Aplikacje mobilne - OzonMedia

Aplikacje mobilne

Tworzymy profesjonalne aplikacje mobilne i internetowe dla biznesu. Zwiększ efektywność działań swojej firmy i zamów aplikację mobilną swojego serwisu, strony internetowej lub sklepu internetowego.

Nasz zespół specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu profesjonalnych aplikacji mobilnych na wszystkie najpopularniejsze platformy mobilne: iOS, Android, Widnows Phone. Nasze realizacje cechuje głęboka analiza potrzeb klienta i możliwości rozwojowych wykonywanej aplikacji mobilnej. Odpowiednia analiza grupy docelowej i efektów jakie aplikacja ma przynieść to dla nas podstawa jej właściwego zaprojektowania i wykonania.

Tworzymy aplikacje na najpopularniejsze platformy mobilne:

android logo
apple logo - OzonMedia
Logo Windows Phone - OzonMedia

Aplikacje na Android

Aplikacje na iOS

Aplikacje na Windows Phone

Projektujemy i tworzymy aplikacje mobilne:

  • aplikacje offline
  • aplikacje klineckie
  • aplikacje WEB

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku aplikacji mobilnych. Projektujemy aplikacje na najpopularniejsze platformy mobilne: Android, iOS i Windows Phone. Aplikacje tworzone przez nasz zespół specjalistów charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, nowoczesność i profesjonalizm.

Projektowanie aplikacji mobilnych - OzonMedia

Aplikacje mobilne w liczbach:

27

Zaprojektowane aplikacje mobilne

31%

Średni wzrost zaangażowania

+80k

Średnia odsłon

180k

Pobranych aplikacji

Tworzymy profesjonalne i nowoczesne aplikacje mobilne, które angażują użytkowników w wyjątkowy sposób, pomagając nawiązać trwałe i długofalowe relacje.

Profesjonalny projekt

Projektujemy profesjonalne i nowoczesne aplikacje mobilne dla wszystkich użytkowników, bez względu na platformę docelową: iOS, Android, WindowsPhone.

Analiza potrzeb

Dokonując trafnej i odpowiedniej analizy jesteśmy w stanie zaprojektować dla Ciebie nowoczesną aplikację mobilną i skuteczną, realizującą założone cele.

Realizacja aplikacji

Odpowiednio opracowana analiza na etapie projektowania aplikacji pozwala na efektywne i prawidłowe jej wykonanie. Tworzymy aplikacje tylko idealnie dopracowane.

Masz pytania?
Jesteśmy po to aby Ci pomóc!

☎ 72-52-52-522

Zadzwoń i dowiedz się jak możemy Ci pomóc

Opowiedz nam o swoim projekcie

Zaprojektujemy i stworzymy dla Ciebie aplikację idealną mobilną dla potrzeb Twojego biznesu i jego grupy docelowej

Napisz do nas i powiedz nam jakiej aplikacji mobilnej potrzebujesz. Opowiedz nam jaki jest Twój pomysł, a my go zrealizujemy.

Referencje

Zobacz wszystkie
Pola oznaczone * są wymagane

Prosimy, abyś podał nam szczegóły rzeczy do sprawdzenia, oraz jaki będzie najlepszy czas na kontakt telefoniczny z Tobą.

Odpowiedz na poniższe pytanie jeżeli nie jesteś robotem: