. Niezmiernie olbrzymią rolę pełni grafika  w komunikacji z użytkownikiem lub potencjalnym klientem. Badania wskazują, iż olbrzymią rolę w takiej komunikacji potrafi spełniać prawidłowo wykonany rysunek. Rysunek wykorzystany w internecie potrafi wzbudzać w użytkownikach dużo większe zaufanie, wskazując na bardziej przyziemne jego pochodzenie. Materiały rysunkowe doskonale spełniają swoją rolę w komunikacji z internetowym odbiorcą, angażując go w sposób bardziej efektywny niż zdjęcia realne.

Projekty nietypowe

Podejmujemy się z olbrzymim powodzeniem również bardziej nietypowych projektów graficznych: projekty graficzne dla  przemysłu spożywczego, np. etykiety, opakowania, reklamówki, pudełka, torby; projekty graficzne na różnego rodzaju pojazdy: samochody osobowe, samochody ciężarowe, środki komunikacji miejskiej (autobusy, pociągi, tramwaje); projekty graficzne na budynki, np. banery wielkoformatowe, plakaty naścienne; projekty graficzne gadżetów reklamowychnp. breloki, długopisy, parasolki, czapki, torby, plecaki, smycze, reklamówki i inne

Profesjonalne projektowanie graficzne

Oferujemy kompleksowe usługi projektowania graficznego
Tworzymy profesjonalną grafikę dla projektów internetowych
Sprawdź naszą ofertę projektowania graficznego

38

Zaprojektowanych logotypów

100+

Projektów grafiki internetowej

8

Identyfikacji wizualnych

100+

Obróbka graficzna i retusz zdjęć

62

Rysunek

13

Projekty nietypowe

Logo nie sprzedaje, ale identyfikuje. Logo czerpie z produktu, którego jest symbolem – nie na odwrót. Logo jest mniej ważne niż produkt, do którego się odnosi. Jego znaczenie jest bardziej istotne niż sam wygląd.

Opowiedz nam o swoim projekcie

Stworzymy dla Ciebie profesjonalną i nowoczesną grafikę internetową

Zaprojektujemy logo, wykonamy pełną identyfikację wizualną

Skontaktuj się z nami, wykonamy dla Ciebie profesjonalną i kompleksowa obsługę graficzną Twojej strony internetowej:

• projektowanie logo
• grafika internetowa
• identyfikacja wizualna
• obróbka i retusz zdjęć
• rysunek
• projekty nietypowe

Pola oznaczone * są wymagane

Prosimy, abyś podał nam szczegóły rzeczy do sprawdzenia, oraz jaki będzie najlepszy czas na kontakt telefoniczny z Tobą.

Odpowiedz na poniższe pytanie jeżeli nie jesteś robotem: